Rozširujúce štúdium predprimárnej pedagogiky

luckana2
5. mar 2024

Ahojte, je tu niektorá ktorá študovala/študuje alebo ide študovať rozširujúce štúdium predprimárnej pedagogiky?
Našla som štúdium v Ružomberku.
Existuje aj niečo v Košiciach?

domkakvet
5. mar 2024

@luckana2 ano v RK sa da a v Kosiciach neviem, pozri na skolach.

anet_15
7. mar 2024

@luckana2 Dobrý deň, aj ja plánujem urobiť si rozširujúce vzdelávanie predprimárne pedagogiky v Ružomberku.

luckana2
autor
7. mar 2024

@anet_15 Tak to možno budeme spolužiačky. Mne by radšej vyhovovalo niekde na východe ale je to len jeden týždeň v septembri a jeden vo februári tak to je asi najlepšia voľba.

beatka86
13. mar 2024

@luckana2 dobrý deň. Chcela by som sa opýtať že rozšírené štúdium predškolskej pedagogiky viem začať lemy ak mám doplnkové pedagogické vzdelanie ukončené, však? Mám totiž VŠ 2 stupňa iného smeru a teraz v apríli končím Dpš, chystám sa ísť na rozšírené štúdium predprimárnej pedagogiky. Je to na 2 roky, však? Vy máte VŠ? @anet_15

janastr1983
13. mar 2024

@beatka86 Dobrý deň mozem sa spytat kde ste študovali DPŠ? Tiež si chcem urobiť DPŠ a rozširujúce predprimarne štúdium.Som z BA a ru neviem nájsť rozširujúce predprimarne len primárne

beatka86
14. mar 2024

@janastr1983 začala som štúdium Dpš na UKF Nitra ale prestúpila som v druhom ročníku do Bratislavy. A rozširujúce predprimárnej pedagogiky chcem začať tento rok ale tiež neviem nájsť kde otvárajú.

anet_15
14. mar 2024

@beatka86 Dobrý deň, ja mám vyštudovanú pedagogiku pre druhy stupeň aprobácie predmetov a chcem si urobiť ešte rozširujúce vzdelávanie predprimárnej pedagogiky takže toto ohľadom DPŠ netuším, nakoľko ja to už mám v rámci štúdia. Som z BA a tiež pozerám niečo bližšie, ale jediné som našla v Ružomberku, že tento program otvárajú. No chcela by som vedieť bližšie info ako to tam prebieha a čo od toho očakávať, lebo čítala som si, že to prebieha v tých týždenných blokoch raz za semester a nakoľko potrebujem chodiť do práce potrebovala by som vedieť viac.

janastr1983
16. mar 2024

@beatka86 A mozem sa spytat kde v Bratislave lebo ja mám sociálnu pracu a vraj to nemôžem hocikde len na sv Alžbete

beatka86
20. mar 2024

@janastr1983 aj ja mám sociálnu prácu. Začala som v Nitre na UKF, tiež som kľudne mohla ale pre mňa veľmi ťažká školka na Dps level. Tak som prešla od druhého ročníka do Ba a áno ma sv Alžbetu ale inštitút je sv matka Tereza dps štúdium. V Nitre som sa ten jeden rok neskutočne potrápila. A tu to také ťažké teda nie je a máš právoplatné dps štúdium.

janastr1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofi999
21. mar 2024

Ahojte, dnes som zistila, že učiteľstvo pre predprimárne vzdelávanie ako rozširujúce štúdium (2roky) ponúkajú na UK v Bratislave, na stránke majú uvedené: predškolská a elementárna pedagogika ale pri podaní prihlášky: učiteľstvo pre predprimárne vzdelávanie. Dlho neponúkali, teraz áno.

beatka86
22. mar 2024

@sofi999 perfektné. Idem sa nato pozrieť. Dokedy treba poslať prihlášku, nevieš?

beatka86
22. mar 2024

@sofi999 ja vidím len primárne, predprimárne nie? Vieš nejaký link poslať?

anet_15
10. apr 2024

@sofi999 Dobrý deň, našla som aj ja na ich stránke aj pri vypĺňaní prihlášky je možnosť rozširujúceho štúdia predškolská a elementárna pedagogika, tak verím, že sa nazbiera potrebný počet záujemcov a otvoria ho. Veľmi pekne ďakujem za info, bez neho by som si dávala prihlášku do Ružomberka a zbytočne tam z Bratislavy dochádza.

tanickapr
10. apr 2024

@luckana2 ahoj mozem blizsie info?mam strednú predskol.a elementárnu pedagogiku, VS mgr. Soxilana pedagogika a vychovávatelstvo. Je toto rozširujúce štúdium vhodne aj pre mna (platove ohodnotenie) al by som robila v Ms. Dakujem

janastr1983
11. apr 2024

@tanickapr Ak dobre čítam máš sociálnu pedagogika,neviem či sa to neberie ako sociálna práca že si musíš najprv urobiť DPŠ.

tanickapr
11. apr 2024

@janastr1983 mám Socilana pedagogika a vychovavatelstvo , odbor: pedagogika. Socilana praca je iné. DPS je ako náhrada strednej pedagogickej školy (teda bývalo).

janastr1983
12. apr 2024

@tanickapr Neviem či tiež netreba na sociálnu pedagogiku DPŠ.

anina333
17. apr 2024

Ide tu niekto na predskolsku do ziliny?

anina333
17. apr 2024

@beatka86 do 30.04.