Sú rozdieli medzi slovenským a maďarským Nutrilonom 3?

rimava
26. sep 2008

Pre syna používam Nutrilon 3, keďže je dosť drahý dala som si doniesť z Maďarska. Vyšiel super, o 100 Sk lacnejšie. Len som si nie istá, či je to to isté. Na našom je vek od 11 mesiacov a na tom maďarskom od 9 mesiacov, aj dávkovanie je trochu iné. No volá sa to tak isto Nutrilon 3. Volala som aj na Nutrilon linku, tam mi nevedeli povedať rozdiely. Nemáte s tým niekto skúsenosti ? Dakujem vopred.

za128
8. okt 2010

@junovka Ahoj, uj, tak toho som sa bála, že bude už len toto nové balenie dostať kúpiť. My sme ho už mali, ako som písala, a dcérke nerobilo dobre (tvrdá stolica a zapekanie). Áno, zloženie som pozerala poctivo, je tam zloženie o čosi iné, a to dcérke nerobí asi dobre. To mliečko je aj sypkejšie a má inú chuť. Prestalo jej chutiť a potom mi nechcela ani ten dobrý Nutrilon 3, ale nakoniec som dosiahla, že ho zas začala pekne piť. Mám ešte jedno balenie v zásobe, a dnes idem ešte pozhánať dalšie. Ak už nehoženiem, tak budeme musieť prejsť na inú značku, lebo tento Nutrilon 3 s GOS/FOS určite nebudeme dávať. Ale ďakujem ti, že si mi odpísala.

smejkaa
8. okt 2010

@macilaci Mlieko Ha je trochu ako keby horke. Cize to nielen Bebilon 3, ale aj Nutrilon 3 (ale nie HA) je sladsi. A je to aj tym, ze je to vyssie cislo. Bebilon je ale trochu vonavejsi ako nutrilon. Ale podla mna to nevadi. Nechala by som to tak a pokracovala v Bebilone.

macilaci
8. okt 2010

dakujem za názory aj ja som sa radšej priklánala k tomu aby som to už teraz nemenila, teraz pijú už len dva krát denne a potom na noc takú riedku krupicu z nej.