Adrenalínový relax

😃
certica
11. nov 2007
no hej, a stalo ma to 580,- kaciek slovenskych :-o , ale aj zo zrkadielkom 😃 (alebo ako nas viki hovori - kuk)
ale roasha nam este dlzi ten trojfarebny melir 😎
certica
11. nov 2007
no a ide? :-N =-)
roasha
11. nov 2007
dlzim,len nechcem provokovat ocka s fotakom,ani neviem kde som ho v strese schovala/nema ani rok/.cez tyzden musim zohnat poriadne sek.lepidlo,a skusit to zalepit,alebo to musim dat opravit/do r..i/,a zacvakam si pre sprostost.
melory
11. nov 2007
roasha, hviezdickove celo tu tusim od vcera nieje =-) ale od krasy mam daleko.
roasha
11. nov 2007
v tom strese ked som skusila ide,ale tie dvierka co drzia baterky,tak su tam tam 3 zuby,co to zacvaknu na doraz,a odlomili sa 2! =-) .je tam skara,a pokial to neskusim prilepit,ten jeden to dlho nevydrzi,to je namahany spoj.svihne ma z toho dietata,pred mesiacom odfajcila mp3,presne ten isty problem,a muz uz kontaktoval aj Prahu centr.dovozca,a nemaju tam nahradny diel.TO SU VSETKY DETI NA TO?ABY NICILI VECI? :-S
roasha
11. nov 2007
mel nebud skromna! 🙂
certica
11. nov 2007
roasha, ked ta to ukludni - my sme bez vysavaca, tiez ho maly odpasol nadmernym pouzivanim, okrem toho nam uz 2x znicil taku pripojku k netu (nejaky switch za 500,-) takze teraz sa musi mangel napajat cezo mna...
roasha
11. nov 2007
:-N :-N
melory
11. nov 2007
roasha deti ti urobia z bytu kulnicku na drivi... :-S to este mas dobre, ale mne, fakt, mne padol fotak tak ze nejde.
certica
11. nov 2007
jaj a nedavno zlomil na dve polky cedecko (nastastie to bol len jeho macko usko :-N ), uz sme mali vo vezi aj kamienok, teda skor poriadny šuter, takze nam nejaku dobu nefungoval cd-prehravac (to mal krpec asi 1 rok), po rozmontovani veze sa pricina odstranila a zatial fici
certica
11. nov 2007
u nas este mobily pomerne casto padaju a lietaju po zemi
melory
11. nov 2007
hej a tie pokracovanie, auticko v umyvacke, vonavka v zachode, natrety od hlavy po usi 500,-korunovym kremom, vyliate kvapky do nosa.
certica
11. nov 2007
ja som pred par dnami zo zachoda vytahovala osviezovac-celu tu umelohmotnu nadobku, kde sa dava napln :-N
roasha
11. nov 2007
no tak som rada,ja viem ze su aj horsie veci,a toto je proti tomu banalita,tlavne ze sme zdravi./len to este musim stravit/.ale 2roky dozadu sme klepli auto,a oprava bola za celkom slusnu palku./2mes pred tym som prehovorila muza,aby sme uz neplatili havarijnu,ved sa platila roky,a nic./ 😃 😃
certica
11. nov 2007
aspon neni nuda 😃 , aj ked v danych momentoch si tak nepripadam, viem slusne nervacit
roasha
11. nov 2007
ale si predstavte to moje drze dieta,podavala mi fotak,a ja som ho nestihla chytit,tak sekol o zem.mala sa zlakla,a behom za ockom,ze nemoznej mame spadol fotak!tak ocko o tom vie,mam si to dat do poriadku/do opravy/.tak ja som nemozna mama!!!! ]-( ]-( ]-(
certica
11. nov 2007
😃 mne uz tiez raz maly zahlasil, ze: "mamina je z toho magor.." :-N
certica
11. nov 2007
snazila som sa mu nejake puzzle dat dokopy
tilly
11. nov 2007
už je po snehu, ale bolo ho teda riadne, krásneho snehuliaka tak opršalo, že spadol 😞 😢 ale aspoň sa zajtra dostanem do roboty

mne tiež zničil malý mobil, keby mi tresol dole drahý foťák, tak by ma porazilo...
certica
11. nov 2007
tilly, mna ti to ale se.e, ze ten sneh zlieza, aj ma presla chut ist von, ked sa krpec zobudi :-|
roasha
11. nov 2007
tu nam este krasne snezi,vlocky ako vrabce,vsetko je pod slahackou,ako v perinbabe.cvaknem si to aspon mobilom,dufam mi nespadne.... :-N :-N :-N 😃 😃 😃 😃
tilly
11. nov 2007
my sme si to našťastie užili, došli sme úplne premočení, krásne snežilo, keď sme prišli do vnútra, do 5 min pršalo...
certica
11. nov 2007
roasha, no mokro a vlhko je pre mobil to najhorsie, tak davaj bacha 😃
tilly, ja som praveze doobeda varila, prala a medzitym chatovala 😃 , takze len chalani boli vonku
tilly
11. nov 2007
u nás varil starý :-N
roasha
11. nov 2007
mokry mobil?skusenost ma moj mangel,polozil si ho na akvarko,a padol mu dnu... 😃 😃 pokial ho vylovil/mame 300l/,ale dali mu ho do poriadku. 😃 😃
certica
11. nov 2007
u nas je to asi jedina cinnost+zehlenie, ktore moja polovicka nevykonava
certica
11. nov 2007
tilly, co mas doma - barana? to len tak odveci mimo trochu 😉
roasha
11. nov 2007
🙂 🙂 🙂
tilly
11. nov 2007
certi, nie, rybu a pannu (domčo)