Z Nutrilonu na Amilk

myleontina
18. nov 2015

kočky, je na truhu nove mlieko, urcite ste niektora vyskusali, ake mate skusenosti? myslite, ze je rovnako kvalitne, ako napr nutrilon? lebo my sme momentalne na nutrilone 1, tak ze ci sa oplati prejst na amilk, financne jasne ze hej, ale aby to nebolo na ukor kvality....

autumn11
12. apr 2016

tak aj prechod na Amilk 3 prebehol úplne v pohode. Malý nemal problém. Kaše z neho futruje jedna radosť 🙂

stastnablcha
9. máj 2016

ahojte, moja mala je tiez na amilku a je v pohode. hlavne ja som v pohode ked nemusim tahat mliecko z obchodu ale objednam z lekarne a pride mi domov same 🙂

absolutka
17. sep 2016

@sisa_slniecko
Som detska pediatricka a jednoznacne odporucam Amilk .

absolutka
17. sep 2016

@sisa_slniecko
Som pediatricka a jednoznacne odporucam Amilk .
@sisa_slniecko

A navyse Amilk sa narozdiel od Nutrilonu lepsie rozpusta.A nebojte sa ,nic neriskujete 🙂

absolutka
17. sep 2016

@sisa_slniecko

A kazda mamicka chce pre svoje babatko to najlepsie,nielen vy!

absolutka
17. sep 2016

@1kucierka
Amilk je dobre mlieko,lepsie ako nutrilon.

stastnablcha
17. sep 2016

ahoj.. my smeč na amilku od zaciatku.. a za seba (teda za malu🙂 ) mozem len odporucit 🙂

absolutka
23. sep 2016

Nutrilon je mlieko,po ktorom mala dcera take bolesti,ze sme museli ist na pohotovost,tak ju zapieklo.Jednoznacne Amilk

autumn11
9. nov 2016

ja som veľmi rada, že sme amilk bifido objavili, lebo synovi konečne niečo sadlo a nemá zápchu. Pijeme ho už dlho a žiadny problém. A super, že ho môžem objednať z netu.

gabona1
12. nov 2016

@absolutka , to som rada, že aj ty ako pani doktorka máš dobrú skúsenosť s amilkom a že ho odporúčaš. AJ nám ho naša detská lekárka odporúčala toto mliečko, vraj sú s nim maminy spokojné. Ja som samozrejme siahla po známejšej značke, ktorá malému nechutila. Potom sme skúsili amilk a máme ho už skoro rok.

absolutka
11. jan 2017

To ma tesi 🙂

vrana80
19. jan 2017

ahojte, viem ze kamoska presla z Nutrilonu na Amilk ked mal maly problem s kakanim, nevedel sa sam poriadne vykakat.Amilk mu chutil tak mu ho kamoska nechala ze uvidi a asi po tyzdni sa upravilo aj kakanie🙂

martuska2
21. jan 2017

Baby ja len dodam ze naozaj vzorky v lekarni nemame ani nebudu. Vysli by drahsie ako mlieko v ktabici lebo obal by bol drahsi. Ale zato mate garanciu vratenia penazi ak nesadne.
A 3ka je vanilkova prichut..ina nie je.
Jaj a pytali ste sa este na vyrobu..tak vyraba sa vo Francyzsku..vyraba to firma ktora tam vyraba mliecko umele od nepamati. A zlozenie bolo vyberane tak aby bolo konkurencieschopnd oproti ostatnym mlieckam dostupnych v Sr a Cr.

tinule
21. jan 2017

Ja len k tomu Nutrilonu a farma biznisu, tiež som bola proti Nutrilonu, lebo sa mi nepáčila ich obchodná taktika a cena sa odráža na množstvách reklamy, ale vyskúšali sme sunar premium, comfort, babylove obyč, BIO, Bebu sensitiv, anticolic a bola som zúfalá už. Kúpila som tu skúšobnú krabicu Nutrilonu a všetky problémy zmizli ako keby čarovným prútikom, dokonca aj probiotika som potom hneď prestala dávať a úplne v pohode. Dieťa je celý deň spokojne a kľudne. A cena - nakoniec ma vyjde krabica 800g 11 eur, čo je menej ako sunar.

uzanka16
21. jan 2017

Len tak pre infosku ako vam vonia ten Amilk,my sme sice na France lait nedam dopustit lebo ked nam lekarka dala Nutrilon sodoma gomora dieta sa mi strasne trapilo.Len znama co ma rovnako stareho syna ako ja dcerku pouzivala Nutrilon a lekarka jej poradila ked uz ide mat rok nech mu kupi Amilk,no a hned pisala mamickam ake maju s nim skusenosti lebo ze ked nalemu urobila mliecko tak smrdi strasnou umelinou,ze akokeby nejake chemikalie tam boli plus dodala ze manzel ked kostoval skoro mu prislo zle.To fakt toto mlieko tak po umeline pachne? Lebo mne sa nechce verit,mozno nutrilon mal iny pach.

martuska2
21. jan 2017

@uzanka16 mne na nutrilon vraveli za pachne najviac. No davam zatial ten leno v poridnici ten davali a uz douzivame krabicu. Inak nerobi problemy..ale potom skusim amilk

vrana80
11. feb 2017

@uzanka16 ahoj, tak ja som mala od kamosky na vyskusanie a davam teraz mladsej Amilk 3 a mne vonia 🙂 Ja som vzdy kazde mlieko ochutnala predtym ako som ho dala babam a toto chuti fajn.

anulikv
19. feb 2017

@tecko28 presne tento názor zdieľam aj ja, my máme riadne koliky z nutrilonu Ha, ktorý vám samozrejme hneď odporučí detská,Tsss....lenže sto deti a každému niečo iné pasuje...lenže keďže nevieme čo s dieťaťom posledné tri dni, také revy revy,kolika, brucho boli,puci sa,nekludna, bez rektalnej rurky ani nekakne, zo spánku tlaci a stona, tak sme dnes prešli na Amilk1, sama som zvedavá čo to bude a či to pomôže...mrzí ma že to mnohí odmietnu lebo nutrilon je už sto rokov na svete, aj tak si myslím umelina ako umelina no...odporučili nám ho v lekárni a tiež ma napadlo že ich business lenže keď si spomeniem na poslednú noc a dni vyskúšam čokoľvek čo môže bábätku pomôcť no....a to teraz ako nemusím používať ten espumisan a antibiotiká? Ktoré som kvapkala zvlast? Keďže uvádzate že mlieko obsahuje už probiotika?...espu je jediný zatiaľ čo pomohol sa vyprdkat....po dvojtýždňovom používaní infacolu sme to veru nepostrehli😲 skôr nič a tiež ho preferuju lekárne teraz.....

vercada9
19. feb 2017

@myleontina po "odkojeni sa" som este chviku davala um-nutrilon, z toho ho bolievalo brusko a nechcel ho, tak som skusika amilk co bola novinka na trhu a teda mi lekarnicka vysvetlovala,ze je to nove mlieko a su v nom aj nove lahsie stravitelne latky...to pil ako divy 🙂 zevraj si dietatko zvyka na nove mlieko 3dni, no nas pil jeden vecer nutrilon a dalsi uz amilk a ziadny problem...a teraz uz len kravske

tecko28
20. feb 2017

@anulikv ja som stale kvapkala probiotika, tie neuskodia, prave naopak malemu brusku velmi pomozu, takze raz dene som davala aj tie do mlieka a Espumisan alebo Sab simplex od vecera do rana, ked sa najviac vyskytuju koliky. Neviem ako velke babo mas, ja som presla na Amilk uplne od 2M lebo mam predcaniatko a dovtedy pil 0-kove mlieko (Nutrilon 🙂 ) Ale ako som ho nastavila na Amilk, tak do cca tyzdna sa vsetko upravilo. Samozrejme netreba cakat uplne zazraky, ze koliky prejdu zo dna na den a na Amilk si tiez musi babo zvyknut a nebude to take rychle ako mozno ocakavas

anulikv
23. mar 2017

Takže Amilk nám pomohol v takej miere, že dieťatko 5,5_6 tyzdnove, trocha menej malo koliku počas dňa,večer hrôza,aspoň ale z neho nevrackala a po vypiti mlieka bolo vidno ze je veľmi ľahko stráviteľné,a museli sme jej zvýšiť davku pitia, keďže bola hladná ešte po tomto mliecku.stolicu to vôbec neupravilo, dieťatko stále puciacky nad ránom,tlačenice,nervy aaaach...stolica stále formovana ako hovienko len bolo mäkšie a žlté ako z nutrilonu (tvrdé a zelene), ale kakanie stále cez rektalnu rurku :(.....pristúpili sme teda opäť a naposledy k zmene mlieka ma francuzske mlieko z lekárne,fenikel+rasca robím odvar dávam piť ako cajik, a super do týždňa zázrak, dieťa kakalo riedko, kludnejsie spí do rána,koliky ustupuju postupne......Ďakujeeem bohu a pani čo nám to v stave zúfalstva poradila....

vrana80
27. mar 2017

Super, ze ste nasli mliecko co pomohlo. Kazdemu dietatku veru sadne nieco ine. Kamoska presla z Nutrilonu na Amilk a ten zabral tak do tyzdna, tiez sa maly nevedel sam vykakat, casto pouzivala rektalnu rurku, tak potom ked toto mlieko pomohlo sa jej ulavilo ze konecne nasla nieco co zabralo 🙂

tamimacko
29. apr 2017

@myleontina ahojik. Nas nutrilon zapekal a amilk vobec 🙂

janka12350
6. okt 2017

My sme prešli včera z nutrilonu na amilk kolko cca bude trvať kym sa upraví to zapečenie z predchádzajuceho mlieka?.lebo ešte stále sa mi nevie vykakat :(

vrana80
8. okt 2017

@janka12350 , kamaratka co presla z Nutrilonu na Amilk kvoli tomu, ze mal maly problem s bruskom a kakanim, tak u neho sa to do tyzdna upravilo. Vdaka nej som vlastne aj ja obavila Amilk 😉

veronika01992
19. okt 2017

Ahojte mamičky chcem sa spýtať nás malý ma nutrilon ha no na koľko je finančne dosť náročné ho kupovať každý týždeň... A na koľko nám ho dali koly ekzému co ma malý.. Pekne sa z neho aj vykaka ale nezastihol ho je taky vodovy viac.. Preto sa chcem spýtať ci je doby amilk počula som z každej strany že je to dobre mliečko ďakujem za rady