Zelená vodnatá stolica od Nutrilonu comfort

miuciuska
29. nov 2013

mamičky prosim o vašu radu doteraz sme papali nutrilon HA ale zapekal nas teraz 3 den papame nutrilon comfort a dnes už 2x mala zelenu vodnatu kaku.aké skusenosti máte s týmto mliečkom??môže byť aj to že si musí zvyknuť na ten nutrilon comfort??mám jej ho dávať ešte aj cez víkend??u doktorky sme boli kázala mi dávať jej ryžový odvar ale nechutí jej.dakujem za každu radu.

zuzkavel
29. nov 2013

@miuciuska moja ho papa tiez, zelena stolica je pri nutrilone uplne normalna to ze je vodnata hm.. my mame stolicu väcsinou riedku a teraz duplom kedze sa tlacia zubky pockaj este cez vikend mozno je to ozaj len o tej zmene dolezite je ze nejaku stolicu ma horsie by bolo keby nebola a ak neplace alebo nevykazuje znamky bolesti nemyslim ze by si mala panikarit uvidis po vikende

sendym
30. nov 2013

@miuciuska a kolko ma malinka mes?nutrilon comfort sme papali aj my.Stolicu mal maly zelenu tiez to je normalne pri tychto mlieckach a ze je vodnata,moze to byt zo zubkov aj nam sa to niekedy stalo.

miuciuska
autor
1. dec 2013

@zuzkavel,@sendym dakujem tak som kludna 🙂 vcera uz nemala az tak vodovu...myslim ze keby mala hnacky nemala by len raz za den stolicu ale by mala v kazdej plienke.máme 6 týždnov takze neverim zeby to u nas boli tie zubky.... i ked už boli aj take pripady dakujem este raz 🙂

sense
1. dec 2013

@miuciuska tiez pri nutrilone comfort mala taku stolicu....a je to uplne normalne, nemala ju sice uplne vodnatu ale riedku dost, a zelena bola riadne, odovodnenie lekarom, obsahuje viac zeleza amenej laktozy preto je stolica taka, hlavne je ze brusko neboli a pekne pribera....

sense
1. dec 2013

a este som chcela dodat ze nemen prilis casto mliecko dietatu a jeho malickemu organizmuu trva min. tyzden az desat dni aby is na nove mliecko zvyklo, ale ta stolica zelena ostane.....

miuciuska
autor
1. dec 2013

dakujem,nie nechcem jej už teraz meniť viem ze jej to bude dlhsie trvat takze uvidime casom 😉

sendym
1. dec 2013

@miuciuska no tak to zubky nebudu ;)) nutrilon comfort rozpusta stolicu,takze sa moze stat,ze je trocha vodnata.Neboj sa nutrilon comfort je dobry,pokial ma problem iba s kolikami a ze nemoze kakat,tak to mlieko pomoze na 100%.

elamar
2. dec 2013

ja som to mala s dcérou a zistili jej alergiu na laktózu. Ak má zelené riedke stolice, môže to byť alergia na BKM alebo laktózu....Daj mu urobiť alergologické vyšetrenie a medzitým mu kúp bezlaktózový nutrilon. Veľa zdravia 🙂 A ešte sa mu môže alergia prejaviť vyražkami na tváričke...nedaj sa prosím ťa odradiť a choď k alergológovi.