IP vzdelávanie v Bratislave

29. dec 2023

Ahojte, mám taký problém chodila som na zdravotnú školu a v polovici štvrtého ročníka som ukončila štúdium zo zdravotných dôvodov. S riaditeľom školy sa nedalo nijako dohodnúť. Dnes to pokladám za veľkú chybu a chcela by som si dokončiť kedže by som rada išla na VŠ. Počula som o IP Gymnáziu a OA v BA nemá niekto skúsenosti s externou formou štúdia ? Dá sa to zvládnuť aj doma samoštúdiom ?

deti95060810
29. dec 2023

možno otázka troška mimo, ale neskúšala si v inej zdrav. škole pokračovať? žeby ti uznali 3 dokončené ročníky? škoda len tak zahodiť 3 roky..
u nás študujú aj ext. na zdr. škole

katkaseiner
29. dec 2023

nie som z brandze ani ucitelka ale myslis si ze zo zdravotnej skoly preskocis na gymnazium ci oa a sama sa doucis? Pochybujem. Minimalne na oa strojopis, účtovnictvo su masaker pre neznaleho a na gympli by som kludne oznacila predmety ako fyzika, chemia, biologia, matika za predmety ktore sama len tak samostudiom nezvladnes.

autor
29. dec 2023

@deti95060810 dalo by sa aj na inej zdrav. škole ako tam kde som chodila ?

deti95060810
29. dec 2023

môžeš vyskúšať aj inú zdr. školu - ak nechceš tak kde si chodila z nejakého dôvodu - však vysv. máš...
za pokus to stojí, nemáš čo stratiť...

jankakovacova1
5. feb 2024

Ahojte, ste tu niekto čo si ide podať prihlášku tento rok od septembra ?
Idem na gympel, lebo ekonómia pre mňa celé zle.
Tí čo tam už študujete gympel, zvládate tie predmety fyzika, chemia🤦‍♀️, geografia🤦‍♀️? Ja som 26r preč zo školy 🙈

erikababula
2. apr 2024

Ahojte ide niekto od septembra na OA do Ba?Ja som si teraz podala prihlášku.Chcem sa vzdelávať a dokončiť školu aby som nemala iba ZŠ keďže na strednej som ukončila iba prvý ročník.Popripade budem rada ak niekto napíše kto tam študoval či sa to dá v pohode zvládnuť.Ďakujem🙂

nikolasko01
21. apr 2024

@erikababula
@jankakovacova1 ahoj ako je na tej skole ? Vraj tam riaditelka okrada ziakov o peniaze?