Riedka stolica a mlieko Kendamil 1

anel000
12. okt 2021

Ahojte, presli sme na Kendamil 1, 4.den ale mame riedku stolicu, ktora len tak vyleti s prdom do plienky. Po krmeni pucenie, plac, bublanie v brusku. Mate s tym niekto skusenost? Je to prechodny stav kym si zvykne alebo prestat s tymto um? Dakujem (mame 2 mesiace)

proximaa
18. okt 2021

@anel000 u nas to iste, vsade som citala ake kvalitne mlieko to je, tak som ho kupila. Po troch dnoch poriadnych prehanok som sa vratila k povodnemu um.

ailiba
18. okt 2021

@anel000 nie každé mliečko sadne... Skúsila by som prejsť na iné. To co popisujes je jasný znak toho, že mu nerobí dobre. Napríklad na mojom synovi sme všeličo skúšali, ale najlepšie mu sadlo dm bio (z DM market) ....tak sme pri nom zostali. Vyskúšaj a uvidíš, či príde zmena.

anel000
autor
18. okt 2021

@ailiba DM bio PRE? Ci vy ste uz starsi?

anel000
autor
18. okt 2021

@proximaa a ake ste mali povodne UM? Tiez ho uz nepouzivame

proximaa
18. okt 2021

@anel000 mali sme bebu, asi som podlahla ospevovaniu kendamilu, pritom s bebou sme nemali problem, poucila som sa

ailiba
18. okt 2021

@anel000 môj syn je už väčší... Ale začínali sme dm bio 1. "Pre" som vôbec nedávala. Bolo to jednoznačne najlepšie, ale treba vyskúšať. Uvidíš, ako mu sadne. Držím palce, toto obdobie skúšania mliečka je veľmi náročné.

ailiba
18. okt 2021

@proximaa však to, že človek chce pre svoje babo najlepšie, ale nie vždy tie najdrahšie mliečka sadnú najlepšie. Ak niečo sadne, už neskúšal ďalej. Aj ja som urobila tu chybu. Dm bio mu super sadlo, ale povedala som si, že také lacné mlieko, skúsime ešte iné... Ale bolo to nanič. Vrátili sme sa k dm bio.