Sunar expert HA 1

charlotte345
8. okt 2018

Dobrý deň mám mesačne bábätko od narodenia sme na UM najskôr sme mali HiPP Ha 1 s toho mi malý grckal ale nie veľmi len tak malinko ale kôli tomu nám doktorka zmenila mlieko na HIPP ANTI REFLUX bez vyšetrenia zo začiatku prvý týždeň bolo dobre no posledný týždeň mi malý kakal do každej plienky po skoro každom jedle a mal hrozne riedku stolicu farba bola ok ale hnačka posledne dva dni nie stale po jedle ale tak 4 krát za deň skusali sme aj ryzovy odvar dnes ráno mal stolicu pevnejšiu nebola to už hnačka dnes sme boli u doktorky a ta mu zmenila.mliecko na sunár expert ha1 dnes som malému dala papa120 ml nespapal všetko trošku sa nám aj pogrckal ale hned sa zas po kakal a ešte redsia stolicu ako predtým je to normálne??? Reakcia Že sa zmenilo mlieko keď ráno mal už lepšiu stolicu a teraz zas taku rieducku .

drobcek26l
8. okt 2018

Myslím ze tak skoro po zmene mliečka by nemal hneď príznaky.
Inak mliecko doktorka vybrala myslím si ze dobre, nám velmi pomohlo len treba dat aspoň 2 dni a uvidis

beuss
8. okt 2018

@charlotte345 preco mu nevzala vzorku ztej stolice? Moze mat nejaky virus, co staci preliecit probiotikami napr a nie hnet menit mlieko 😏

charlotte345
autor
9. okt 2018

@drobcek26l máte snim dobre skusenosti ?? Ja neviem už som stoho trošku na nervy zmenila mu mlieko toto je už tretie čo ma no tak dúfam že bude dobre len mi s neho trošku grcka častejšie no nie veľké mnozstva a môžem sa spýtať keď ste mali umele mlieko dávali ste aj vodicku prevarenu alebo čajík?? Mám prvé bábo tak sa snažím všetko čo najlepšie len to že človek s každej strany počuje niečo iné inak ďakujem za odpoveď

charlotte345
autor
9. okt 2018

@beuss vzorku nám brala ale nič nenašli že ma v poriadku stolicu a dnes me odniesli ďalšiu taku kontrolnú stolicu len čo ma znepokojuje je jeho moc je dosť tmavý a tak štipľavo zapácha skoro ako u dospeleho nato mi doktorka povedala ze mame počkať či sa zmení. A ďakujem aj vám za odpoveď

beuss
10. okt 2018

@charlotte345 nemas zaco 🙂 dufam, ze sa babatku polepsi 🙂 inak ktej vode.. Kazdy Ti povie fakt inak..ale ked si pozres internet napr.tak vsade pisu, ze k UM jednoznacne uz aj pit vodu caj.. A mne jeho DR.povie ze mu staci UM podotykam, ze to bolo v juli v najvacsich horucavach🤦 Jasne, ze mu davam pit od zaciatku co je na UM.. maly zboznuje caj, vodu, strasne vela pije, co je fajn. Ja si napr.myslim, ze cim skor si babo na UM zvykne pit tekutinu, tym to bude jednoduchsie, ked uz zacnes prikrmovat, kde uz vodu pit potrebuje. Ale je to vec nazoru 🙂 Ty si maminka a najlepsie vies, co babo potrebuje 😊

drobcek26l
10. okt 2018

@charlotte345 ja som toto mliecko dávala obom deťom. Synovi najskôr Nutrilon, potom obyčajný Sunar a az toto mu pomohlo. Hrozne hoptedtym bolievalo bruško a nemohol sa vykakat.
Po tomto bolo vsetko super. Dcérke som ho dala hneď ked sa narodila a sadlo na prvýkrát. Samozrejme kazde babo je iné, možno vášmu nesadne ale uvidíte.
Ano ja som dávala čajik s vodu hneď ako sme prišli z pôrodnice. Čajik taky slabý bud feniklový alebo harmancekovy a vodičku prevarenu dojcensku. Niekto hovorí ze netreba ale tak urcite to bábätku nemá ako ublížiť len ho to osvieži a zvykne si ze treba pit lebo potom napríklad niektoré moje kamošky mali problém ze v 7 mesiaci im deti odmietajú vodu a čaj lebo to nepoznajú a tam už je to pri príkrmoch horšie ked dieta nepije.

sonka1981
14. feb 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ako ste to vyriešili? Bolo to od mliečka? Inak, Sunar som dcerke kedysi davala aj ja, ale pila iba sunar, inu mliečko som jej nedavala a všetko bolo v poriadku

charlotte345
autor
19. feb 2019

@sonka1981 stále papa sumár ha 1 stolice he už ok po dvoch týždňoch sa to dalo do kopy bolo to s mlieka už budeme prechádzať na sumár ha 2 tak dúfam že bude ok začali sme už aj s prvými prikrmmy

juanita22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mareri
24. jún 2019

ak to mliečko nesedi, skus ho vymenit za niečo ine. Musiš skušat. Nam sadol sunar komplex hned od začiatku a som za to rada

juanita22
24. jún 2019

@mareri dakujem 🙂 no ja uz len kojim preto mi ostalo 🙂

buba08
11. sep 2019

@beuss ahoj, prosím tá,vodičku sú drobcekovi dávala ako často?

juanita22
11. sep 2019

Ďakujem krásne za rady a typy vodičky sa napije až az, tak 3x denne a od 2 týždňov aj čajík ale po lyzickach iba abo riešila s luckou,našli sme ale mliecko Hipp Combiotik ten je naj.. nutrilon katastrofa kŕče, zelena, hlienitu stolica, ale dalo to zápchy detto aj Beba Sensitive o polovicu menšia reakcia , dm zas ju napinalo riadne,

beuss
11. sep 2019

@buba08 ahoj, fuu to je uz davno, ked bol take babo, ale to som uz prikrmovala, takze urcite po kazdom jedle, aj cez den, hocikedy ked som si spomenula som mu ponukla, bud sa napil alebo nie 🙂

mary841
2. okt 2019

@charlotte345 existuje uz aj sunar ha 2?

mary841
2. okt 2019

@juanita22 do kedy ma zaruku? Uz si predala?

mary841
2. okt 2019

@juanita22 je neotvoreny?

juanita22
2. okt 2019

@mary841 ak dobre viem tak je 2 A viav

juanita22
2. okt 2019

@mary841 otvorený ale už si ho vzala kamarátka

mary841
10. dec 2019

@juanita22
@charlotte345
Predpokladám, že možno iné značky, ale nie značka Sunar, výrobca Hero... Alebo aj znacka sunar ma 2? Lebo ja som to nikde nenasla...
Ďakujem Vám pekne za odpoveď 😊

mravvcek
13. dec 2019

@charlotte345 ako ste dopadli s mlieckom? Vyhovoval sunar ha1? My mame tiez problem. Mala pije sunar premium a kaka raz za tri dni zelene. Neviem fakt uz ake mlieko dat

mary841
13. dec 2019

@juanita22
@charlotte345
Písala som výrobcovi Hero, značka Sunar...