Rozdiely medzi umelými mliekami Beba

noemikatka
12. jan 2021

Ahojte mám otazocku kamaratka chce vyskúšať Baba 1ku ale pozeráme ze je ich viac druhou ktoru je najlepšie kúpiť a aký je medzi nimi rozdiel? Rozmyslame kupit Beba comfort 1  ....Ďakujem

0

0

vierocka888
12. jan 2021

Po našich skúsenostiach s Bebou nikdy viac.... ja neodporúčam, maly mal zápchu,strasne dlhu dobu kakal len pomocou rektalnej rúrky.... zmenili sme za Hipp a uplne ine dieta...

noemikatka
autor
12. jan 2021

@vierocka888 odporučili jej to v nemocnici na to aj v lekárskej sprave nepísane tak neviem potom

s_a
12. jan 2021

Musí len vyskúšať.. malý mal v nemocnici Nutrilon tak sme skúsili aj profuturu ale táto značka nám vôbec nesadla..

tehotna40
12. jan 2021

Mam podobnú skúsenosť ako @vierocka888, v pôrodnici mi malu začali kŕmiť bebou HA 1 z tej grckala, tak keď sme prišli domov som zmenila za bebu comfort 1 po par dňoch bolesti bruska, plač, zapchy , kakanie len pomocou rektalnej rúrky, zmenili sme za babylove 1, to už bolo lepšie ale mala biele hrudky v stolici a stále ju bolievalo bruško, zevraj ho dobre netrávi, tak teraz skúšame sunar premium 1, mame ho len prvý deň tak uvidíme co bude. Takže tiež bebu neodporúčam, ale kazde dieta je iné , treba skúsiť , možno sadne.

s_a
12. jan 2021

@tehotna40 nie sú tie biele hrudky z toho že nebolo dobré rozpustené mlieko? Ale ak neurobí dobre ten Sunar tak tiež odporúčam HiPP combiotik 😊

vierocka888
12. jan 2021

@noemikatka aj moj maly mal od pôrodnice Bebu, pediatricka nam ju davala na predpis.... keby som vtedy vedela, rovno by som vymenila mlieko.... ale mozno jej bábätku nebude vadiť,drzim palce 🙂

lenicka777
12. jan 2021

Beba nikdy viac odporučili nam ju v nemocnici ked sme odchádzali napísane aj v správe no malý mi k z nej grckal az nosom to išlo potom sme skúsili kendamil z toho sa nam vysypal a konecne mame dobre mlieko hipp ha combiotik

denden77
12. jan 2021

nasa fici na Bebe uz 4 mesiace bez problemov 😊

tehotna40
12. jan 2021

@s_a myslím ze to by cez cumlik novorodenecky neprešlo keby su v mliecku hrudky, lekárka vravela ze jej ho dobre nestravi, uvidíme dúfam ze do tretice všetko dobré a uz nám sunar sadne, ak nie budeme skúšať ďalej, ďakujem za tip

hennyinnsbruck
12. jan 2021

Moja mala klasika Beba Pre. Od pôrodnice az do roka. Jej vyhovovalo.
Žiadne HA (mame alergie), žiadna Comfort, klasika.
Musi len vyskúšať co bude vyhovovať.

noemikatka
autor
12. jan 2021

@vierocka888 beba konkrétne ktorá je na predpis?

noemikatka
autor
12. jan 2021

@hennyinnsbruck môžte mi prosim poslat foto ktorá beba je klasická ďakujem

hennyinnsbruck
12. jan 2021

@noemikatka ja žijem v at u nás je iná krabica ale u vás to bude toto

hennyinnsbruck
12. jan 2021

U nas v at toto 😂

ecko80
12. jan 2021

@noemikatka Ahoj, Bebu davam malej od porodnice, teraz uz dvojku a v pohode

ecko80
12. jan 2021

@noemikatka teda Bebu comfort

vierocka888
12. jan 2021

@noemikatka beba optipro 1 ha to bola

noemikatka
autor
12. jan 2021

@hennyinnsbruck ďakujem a chcem sa spýtať ak by sa kúpili náhodou 2 krabice a nesadlo by to dá sa v lekárni z blokom normálne vrátiť neotvorene

evkakozickova
12. jan 2021

@tehotna40 ahoj,keď sa smiem spýtať čo znamenajú tie biele hrudky v stolici ? Moja je kojena a niekedy to v stolici má a dosť často.

tehotna40
12. jan 2021

@evkakozickova nám dnes lekárka povedala ze jej dobre nestrávi to mliecko babylove, ze jej treba dat nejaké ľahšie stráviteľné. Netuším co to môže znamenať keď kojíš, moja malinka pije moje mliecko len 1x denne mam malicko zato sme na UM, skus sa spýtať lekárky.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
12. jan 2021

@noemikatka to ti neviem poradiť.. Ja som mlieko kupovala v dm... Ale aspoň 2 týždne nech dáva aby videla ze sadlo 👌👌👌👌

lienka.7
12. jan 2021

@noemikatka musis skusit... my mame uz beba ha 2 a super 👌👌👌
Zo sunaru ju taaak zapekalo a grcala ze az 🙉🙉🙉

tehotna40
12. jan 2021

@lienka.7 môžem sa spýtať aký sunar ste mali ?

lienka.7
12. jan 2021

@tehotna40 skusala som oba... aj proti grckaniu aj ten druhy. Neviem uz nazov 😁
Oba kupis v plechovke v DM. Nam nesadol ani jeden. Kamoske zase ano. Kazde babo je ine... preto treba skusit.

tehotna40
12. jan 2021

@lienka.7 ja som dnes nasadila ten premium, dúfam ze sadne je to už naše tretie mliečko

lienka.7
12. jan 2021

@tehotna40 aj ten som mala uplne uplne na zaciatku kupeny 😁 tusim v bielej krabici bol... ee. Grckala mi z toho velmi. Aj stolicu mala zvlastnu...Potom som kupovala tie dalsie sunare na vymenu, ale zial ee...Sunar u nas vobec ☹☹☹

marzuz89
12. jan 2021

@noemikatka za nás Beba úžasná. Ako predčasniatko mal po materskom mlieku Beba Discharge, potom sme prešli na Beba Comfort a pil ho asi do 18m, teraz ma skoro 2 roky a pije kravské. Nikdy nemal žiadne problémy s kakanim.

Dávali sme ale od narodenia zaroven Probiotiká. Tie veľa mamiciek nedáva, čo vidím diskusie, podľa mňa aj to pomáha, aby bruško a crevka pracovali, ako majú 🤗

vierocka888
13. jan 2021

@marzuz89 nášmu sme dávali aj probiotika a žiaľ, Beba mu nesadla. Tak jedine musia vyskúšať, ci tomu bábätku to mlieko sadne

eli2806
15. jan 2021

@noemikatka ja na Bebu nedam dopustiť. Ta jediná nás zachránila. Skúsili sme Nutrilon aj DM mlieko a otras.