Dištančné štúdium

joel007
8. máj 2023

Zdravím. Nie všetky VŠ uvádzajú na svojich weboch, že ponúkajú aj dištančné štúdium. Vedel by niekto, kto takouto formou študuje poskytnúť bližšie info kde študuje a ako to prebieha? Mám záujem takto študovať popri práci

kacena4
8. máj 2023

co ja viem je to tusim len 1 vysoka skola ale jej kvalita je ..... nema zmysel studovat len preto ze je to distancne

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2501
8. máj 2023

Pravixka fakulta v TT ma distancnu vyucbu, prezencnu maju na cvicenia...dcera chodi do 1r

sajmonka_1216
8. máj 2023

@joel007 myslíš externé štúdium? Lebo ja chodím na externé, ale vola sa to dištančná forma podľa prihlášky, alebo ešte niekde mám uvedené kombinovaná. A nenapisala si ani odbor aký chceš.. či tebe je jedno čo budeš študovať?

joel007
autor
8. máj 2023

@sajmonka_1216 áno malo by sa jednať o externé štúdium a viem že niekde uvádzajú aj "kombinované" štúdium len neviem čo si pod tým môžem predstaviť...nie je jedno čo budem študovať zaujímajú ma manažérske odbory ale mohlo by byť aj niečo iné hlavne aby to bolo zvládnuteľné...a zrejme na Slovensku veľký výber nie je nakoľko je ťažké dopátrať sa informácií...okrem práce (team leader vo výrobnej spoločnosti) sa venujem redaktorskej činnosti, copywritingu a čiastočne programovaniu stránok

minsi
8. máj 2023

Externá forma -studujes dištancne, prednášky a cvičenia sú vacsinou soboty, za štúdium sa platí.

Kombinovana- je to akoby externé štúdium, ale si vedená ako denný študent, máš výhody denného študenta,za štúdium sa neplatí. U mňa boli prednasky v piatok a sobotu.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sajmonka_1216
8. máj 2023

@maros313 napríklad v PO, kde študujem ja, nie je možnosť individuálneho štúdia, majú to aj v študijnom poriadku
A spolužiačka ktorá kvôli materskej mala v BB individuálny plán chodila do školy castejsie ako denní a nakladala jej ešte viac, keďže je to všetko po dohode s vyucujcim.. a niektorí trvali na 100% dochádzke

@joel007 ja mám napr školu len v soboty. Aj to nie každé.. tak 6-8x za semester, podľa toho koľko predmetov si zvolim..