Chcem vedieť jazyk, ale nemôžem navštevovať jazykovku

jankazus
25. júl 2023

Ahojte, veľmi by som chcela zlepšiť svoju anj, mám pocit, že som už zabudla všetko. Najradšej by som išla do štátnej jazykovky, ale moja práca mi to neumožňuje. Chodila som rok a bolo o život všetko zladiť. Možno, keby to bol taký trojmesačný kurz. Máte skúsenosti s nejakou jazykovou školou, ktorá robí takéto kurzy? Nechcem online. Vyhovuje mi raz do týždňa prezenčne. Ďakujem

kacena4
25. júl 2023

ak chces prezencne vsak si pohladaj v ramci svojho bydliska. mnozstvo agentur a jazykoviek robia kurzy. alebo sukromne hodiny, tam sa ti prispôsobia

226lenka
25. júl 2023

@jankazus v Košiciach je viac jazykových škôl ktoré ponúkajú individuálne kurzy

zuz02
25. júl 2023

Jazyk sa da učiť aj online. Skús si nájsť na internete učiteľa ANJ a z domu sa môžeš pripojiť v čase, na akom sa dohodneš. Ušetriš kopec času cestovaním.

ivangeline
25. júl 2023

Urcite sukr individ hodiny. Da sa.

vkatush
25. júl 2023

Ja plánujem ísť do jazykovky, lebo mám pocit, že mi dosť upadla angličtina. Pozerám, ktoré košické sú naj, rada si prečítam odporúčanie.
Ale asi skôr online kvôli času, dosť dobré recenzie som počula na best a majú aj "intenzívne" kurzy, keď chceš niečo krátkodobé.
Alebo skúsim italki alebo podobnú stránku s nativom.

sun_shine_2020
25. júl 2023

@jankazus ahoj, skus si pozriet Jazykovy mentoring - Lydia uci ludi ako sa ucit cudzi jazyk. Cize ti ukaze metody a ty si zvolis tempo, styl, atd...ja som si sice kurz u nej nezaplatila ale pozrela som si jej webinare a mne sa to velmi paci 🙂
A samozrejme, ze jazykovky ponukaju aj 3 mesacne kurzy. Vacsina kurzov bude zacinat v sept/okt tak ich skus kontaktovat uz teraz a opytaj sa ci ponukaju aj skusobnu/ukazkovu hodinu a podla toho sa rozhodni 🙂