• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
no hej, a stalo ma to 580,- kaciek slovenskych :astonished: , ale aj zo zrkadielkom :grinning: (alebo ako nas viki hovori - kuk)
ale roasha nam este dlzi ten trojfarebny melir :sunglasses:
11. nov 2007 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ide? :sweat_smile: :confused:
11. nov 2007 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dlzim,len nechcem provokovat ocka s fotakom,ani neviem kde som ho v strese schovala/nema ani rok/.cez tyzden musim zohnat poriadne sek.lepidlo,a skusit to zalepit,alebo to musim dat opravit/do r..i/,a zacvakam si pre sprostost.
11. nov 2007 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roasha, hviezdickove celo tu tusim od vcera nieje :confused: ale od krasy mam daleko.
11. nov 2007 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v tom strese ked som skusila ide,ale tie dvierka co drzia baterky,tak su tam tam 3 zuby,co to zacvaknu na doraz,a odlomili sa 2! :confused: .je tam skara,a pokial to neskusim prilepit,ten jeden to dlho nevydrzi,to je namahany spoj.svihne ma z toho dietata,pred mesiacom odfajcila mp3,presne ten isty problem,a muz uz kontaktoval aj Prahu centr.dovozca,a nemaju tam nahradny diel.TO SU VSETKY DETI NA TO?ABY NICILI VECI? :confounded:
11. nov 2007 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mel nebud skromna! :slight_smile:
11. nov 2007 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roasha, ked ta to ukludni - my sme bez vysavaca, tiez ho maly odpasol nadmernym pouzivanim, okrem toho nam uz 2x znicil taku pripojku k netu (nejaky switch za 500,-) takze teraz sa musi mangel napajat cezo mna...
11. nov 2007 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. nov 2007 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roasha deti ti urobia z bytu kulnicku na drivi... :confounded: to este mas dobre, ale mne, fakt, mne padol fotak tak ze nejde.
11. nov 2007 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a nedavno zlomil na dve polky cedecko (nastastie to bol len jeho macko usko :sweat_smile: ), uz sme mali vo vezi aj kamienok, teda skor poriadny šuter, takze nam nejaku dobu nefungoval cd-prehravac (to mal krpec asi 1 rok), po rozmontovani veze sa pricina odstranila a zatial fici
11. nov 2007 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas este mobily pomerne casto padaju a lietaju po zemi
11. nov 2007 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej a tie pokracovanie, auticko v umyvacke, vonavka v zachode, natrety od hlavy po usi 500,-korunovym kremom, vyliate kvapky do nosa.
11. nov 2007 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som pred par dnami zo zachoda vytahovala osviezovac-celu tu umelohmotnu nadobku, kde sa dava napln :sweat_smile:
11. nov 2007 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak som rada,ja viem ze su aj horsie veci,a toto je proti tomu banalita,tlavne ze sme zdravi./len to este musim stravit/.ale 2roky dozadu sme klepli auto,a oprava bola za celkom slusnu palku./2mes pred tym som prehovorila muza,aby sme uz neplatili havarijnu,ved sa platila roky,a nic./ :grinning: :grinning:
11. nov 2007 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon neni nuda :grinning: , aj ked v danych momentoch si tak nepripadam, viem slusne nervacit
11. nov 2007 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale si predstavte to moje drze dieta,podavala mi fotak,a ja som ho nestihla chytit,tak sekol o zem.mala sa zlakla,a behom za ockom,ze nemoznej mame spadol fotak!tak ocko o tom vie,mam si to dat do poriadku/do opravy/.tak ja som nemozna mama!!!! :angry: :angry: :angry:
11. nov 2007 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: mne uz tiez raz maly zahlasil, ze: "mamina je z toho magor.." :sweat_smile:
11. nov 2007 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snazila som sa mu nejake puzzle dat dokopy
11. nov 2007 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už je po snehu, ale bolo ho teda riadne, krásneho snehuliaka tak opršalo, že spadol :frowning2: :cry: ale aspoň sa zajtra dostanem do roboty

mne tiež zničil malý mobil, keby mi tresol dole drahý foťák, tak by ma porazilo...
11. nov 2007 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly, mna ti to ale se.e, ze ten sneh zlieza, aj ma presla chut ist von, ked sa krpec zobudi :unamused:
11. nov 2007 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu nam este krasne snezi,vlocky ako vrabce,vsetko je pod slahackou,ako v perinbabe.cvaknem si to aspon mobilom,dufam mi nespadne.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2007 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme si to našťastie užili, došli sme úplne premočení, krásne snežilo, keď sme prišli do vnútra, do 5 min pršalo...
11. nov 2007 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roasha, no mokro a vlhko je pre mobil to najhorsie, tak davaj bacha :grinning:
tilly, ja som praveze doobeda varila, prala a medzitym chatovala :grinning: , takze len chalani boli vonku
11. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás varil starý :sweat_smile:
11. nov 2007 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mokry mobil?skusenost ma moj mangel,polozil si ho na akvarko,a padol mu dnu... :grinning: :grinning: pokial ho vylovil/mame 300l/,ale dali mu ho do poriadku. :grinning: :grinning:
11. nov 2007 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas je to asi jedina cinnost+zehlenie, ktore moja polovicka nevykonava
11. nov 2007 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly, co mas doma - barana? to len tak odveci mimo trochu :wink:
11. nov 2007 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi, nie, rybu a pannu (domčo)
11. nov 2007 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
panna velí,a ryba pocuva? :slight_smile:
11. nov 2007 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok