Štúdium na VŠ pedagogickej, 1. stupeň - externe

sodomajka
3. okt 2023

Ahojte,dobry den,

Rozmyslam,ze by som isla studovat na VS do Ba 1.stupen ZS...
...a mam obavu ci to dam.Mam tri deti,som na RD s najmladsou.Samozrejme by som chcela externe,zaujima ma nazor dievcat,zien,ktore studuju tento odbor (v Bratislave),ci sa to da zvladnut popri detoch,ci je to narocne a hlavne ako prebieha externe studium,ci sa chodi len soboty,ci sa chodi realne stale do skoly,alebo sa da nieco popripade aj online,a este otazka,ci sa musi cela suma zaplatit na jeden krat alebo ci sa da na splatky.
Vopred dakujem za vase bazory,skusenosti

lenka098123
3. okt 2023

@sodomajka ja som študovala pedagogickú externe na Komenského, bez detí a bolo to dosť náročné. Po prvom ročníku nás tuším z deviatich zostali štyri, ktoré keď časom počas štúdia mali bábo, už sa do školy nevrátili. Určite sa to dá zvládnuť, ale ľahké to nie je. Držím palce!

nairobi
3. okt 2023

@sodomajka ja som tam tiež študovala,koncila som Bc.v r. 2016 a dodnes sa neviem rozhýbať na mgr...aj ked som nemala detí,tak som externe študovala popri zamestnaní a bol to masaker...uvedomila som si, že sa v práci nesústredím lebo mi šla hlavou škola,,,ale kto nezazije,tak ho to laka študovať,,,tazko je takto radiť

sodomajka
autor
3. okt 2023

@lenka098123 dakujem za nazor.pred rokom som dokoncila 2rocnu nadstavbu,maturovala som ked sa mi narodila mala,bol to riadny masaker...verim,ze ani VS by nebola lahka...len ked mna to stale taha vyskusat to...odradza ma ale ta suma,ktoru mi nevratia ak to studium nezvladnem.este raz dakujem

sodomajka
autor
3. okt 2023

@nairobi dakujem za nazor...bojim sa toho,ze uz to bude prilis,pri troch detoch...ked ja len tak neobsedim...este by som sa chcela nieco naucit,niekam posunut🙂

mejackm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz