Zahusťovanie umelého mlieka

kristinablah
6. máj 2022

Ahojte baby ...
Ja by som sa chcela len spýtať či neviete o nejakom zahustovadle do UM okrem nutritonu..(mám pocit že malú boli s toho bruško)..
Viem že ešte škrob a krupica ale myslím že to moja malinká ešte nemôže bude mať ešte len 2 mesiace ...

malinovka333
6. máj 2022

zahustovanie naco? ked ju boli brusko treba zmenit mlieko

kristinablah
autor
6. máj 2022

@malinovka333 mliečko je okaa len mala má reflux a toto francúzke mlieko čo som hľadala po lekárni žiadne arkove nemali vraj ...tak mi tam poradili to zahustovadlo tak do mlieka

helcanw
6. máj 2022

@kristinablah používala som nutrition, dávala som trosku menšie dávky takze syna nezapekalo a ani negrckal. Mlieko pil klasicky nutrilon. O inom zahustivadle neviem, akurát viem že sú aj tie sirupy na reflux, ale s tým skúsenosť nemám.

evica17
6. máj 2022

@kristinablah ja som.pocula o ryzovom.idvare, ale ci je to ok pre 2 mesacnu neviem. Asi by som radaej skusila ine ar mlieko ako take babske recepty

primadona
6. máj 2022

@kristinablah je aj francuzske mliečko AR ale treba ho objednať cez internetovú lekáren skuste pozrieť dr max sa mi zdá že má

szdan
6. máj 2022

@kristinablah my sme mali predpísaný nutrilon pre refluxove detičky. On už nebol treba dohustovat. Nutriton som používala len počas kojenia. ( malý bol dojceny, ale kvôli refluxu nepriberal, veľa šlo von. Tak sme dokrmovali 2 dávkami denne toho nutrilonu)

kristinablah
autor
8. máj 2022

Ďakujem vám 😊

happymom16
8. máj 2022
happymom16
8. máj 2022

@kristinablah Skúste kozie mlieko, my sme používali Loulouku ako jedina.pomohla s refluxom a kolikami. A keď chcete na vyskúšanie mám ešte pár neotvorenych balení , kľudne píšte na cene sa dohodneme.

primadona
9. máj 2022

@happymom16 dobrý den aká by bola cena mliečka?

happymom16
9. máj 2022

@primadona dobrý deň, tak najlacnejšie čo som našla sa predáva za 18e, ja by som predala za 16,50🙃 ak máte záujem píšte prosím správu

essenceee
28. máj 2022

načo chceš mliečko zahustovat? Ma to presne taku konzisteniu jako ma mat

szdan
28. máj 2022

@essenceee deťom s refluxom bežné mlieko i materské chytá "spätný chod" a potom veľa mliečka vygrckaju. Pri silnejšom refluxe to bráni prospievaniu bábätka, nepribera, pripadne až stráca na váhe