Absolvovali ste niekto atestáciu v Ružomberku po novom 2020?

evulieeenka
16. júl 2020

Dobry den,
Absolvoval niekto atestacie po novom v Ruzomberku? Teda posielal niekto atestacne portfolio a ziadost?

lukrec
7. okt 2020

@lukrec Táto pani ho už aj obhájila a urobila tento návod...

danusskaaa
8. okt 2020

@sisska pisala som spravu, ak by bolo možné poslať aj mne prezentáciu. Aj napriek nacitaniu viacerych dokumentov, som z toho jeleň... ďakujem

lukrec
8. okt 2020

@danusskaaa viem to poslat na messenger

zuzivozi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzivozi
9. okt 2020

@lukrec možem poprosiť aj ja

lukrec
9. okt 2020

Pošlite mi mail

nenkaa
20. okt 2020

Môžem poprosiť aj ja

lukrec
20. okt 2020

Musíte mi poslať mail

rastin
21. okt 2020

Môžem Vás poprosiť aj ja?

lilienka89
23. okt 2020

@lukrec mozem vas aj ja poprosit..dakujem krasne 😉

sasi1990
27. okt 2020

@lukrec tiež by som bola veľmi vďačná keby ste mi to poslali

exinka87
2. nov 2020

Baby, nemá náhodou niektorá z vás vypracované nové otázky najlepšie na 1atestáciu (aj s otázkami k 2 atestácii si pomôžem) v Ružomberku? Čakala som, že budem odpovedať ešte na tie staré otázky, na ktoré sa odpovedalo ešte v máji 2020 a zrazu otvorím stránku školy a vyleteli na mňa otázky a reálne to vidím tak, že za nejaké dva týždne mi dajú termín a pri troch malých deťoch je to pre mňa úplne nereálne. Veľmi by ste mi pomohli s hocičím. Hoc len s jednou, dvoma otázkami.Vopred vám ďakujem.

dida894
2. nov 2020

Prosím Vás, absolvoval niekto úspešné atestáciu po novom, resp. vie ako má vypracovať atestačné portfólio, vie poskytnúť nejakú štruktúru/vzor. Bola by som Vám veľmi vďačná, neviem s tým rady. Vopred ďakujem za každú odpoveď.

radka1991
6. nov 2020

Mozem poprosit aj ja tu prezentaciu? radkamesarosova@gmail.com Tiez sa snazim tomu porozumiet, ale je tazke sa dopatrat k niecomu hodnotnemu. Dakujem

dida894
6. nov 2020

@dida894 aj ja by som sa pridala a poprosila o ppt dida894@azet.sk dakujem

marbie
9. nov 2020

@lukrec prosim vas, nezobrazuje sa mi ten link, prosim, viete mi poslat ten postup este? dakujem

sirinkja16
16. nov 2020

Dobrý deň 🙂 ja by som tiez poprosti na tento email: sirotiarova.lucia30@gmail.com veľmi by mi to pomohlo dakujem 🙂

ingmar
8. dec 2020

@lukrec poprosim o link alebo ppt na ingrid.marcova@gmail.com...vďaka

ingmar
8. dec 2020

@lukrec poprosim o link alebo ppt na ingrid.marcova@gmail.com...vďaka

mooonika1975
29. jan 2021

@sisska ahoj, robilo by ti problém poslať mi tu prezentáciu k atestáciu??? Dakujem

evulieeenka
autor
29. jan 2021

@lukrec ahoj, mozem poprosit aj ja tu prezentaciu ohladom atestacie? Dakujem

miska845
1. feb 2021

Dobrý den chcela by som sa opytat ci ste niektora absolvovali atestacia a boli by ste taka dobra k nahliadnutiu . Lebo ja som s toho jelen :( dakujem velmi pekne

danusskaaa
1. feb 2021

@miska845 som na tom podobne, snažím sa niečo zbuchat... ale nejde mi to 🤦‍♀️😖

gagulda
2. feb 2021

@lukrec mohla by som Vás veľmi pekne poprosiť o zaslanie podkladov k atestácii po novom na mesenger Magdaléna Eliášová alebo mail magda.eliasova@gmail.com. Veľmi pekne ďakujem

mmirka128
5. feb 2021

Môžem Vás aj ja poprosiť o poslanie vzoru atestačného portfólia? Na mail mirkasokolikova@gmail.com Ďakujem veľmi pekne @lukrec

nenkaa
5. feb 2021

Môžem aj ja poprosiť.

korimacka
9. feb 2021

zdravim,ja som vypracovala atestacne portfolio pre vychovavatelstvo, zial vcera mi poslalli na prerobenie.je tu niekto,kto to uz uspesne absolvoval?dakujem

tatianaaaaaa
20. feb 2021

@evulieeenka tak pridávam sa aj ja k zástupu pedagógov snaziacich sa pochopiť atestáciu po novom 🙂 zúčastnila som sa dvoch webinarov, ale musím povedať, že mna trosku zmiatli a očakávania nenaplnili, ale poskytli mi aspoň základný vhlad do problematiky... nakoniec som si nejako poradila sama a vypracovala som portfólio pre kategóriu vychovávateľa snažiaceho sa o prvú atestáciu...momentálne je to v štádiu posudzovania portfólia, čiže úspešnosť predpovedať neviem. O atestáciu som žiadala v Prešove, ale myslím, že požiadavky sa nejako nelíšia. V mojej práci je predhovor, osobné vzdelávacie portfólio, štrukturovaný životopis, osobná vzdelávacia platforma, portrét pedagóga, výsledky žiakov a profesijné úspechy, sebarozvoj a spoločenská aktivita a ďalej obhajoba kompetencií jednotlivých štandardoch v oblasti žiak, výchovno vzdelávací proces, profesijný rozvoj. Kompetencie, ktoré je potrebné obhájiť, si nájdete podľa toho, v akej kategórií chcete atestáciu vykonať. Ku každej kompetencii som dala dva až 3 dôkazy, pričom som zdôvodnila výber dôkazu a samotný dôkaz uviedla v prílohe práce. Či som však postupovala správne, sa dozviem až neskôr. Možno to však niekomu pomôže aspoň sa trošku zorientovať. Upozorňujem však, že moje portfólio ešte nebolo posúdené, čiže berte to skôr zatiaľ len ako môj názor...

danusskaaa
20. feb 2021

@tatianaaaaaa bola by si ochotná mi ho ukázať?/poslaťk nahliadnutiu??? Mne teda webnovinar ci "skolenie" vôbec nepomohlo. A tápem... veľmi 🤨

tatianaaaaaa
20. feb 2021

@danusskaaa uff prácu určite nie, mám tam veľa citlivých informácií o mne aj o mojej škole....to, čo som písala vyššie je moja štruktúra... obsah k nej už má každý rôzny, keďže každý mame iné preferencie, zameranie, silne stránky...