Skúsenosť Sunar Premium 1

jatyoni
23. dec 2021

Ahojte,aku mate skusenost s um sunar premium 1?vsade citam,ze zapeka, tak mam normalne strach... malej (5,5 tyzdna) som najprv davala nutrilon profutura no bola stale nekludna,placliva(zrejme brusko), tak som skusila davat kendamil,no bol na nu prilis tazky.(grckala )... davate niektora ten sunar premium?ako ho babo znasa?

marianarem
23. dec 2021

@jatyoni My sme mali a mojmu velmi sedelo. Moja doktorka vtedy praveze hovorila, ze sme dobre vybrali, ze byva dobre znasany.

es2021
23. dec 2021

@jatyoni súhlasím s komentom vyššie, naša pediatricka vraví to isté.. tiež ho mame a drobec je ok

dmk_1
23. dec 2021

@jatyoni nam ho dala pediatricka, mala ho vobec nechcela. Tak nam stoji cela konzerva doma, ani muz ho nechce ( a to mu chutia tie susene mlieka). Ale Dr. ho odporuca viac, ako ine mlieka.

tosomja
23. dec 2021

Nám zase odporúčala Sunar complex, ...premium nechceli moje deti. A keď zapeka, možno by som skúsila Sunar comfort ar, je aj na kolíky, zápchu aj na grcanie.

jana2425
29. dec 2021

Ja akurát teraz skúšam 3 deň sunar premium, maly má 5,5 týždňa má aj koliky, keď ho nakŕmil tak začne vrieskat, hádže sa, a aj grckava, tak ze za nás skôr - ako +, pred tým som mala Hipp bio combiotik, takéto bolesti sme nemali. Odporučili mi bebu

nastenka13
2. jan 2022

@jana2425 skúste bio mlieko Loulouka, ešte lepšie kozie možno. Nám sa zlepšili kolíky aj reflux, malému veľmi chutí. Prešli sme snáď cez všetky mliecka

jatyoni
autor
2. jan 2022

Dakujem za rady a skusenosti, no ani ten sunar malej nejako nesadol, tak skusame nutrilon advanced a neviem ci je to mliekom alebo kvapkami alebo tym ze mozno jej viac dozrelo traviace ustrojenstvo,ale je uz kludnejsia,tak snad to bude len lepsie a lepsie 🙂

jana2425
2. jan 2022

@nastenka13 kde to mlieko kupujete?

nastenka13
3. jan 2022

@jana2425 na Baculik.sk