Sunar AR u štvortýždňového dieťaťa

lenuska0000
5. dec 2020

Ahojte, od utorka davame AR Sunar Comfort 1, mala ma 4 tyzdne, pred tym sme mali Sunar Complex z toho zvracala tak nam doktor kazal kupit Nutrilon AR z toho ju strasne zapekalo a brusko bolelo, potom sme skusili Profutura Nutrilon po 2 davkach ju nenormálne zapieklo tak kazal kupit Sunar AR a zarabat do kamilkoveho caju tak sme od utorka zacali, bolo to supef, vcera sme 2 davky skusili zarobit do vody vecer ju hrozne bolelo brucho nad ranoˇ sa vykakala sotva dneska len tlaci a tlaci a 1 bobek vykakala tvrdy, zarabam jej to stale do kamilkoveho caju ale neviem preco ju zrazu zacalo zapekat ked jej pasovalo to mliecko, spravila som chybu vcera s tym zarobeniˇ vody? Mate niekto skusenost s tymto Sunarom ci sa to upravi alebo co? Davam jej aj Espumisan 3 razy po 20 kvapiek ale len ked ju boli bruško jej dam co ju zo Sunaru prvy krat bolelo vcera vecer inak sme nedavali a este probiotika Probiomaxik 5 kvapiek denne.

ariannazara
5. dec 2020

Dieťa si musí na UM zvyknúť. Musíš jej

lenuska0000
autor
5. dec 2020

@ariannazara co jej musim?

lienka.7
5. dec 2020

@lenuska0000 moju zo sunaru neskutocne zapekalo... presli sme na bebu optipro a je po problemoch. My sme davali nekadex ci ako sa to vola... ja ked ju raz zo sunaru zapekalo, uz by som logicky znovu sunar nedavala.. ani iny druh.

lenuska0000
autor
5. dec 2020

@lienka.7 ale ju z complexu nezapekalo len vracala z neho

ariannazara
5. dec 2020

@lenuska0000 Ježiš prepáč som nedopisala lebo malý vstal musela som utekať žeby nespadol s postele. Na mliečko si musí zvyknúť, môj pil sunar AR dlho a bolo to najlepšie mliečko pre nás. Musí si zvyknúť 😊

lenuska0000
autor
5. dec 2020

@ariannazara a nezepekalo ho? Nasa ho pila 4 dni v harmancekovom caji a bolo super a vcera jak som zarobila 2 krat do vody tak odvtedy ju zasa zapeka ale uz mala odvtedy celu noc aj vecer vcera aj dneska zasa v harmancekovom caji a nemoze sa vykakat ale prdiky zastavene nema.

ariannazara
5. dec 2020

@lenuska0000 koľko má mala? Aj môjho zapekalo furt strašne ale potom už ôk. Používala som rektalnu rurku.

lenuska0000
autor
5. dec 2020

@ariannazara ma 5 tyzdnov ale ju prve dni z neho vobec nezapekalo len vcera si vravim skusim jej zarobit do vody normalne a po 2 davkach uplne vreskoty... dovtedy vsetko ok a to som jej vcera doobeda dala, odvtedy zasa do caju ale v noci sa vykakala take riedke a dneska cez obed len jeden tvrdy bobek..

ariannazara
5. dec 2020

@lenuska0000 to je zbytočné striedať toľko mlieko. Musí si zvyknúť na nejaké,skus jej ešte dávať môže mať aj kolíky. Môj pil sunar AR do 17m a teraz sme prešli na Hipp a dobre lebo už som nechcela mu dávať ten AR keď už nemá reflux.

dajana1983
5. dec 2020

Moc malinká na toľkú zmenu mliek🤔ale chápem že je ťažké nájsť vhodnú cestu ,keď je toľko mliek .Nechcete skúsiť kozie ?počula som od pár žien že si ho moc chvália, v tomto smere ,neviem názov ale je od českej firmy ale aj dosť drahe

lenuska0000
autor
6. dec 2020

@ariannazara no skusam jej to stale davat a zarabam jej to do tych kamiliek, nad ranom sa vykakala ale teda neskutocne hodinu pred tym plakala ale uz mala redsiu stolicu... myslis ze to prejde a prestane ju zapekat? Ci vy ste taky problem nemali vobec?

lenuska0000
autor
6. dec 2020

@dajana1983 uvidim do stvrtka, stvrtok ideme na poradnu a budu jej robit test na alergiu ci nema na kravske mlieko

ariannazara
6. dec 2020

@lenuska0000 podľa mňa to prejde dieťa si musí zvyknúť na mlieko a to trvá trochu. Zbytočne je často mlieko meniť ani pre dieťa to nieje dobre 🙂

lenuska0000
autor
6. dec 2020

@ariannazara podla mna koliky lebo ako sa napapa do pol hodiny zacne plakat neskutocne, scervenie a potom si o 2 hodky po jedle este aj 3 razy odgrcne... skusim zajtra coliprev kvapky lebo espumisan jej nezabera vobec.

ariannazara
6. dec 2020

@lenuska0000 musíš to vydrzat 3 mesiace. Môj syn mal tiež 3 mesiace kolíky a potom to z dňa na deň úplne prešlo 🙌 držím prsty! Ja som mu dávala všetko možné nič nezabralo. Už by som pri druhom dieťati nekupovala nič a vydržala. 😽

lenuska0000
autor
6. dec 2020

@ariannazara ja vyskusam ten coliprev na ten su super recenzie aj kamosky si ho pochvaluju a nejale probiotika inphant dpphillus su vraj super.

dajana1983
6. dec 2020

@lenuska0000 ja som tie kvapky tiež chcela,ale lekárnička má odhovorila.Vraj obsahujú akýsi enzým ktorý si dieťatko tvorí samo,tým pádom si ho tvoriť prirodzene prestane a môže byť náchylnejšie na alergie.Sesternici nezabral ani ten,ani žiadne probiotiká.Ja som nakoniec zmenila mlieko a vyšlo to,Ale zasa,každému babu sedí dačo iné....avšak myslím v každom mlieku vitamíny či probiotiká sú,je zbytočne dávať ich ešte zvlášť,myslím že všetkého veľa škodí,ale to je môj nazor

lenuska0000
autor
6. dec 2020

@dajana1983 a ake mlieko ste mali a na ake ste zmenili? Mne doktor povedal ze ma mat probiotika a mam jej davat espumisan ale ten jej takmer vobec nezabera uz.

dajana1983
7. dec 2020

@lenuska0000 u nás bol konečný kendamil,ale iným tiež pasovať nemusí.Ja ťa nechcem odhovarat,ja som nedala na radu mojej lekárky a dopadlo to dobre.Zasa nik nie je vsemocny.Take malinké miminko si musí zvyknúť na to jedno .Môj tiež vracal,o sa spravilo nutritonom do mlieka .Jedine v čom sa lekárka trafila bolo že,také dat mlieko bez palmoveho oleja,ten zaťažuje zazivaci trakt.

lenuska0000
autor
7. dec 2020

Nasu zapeka ale doktorka dnes povedala ze mame dat coliprev do kazdeho krmenia a nemenit mlieko ale vydrzat. Dneska sa vykakala len s teplomerlm tvrde bobceky a vecer som jej dala jest, odgrgla si potom plakala mala tu koliku a o 23 som ju ulozla spat na bok a po 15 minutach sa zacala drhnut ju napinalo a lapala po dychu a toto v noci urobila este raz mame aj monitor dychu, davam ju v perinke na bok ale bojim sa aby sa nezadusila a od noci tak chrci jak keby je zachripnuta alebo ci jej tam ostal nejaky hlien doktorka len ze to ma z hlienov a boli sme vybaveni.

patriss_r
16. jan 2021

Ak by niekto mal zaujem, darujem cele nove balenie sunar ar comfort 1 - 700g za balik plienociek alebo UM france lait 1 🙂

janusfrncova
20. máj 2024

@lenuska0000 prosím Vás,upravilo sa vam to s tym mliečkom ? Zvykol si malý či ste prešli na iné ? Mame ten istý problém.

banalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska0000
autor
14. jún 2024

@janusfrncova zlepsilo sa to az prikrmami 🙂