Ako funguje online kurz?

15. feb 2024

Ahoj ženy, budem si robiť online kurz a vôbec neviem ako to funguje. Môžem sa pripojiť aj z mobilu? Nebude blbé, keď budem v posteli? 🙈

petamich
15. feb 2024

zalezi od typu kurzu, velmi casto ale lektor zdiela obrazovku s materialom a na tom mobile to bude kusok blbe, lebo to budes mat male a nic nebudes poriadne vidiet, kazdopadne mozes

ja osobne si neviem predstavit zucastnit sa kurzu a lezat/sediet pri tom v posteli (obzvlast ak budete mat zapnutu kameru) ale tak uz zazili asi kadeco 🙂

koniarova
15. feb 2024

Na mobile to nebude dobré,ak bude aj prezentáciu robiť. Aký to bude kurz? Prečo by si slíže mala byť v posteli,? Čo máš 15?

autor
15. feb 2024

To mám sedieť 8 hodín za stolom?

autor
15. feb 2024

@koniarova Nie, nemám 15, ale bývam v garzónke, tu nič možnosti nemám.

petamich
15. feb 2024

hm tak bezny clovek aj v praci sedi spolu osem hodin za stolom, medzitym si odbehne na wc, obed, po kavu, nevidim na tom nic zvlastne, pri prezencnych kurzoch rovnako 🙂 ale tak je to na tebe, ked chces byt v posteli bud v posteli, ak ti je jedno, co si o tebe pomyslia alebo ze nebudes dobre vidiet na zdielany material 🤷‍♀️

autor
15. feb 2024

@petamich Veru je mi to jedno 😃

petamich
15. feb 2024

tak potom nechapem asi celej otazke - ked ti 10 zien napise, ze to nie je uplne vhodne ale tebe je to vlastne jedno 😁

autor
15. feb 2024

@petamich Ja tu nemám kam ísť, buď budem sedieť za stolom a za mnou bude posteľ alebo sa otočím a za mnou kuchynská linka. Veď ja budem v posteli len sedieť, nebudem ležať ako teľa.

petamich
15. feb 2024

neviem cez aku platformu budete mat to online skolenie ale na vacsine sa da dat pozadie, bud blur ze nevidno nic len teba alebo obrazok...to bezne ludia pouzivaju, ked nechcu aby bolo vidno, kde sedia, co maju za chrbtom alebo ze maju doma bordel 😂 a v tom pripade je fakt jedno kde sedis

madeincssr
15. feb 2024

Asi by bol lepsi notebook. Na bazosi kupis od slusnych predajcov (co repasuju, musia mat desiatky dobrych recenzii) aj za 200€, mozno aj za menej.

luccija
15. feb 2024

Dobre sa Ti tak budú písať poznámky?ja by som radšej sedela za stolom a normálne veľká obrazovka, alebo tablet.Co to je za kurz?

autor
15. feb 2024

@madeincssr Ja notebook mám, budem na ňom, bude to pohodlnejšie.

autor
15. feb 2024

@petamich Aha, no ja nechcem aby za mnou bol vidieť manžel ako varí alebo tam pobehuje 😂 Máme fakt malý priestor a nie je kam ujsť 😑

petamich
15. feb 2024

podla mna toto si tam budes vediet nastavit to pozadie (si myslim) ale neviem, cez co to budu robit 🙂

autor
15. feb 2024

@petamich To zas asi nebudem vedieť, ale je to myslím cez whereby.com, niečo také tam je.

koniarova
15. feb 2024

Aký je to kurz? Aj z neho budeš robiť test?

autor
15. feb 2024

@koniarova Áno, budem z neho robiť test s bude tiež online.

petamich
15. feb 2024

takze vies si tam nastavit blur alebo iny background efect, urcite to tam v nastaveniach najdes 🙂

autor
15. feb 2024

@petamich Ďakujem, ja už stresujem 😁

koniarova
15. feb 2024

Tak určite na ntb, nie na mobile. To ti pôjde lepšie.