Seminárna práca a skúsenosti s podklady.sk?

kristinocka12
16. mar 2019

Ahojte, ma tu niekto skusenosti so strankou podklady.sk???

mojemenojekika
16. mar 2019

Nie

jfec1109
2. apr 2019

@kristinocka12 podklady sk velka banda banrakov a klamarov. Prace prekladaju z cestiny a boh vie akych kazykov a vydavaju ich za original. Urobia oba text a pozor precitajte si ho pozorne lebo inak sa moze stat ze bude v zlom rode vela gram chyb . Chybaju grafy dotazniky tabulky a pod. Nehovoriac o prednych stranach ako obsah uvod abstrakt a pod. A vykrucaju sa ak pozadujete vratit peniaze za nepouzitelnu pracu.

jfec1109
2. apr 2019

@jfec1109 na nich ny som sa nikdy neobratila

jfec1109
2. apr 2019

@jfec1109 moj nazor ale urobte kazdy podla sebs

kristinocka12
autor
3. apr 2019

@jfec1109 Dakujem velmi pekne, aspon budem vediet ze sa na nich nemam obracat!

depa1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amans
22. mar 2022

@kristinocka12 Moja vlastná skúsenosť je jedna veľká KATASTROFA.
sú to podvodníci, inak sa to nazvať ani nedá.
Nie len že kopírujú z iných prác a len to zliepajú do jednej.
Dohodli sme sa na priebežnom zasielaní postupu. prvá kapitola, odignorovali ma.
Sami navrhli termín, kedy mi pošlú prvú polovicu. o 10 dní po tomto termíne som sa stále ešte snažil domôcť tej prvej polovice a ani tak som ju nevidel.
Prišiel termín, kedy som mal mať celú prácu a nič neposlali. O dva dni neskôr keď som ich už naháňal napísali že zajtra to príde.
Práca ktorá prišla bola podstatne kratšia ako za ktorú som platil a bola robená na inú tému ako bolo zadanie.
Všetky sťažnosti, výtky, pripomienky odignorovali. Žiadosť o vrátenie peňazí odignorovali taktiež..... Je to jeden veľký podvod.... viac k tomu nemám čo napísať... nedodržali ani len jednu časť toho na čom sme sa dohodli...

katren
22. mar 2022

@kristinocka12 na seminarku najdes vela uzitocnych veci v kniznici 😉

jankanehaticka
12. feb 2024

@jfec1109 A ty nie si podvodnikom, ked si davas pisat pracu a potom ju prezentujes ako vlastnu? Resp. mas to v umysle?