Zmena mliečka z 1 na 2

gyarmati
9. máj 2013

Ahojte mamičky.Malú už prikrmujem,papá krásne,chutí jej to!Pri tom som malej začala dávať z mliečka 2-ku.Nepije už veľa,poobede a nadránom,ale varím jej s toho aspoň nech takto má tú výživu z toho.Ale odkedy to pije,má problém s kakaním,čo predtým nemala,kakala každý deň.Teraz zas každý druhý a také malé tvrdé bobule.Aj dnes mala,a aj poplakala pri tom ☹ ,môže to byť z toho že sme jej menili mliečko,že to je moc silné pre ňu?Ďakujem vám za radi,prajem krásny deň!

simca06022011
9. máj 2013

skuste viac tekutin popri tom mlieku pit, na varenie by som ho nepouzivala vobec... iba na pitie. Ked tak radsej daaku instantnu kasu 🙂

googlinqa
9. máj 2013

nam pomohli slivkove vyzivy z coop jednoty na stolicu, treba viac tekutin prijimat plus zeleninove polievocky s maskom

gyarmati
autor
9. máj 2013

@simca06022011 keď malej robím zemiakovú kašu,tak tam dám UM,alebo s toho mliečka jej robím puding,alebo ryžovú kašu.Z kravského mliečka jej nechcem variť,aj staršej dcérke som takto robila,lebo ona úplne odmietala piť mliečko od 5 mesiacov,tak som to takto kompenzovala,a hvalabohu nemala nikdy žiadni problém s kakaním ani ju nepobolievalo bruško.Kašu tiež papá na večeru,nemliečnu Hami čo zamiešam tiež Baby love mliečkom.

gyarmati
autor
9. máj 2013

@googlinqa papá aj zeleninové polievky,skúšam jej variť vždy niečo iné nech to nemá vždy rovnaké.Tú výživu vyskúšam,ďakujem 🙂

katkab1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gyarmati
autor
16. máj 2013

@katkab1985 Ahoj.Už je to OK.Zasa kaká tak ako predtým 🙂 Ďakujem 😉

katkab1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindaa1
13. nov 2013

ahojte, my pijeme teraz mliecka Topfer bio 1 a coskoro uz pojdeme na bio 2 a spat by som uz urcite nemenila!

lindaa1
30. dec 2013

caute baby, tak ako som spominala, presli sme na Topfer bio 2. Nebol ziaden problem, drobec sa hned chytil a chuti mu.
Pekny den.

lindaa1
4. mar 2014

caute baby, vcera vecer som zistila, ze produkty topfer (mlieka, kozmetika a kase) sa uz daju kopovat aj cez ich oficialnu stranku. huraaa 🙂