Ekonomická univerzita Bratislava - mám otázky ohľadom štúdia

lara8888
19. júl 2021

Možno sa tu nájde niekto kto študoval/ študuje/ chystá sa študovať...
Budem rada ak mi tu zanecháte správu, mala by som zopár
otázok ohľadom školy, štúdia, internátu...
Ďakujem 😇

roztlieskavacka
20. júl 2021

Ja som tam dostudovala pred rokom, škola ako ktorý odbor ale učiť sa musíš to je jasne, hlavne prvý rok je na všetkých fakultách Sito cize preriedenie študentov. Mne sa tam velmi páčilo, stíhala som sa aj ucit aj brigádovať cez semester, ak si bola šikovná tak skuskove si mala tak max 2 týždne a potom voľno, ubytovanie-ako ktorý internát.

zuzuliennka1
20. júl 2021

tiez som studovala na ekonomickej, kludne napis

nezabudka3391
20. júl 2021

baby chcem sa spytat podla vas da sa stihat to studovat popro TPP? robim na smeny cize cez tyzden mavam aj volna tak ale nie vzdy by sa mi podarilo chodit do skoly.
inac ake odbory ste vystudovali?

zuzuliennka1
20. júl 2021

@nezabudka3391 no my sme mali prednasky povinne, takze tpp neprichadzalo do uvahy absolutne

nezabudka3391
20. júl 2021

@zuzuliennka1 a aky odbor?

zuzuliennka1
20. júl 2021

@nezabudka3391 fakulta aplik. jazykov, cudzie jazyky a interkulturna komunikacia

roztlieskavacka
20. júl 2021

@nezabudka3391 TPP? V žiadnom prípade,. Potom nechod študovať ked chces ist pracovať na TPP..

nezabudka3391
20. júl 2021

@roztlieskavacka pracovať jednoducho musím a aj pracujem ale externé nie je, ale jednoducho sa pýtam tak odpovedaj načo sa pýtam, nemusís ma poučovať

roztlieskavacka
20. júl 2021

@nezabudka3391 ty si ale riadna drzaňa :D

nezabudka3391
20. júl 2021

@roztlieskavacka ja som sa normálne pýtala a ty ma hneď poucujes miesto normálnej odpovede takže jaký dávaš taký vráť

zuzuliennka1
20. júl 2021

@nezabudka3391 ja si spominam na jednu vymenu nazorov medzi mojou spoluziackou a profesorkou, ohladom jej vymeskanych prednasok kvoli praci, a profesorka povedala, ze si ma vybrat - bud pojde pracovat, naplno, alebo sa bude venovat skole, a popri nej brigadovat.. tpp a ekonomicka uni moc dokopy nejdu podla mna.
ako pisem - my sme napr. aj prednasky mali povinne

kvet123ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy024
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy024
Autor odpoveď zmazal
Zobraz