Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach - info o uplatnení

christina95
25. máj 2021

Zdravim chcem sa spýtať na bližšie info ohľadom tejto školy, kto tam študoval alebo študuje ... Aké je z nej uplatnenie a či vôbec nejaké je ?
Ďakujem za odpovede 🙂

sisa_s
25. máj 2021

Vzdy, ked som pocula o tomto odbore, kamarati vysokoskolaci o nej hovorili ako o "druhej socialnej praci"... Nehovorim, ze 100% sa neuplatni, ale studuju tam kvoli titulom hlavne, lebo je to lahke

surama
25. máj 2021

Vo vseobecnosti je to skola, na ktorej vela ludi studuje externe a skusky robia lavou zadnou, lebo poopisuju atd... Studuju len pre titul. Ale ano, potom, ked sa chces niekde uplatnit, tak socialnu pracu a bezpecnostny manazment zamestanavatelia vnimaju ako "menejcenne skoly". Casto takychto uchadzacov ani nepozvu na pohovor alebo vyslovene do inzeratu napisu, ze nech sa im neozyvaju absolventi bezp. manazmentu a socialnej prace. Viaceri ludia, ktori robia vyberove konania mi povedali, ze absolventi tychto skol sa im neosvedcili, preto ich uz ani nepozyvaju. Ale verim, ze sa urcite najde aj par poctivych studentov, ktori sa potom uplatnia v bezpecnostnych zlozkach.

christina95
autor
25. máj 2021

Aha fajn ďakujem ale je tu aj niekto kto tam chodil nie len počul ? 😃

290400
16. aug 2021
290400
16. aug 2021
290400
16. aug 2021
290400
16. aug 2021

@290400 ja tam chodím

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
290400
16. aug 2021

@martinq54 ako to vieš

martinq54
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rimiso
5. sep 2022

@290400 prosim Vas akovste spojna s tou školou??

rimiso
5. sep 2022

@rimiso nemožte mi dať blizsie info...buduci rok maturuje syn uvszujeme ovtejto škole...dakujem

rimiso
5. sep 2022

@rimiso možte mi napisat aj sukromne do spravy na č.0902142063 ak mate čas vďaka

kira89
7. okt 2022

Zdravím. Mám tu niekoho kto na tejto škole doštudoval v posledných rokoch? Veľmi pekne ďakujem 🙂. Určite sa za pomoc budem revanšovať 🙂

rimiso
7. okt 2022

@290400 mozem poprosit o info ...ste spokolny s tou skolou odporucate??

cucoryedka
7. okt 2022

@christina95 nemam osobnu skusenost s touto skolou, ale pri vybere VS treba mat na zreteli to, aby VS (ci uz jednotlive fakulty, odbor na konkretnej VS) nestratil akreditaciu. Ja som studovala 2. VS - management na Komenskeho a veruze pedagogovia tu akreditaciu dost prizvukovali.

kira89
7. okt 2022

@290400 v ktorom ročníku prosím ste??

petinam
18. mar 2023

Ja študujem na tej škole 😂 čoskoro som Ing., ak máte otázky pýtajte sa

rimiso
18. mar 2023

@petinam dobry den prosim Vas je mozne aj dialkove studium alebo distancne? Kde sa možno upl.s tou skolou..ako ste spokojna?tie, platba??ďakujem

andy11589
8. okt 2023

Mám túto školu a som jediný ktorý vám napíše otvorené o tejto škole.Budú otázky načo máš túto školu keď na ňu nadávam hneď odpoviem chcel som vedieť na vlastne oči čo je to za školu áno mám ING titul ale na občianskom ani nikde si ho nedávam proste nechcem. Táto škola je továreň na tituly 150 ľudí v aule chodí na prednášky z predmetov ktoré sú z každého rožka troška,skušky poväčšine ABC ale to tak že v aule dakto zakriči zakružkujte B a každý zakružkuje alebo sú ústne ale len také že pár viet sa povie a hotovo.Domáce úlohy ak má trieda FB skupinu tam dakto dá domacu úlohu opíše a hotovo.Štatnice vybrať si tému ktorú spracovať + otázky na každej stačí povedať pár viet vlastnými slovami a je to.

anonymm12
27. jan 2024

Odbor bezpečnostného inžinierstva existuje aj na Žilinskej univerzite, nemá s týmto niekto skúsenosti? Odbor ma totiž fakt zaujíma, ale chcem študovať serióznu školu. Myslíte, že zamestnávatelia hádžu všetkých s vyštudovaným odborom bezp. inžinierstva do jedného vreca?