Stolica 6-týždňového bábätka po umelom mlieku

28. jún 2021

Môj malý, 6 týždňový, je na umelom mlieku, Nutrilon Ha. Stolicu má do zelena a riedku, tekutu,1-2x denne. Neviem ci je v poriadku ta konzistencia a farba. Prosím aku majú stolicu vaše bábätká po umelom mlieku.
Neplače, len sa trochu spúča kým sa vykaka. Pekne rastie a priberá.

misana84
28. jún 2021

Je to úplne ok…. Aj moje takú mavalo

fiafia
28. jún 2021

Hustú nemá mať z čoho a zelená je bežná pri UM

marion30
28. jún 2021

My sme mali tiež takú po tomto mliečku ale myslím že by nemala byť zelená,vymenili sme mliecko nakoľko z tohoto sa nám ani nenajedol,iba čo bol nervózny

autor
28. jún 2021

@misana84
@fiafia tak ste ma upokojili 🙂

autor
28. jún 2021

@marion30 prečo myslíš, že sa z neho nenajedol? A za aké ste vymenili? Potom bolo už lepšie?

fiafia
28. jún 2021

Ak bábätko prosperuje, priberá a nemá viditeľné problémy s bruškom mlieko by som nemenila. Zelená stolica je preto lebo um obsahuje železo. Moja dcérka bola na nutrilone ha takmer od narodenia. Zelená farba sa vytratila s prikrmami

drozdajkahra
28. jún 2021
marion30
28. jún 2021

Myslím to tak že ho pil ale viac ako iné a plakal,nebolo mu sýte...plus tá stolica ,dr povedala dať iné...nuž skúšali sme viaceré nakoľko mal problémy s bruškom, predčasny.ale zo všetkých tých drahých mliek nám padlo najlepšie babylove z DM,pekne sa napapal ,vždy pri ňom spokojne zaspal,stolica konečne normálna..a cena tiež min.o polku menej.. doteraz sme na ňom