Kynológia

e_owyn
8. sep 2022

Ahojte,studoval niekto z vas kynologiu u nas alebo v Cechach? Oplati sa to ? Pracujete so psami ?

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinals
8. sep 2022

Tak tu sa pripnem 🙂

e_owyn
autor
8. sep 2022

@estrella5 pacilo by sa mi trenovat psov+ludi na terapiu pre tych,ktori by to potrebovali ...vlastne by toho bolo omnoho viac, bavi ma praca so psami a bolo by fajn hodit rec s niekym kto ma skusenost,zaujimalo by ma ci ludia nieco taketo ocenia a da sa s tym uzivit 🙂

e_owyn
autor
8. sep 2022

@martinals tiez ta to zaujima ?🙂

misulka22
8. sep 2022

Poznam viac bab co to stidovali.jedna je veterinarna sestra,robi fyzioterapiu a cvici handling.a este robi zachranarcinu.
Druha robi canisterapie a vycvik psov ( poslusnost,hoopers,agility)
Tretia so psami nerobi,ale ma chs a je myslim predsedkyna jedneho klubu
Ale aby sa niekto v kynologii uplatnil musi byt v dnesnej dobe v tom ozaj dobry,ponuknut urcite sluzby ( individualne treningy,prist za klientom a pod...), poskytnut viac sposobov a viac drihov vycvikov,musi vediet so psami ozaj pracovat a cez pozitivnu motivaciu atd...a vediet pracovat s roznymi psami.pri mojom plemene sa dost zapotili 😂a potom mat kopec skusenosti lebo nedam si psa pripravovat na skusky,vystavy atd u niekoho len za to ze ma pred menom bc. To je dost draha sranda aby mi niekto dogabal psa 😂

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinals
8. sep 2022

@e_owyn áno 😊

elenajezova
9. sep 2022

Moja dcérka teraz nastúpila na strednú školu na kynológiu. Tak uvidíme za štyri roky...😀 Ale ona je kynologička fakt telom aj dušou...❤️

e_owyn
autor
9. sep 2022

@misulka22 Dakujem za odpoved 🙂 ake mas plemeno psa ?

e_owyn
autor
9. sep 2022

@estrella5 Dakujem za odpoved, psom sa uz nejaky cas venujem popri inej praci. Cize studium kynologie na vysokej skole tvoje zname povazovali za stratu casu ?

e_owyn
autor
9. sep 2022

@elenajezova nech sa jej dari 🙂

misulka22
9. sep 2022

@e_owyn pyrenejske horske psy

elenajezova
9. sep 2022

@e_owyn ďakujeme.

e_owyn
autor
9. sep 2022

@misulka22 nadherne 🐶

jozef11111111
9. sep 2022

@elenajezova tsk to sa potom riadne našla 😊

misulka22
9. sep 2022

@e_owyn dakujem.preto mam urcite speci poziadavky pri vycviku.ked som bola na cvicaku kde trenerka chova ovciaky ,tak to s gabom vzdala 😂 takze ako hovorim, mna titul nezaujima,ale musi to vediet a musi byt ochotna hladat aj ine formy vycviku, zaujimat sa o toho psa atd...ked sme s gabom prisli prvy krat na handling nevedel ani prd.vdaka trenerke je grandsampion sr.

miriamik77
9. sep 2022

podla an taka praca ma zmysel. ludia casto krat, si nevedia sami len tak so psom poradit a radi sa zveria takto do ruk niekomu, kto sa tomu rozumie. potom vsetko zalezi od kvality a skusenosti, ake budes vediet ludom priniest

nikky6
9. sep 2022

ak v tom mas viziu a naplnalo by ta to, tak by som proste do toho sla. ak v tom budes dobra, myslim si, ze o klientelu nebudes mat nejak nudzu, kedze mnoho ludi si pri vychove psa necha s radostou poradit

e_owyn
autor
9. sep 2022

@misulka22 suhlasim,ze cloveka skor zaujima pristup,povaha,skusenosti ako samotny titul ..

e_owyn
autor
9. sep 2022

@miriamik77 tiez si myslim,s kynologiou sa da vselico ..trenovat psy na policajny vycvik,terapiu,psi hotel,napravit spravanie,nieco nove naucit ..

e_owyn
autor
9. sep 2022

@nikky6 dakujem 🙂