Vysoké hodnoty igE

1. aug 2022

Pekný večer prajem baby. Už nejaký ten piatok sa pasujem s intoleranciami ktoré mi boli odhalené v apríli tohto roku. Pomaly si zaraďujem lepok a ďalšie veci nakoľko mi vyšla intolerancia na asi 7 alergénov + komplet všetky obilniny a lepok…to som bola testovaná u mojej alergologicky ktorá sa ale iba vyjadrila že mam dodržiavať stravu bez tých alergénov a bude to ok. Od apríla som schudla asi 4 kg, no ja som mala vždy okolo 52-55 kg, čiže už to u mna vyzerá veľmi biedne a nechcem aby to klesalo ďalej. Samozrejme som sa spamätala a našla si nového lekára, kde mi urobili celkový krvný obraz aj na hodnoty IgG,IgA,IgE atd. Prvé 2 boli v norme (čo mi mimochodom nejak nevychádza, keďže igG značí intolerancie ktorých som podľa testov mala neúrekom a zrazu mi to vyšlo úplne v norme ani len zvýšené to nebolo.) No ale igE mi vyšlo veľmi vysoko nad priemer, skoro 2000, čo normálna hodnota je 200 sa mi zdá, ak nie menej. Môj dr sa vyjadril že to môžu byt parazity, alebo silná alergia (nie však intolerancia!) takže budem teraz testovaná na parazity a chcela som sa opýtať či máte s týmto nejaké skúsenosti. Ja som sa Dočítala že tie parazity sa veľmi ťažko vraj odhalia, niekedy sa vzorky musia doniesť opakovane na viac krát lebo sa nedá zistiť a že aj po viacerých pokusoch niektorým ludom nič nenašli. Myslite si ale v mojom prípade že pôjde o tie parazity ak teda hodnota igG čo značí intoleranciu na nejakú potravinu, bola v norme?
Ďakujem za odpovede 🙂) pekný večer este

dzescebuly
1. aug 2022

Je tu skupina Zdravotníci -su tam lekári tak odbornejšie možno poradia

autor
1. aug 2022

@dzescebuly Dakujem skusim tam napisat 😊