Programy osobného rozvoja - 80% preplatenie jazykového kurzu

ruzovad
20. jún 2023

Ahojte, neviem ci vam vyskočila táto reklama na fb alebo inde, programy osobneho rozvoja.com, objednali ste si niektorá ten kurz? Nie je to podvod?

simona20201309
20. jún 2023

@ruzovad podvod by som to nenazvala, skôr odrb. Je to aj s tou úžasnou zľavou šialene drahe a presne ten ich štýl reklamy ,,LEN ROCNIKY 19..-19.." jw to, čo oblbne kopu ľudí a rýchlo sa nechajú zlákať.
Ja som sa tiez skoro nechala oblbnut, ale muž má z toho prebral .
Ide len o výučbu cez internet. V dnešnej dobe máš milión možnosti a zadarmo.

benit
21. jún 2023

Mne volali. Za 80e ti poslu kody a mozes sa doma prihlasit a ucit sama. Ma to 3 urovne.

nikiki29
21. jún 2023

Toto je téma o tom kurze https://www.modrykonik.sk/forum/uz-je-dospely/polyglot-jazykovy-kurz-3/?page=3&scrollto=first prečítaj si posledné 2 stránky komentárov a urobíš si obraz. Tiež som zisťovala, no som strašne rada, že som nakoniec nevyhodila 80€ na tamto…

mia_von_prag
21. jún 2023

Ja som čítala, že to je podvod. Su tam nejake nevyhodne podmienky, vela si platíš sama. A jedna sa sťažovala, ze zaplatila a nič dalej jej neprišlo

ruzovad
autor
21. jún 2023

@nikiki29 dakujem za tenti link na temu. Dala sim si to poslat. Tak to neprevezmem. Pacilo sa mi ze je to take flexibilné...ale ako som si to previtala tak....este raz diky..uz by som bola lahsia o 87 e