Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

roasha
1. dec 2007

certica je chlap,a mozes byt rada,oci ma ok. 😀

certica
1. dec 2007

no prepac, ja som len sprostredkovatel 😅

fafa
1. dec 2007

No ja by som ich mojmu synovi kludne kupila aj obula...v pohode si ho v nich viem predstavit...
ex, to si ty? no uz nech je 11.12....nech ta vidim live, aj keby som ta mala prist domov pozriet...cakaj klop klop...
Certi, uz je lepsie?
Momentalne som na prd ja... 🙄

expertka8
1. dec 2007

..fafa..ahooooooooooooooooooooooooj....aj ty zijes este???? 😅
...ty kokso....my ideme 11.teho von???...a spolu???...ja vazne asi starnem....skleroza multiplex 😅

expertka8
1. dec 2007

...baby...prestante...lebo ked sa "sprdim" ja..zasa sa mesiac neozvem 😅 😀

certica
1. dec 2007

inac expi, sa hrooozne omluvam, tak aspon dodatocne k tej katarine VSETKO NAJ! no a tie narodky to istia, len vies, ja teraz v tom inom stave 😅
fafa, ako sa to vezme. pred 15 minutami som sa natiahla v kuch. pred chladnickou, takmer snura 😎 😅
a co mas na prd ty?

expertka8
1. dec 2007

..certi....zlatko...xapem...vidim aj na sebe..ze starneme...zabudame... 😅 😀 ...v kazdom pripade DAKUJEM..ale ja si na gratulacie vazne nepotrpim...zabite ma...ja som taky meninovy ignorant 😅

...fafa....jasneeeeeeeeee...uz som si spomenula... 😉 ...stihli sme si uz vymenit cisla???...Tvoje by som mala mat urcite vo svojom mobile...lebo v najblizsix dnox budem menit SIM kartu...tym padom aj cislo...tak nex potom nevyzeram ako slubotexna co dostala boja 😅

certica
1. dec 2007

ozaj ex, ci dekolt to obdivujem v tvojom pase? 😎

expertka8
1. dec 2007

...xaxaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... 😀 😀 😀 ...tak predsa sa v tebe ozval XLAP 😅 😀 ....Katarina ako Katarina...ze je to Knextova...to je detail 😅 😀

expertka8
1. dec 2007

...este aj na mobile mam "Spomal"...uz maju doma z toho nervy 😀

certica
1. dec 2007

no, onoho svojho casu x-rokov dozadu mi z hormonal.profilu vysla nieco vyssia hladina muzs.hormonov, nez by bolo nevyhnutne nutne 😀

certica
1. dec 2007

to bola vikiho oblubena - spomal... 😉

expertka8
1. dec 2007

😀 😀 ...teraz som mala na mysli.."odozvy Tvojho maleho" 😅 😀 ...xlapi sa nezapru 😀

fafa
1. dec 2007

ex... 😀 😀 ze knextova...som myslela, ze nevidim len do dialky....
Neviem, ci ta stihnej juknut v decembri, ale potom idem na tyzden v januari, tak to by sme mohli nieco vymysliet...
Certi, ja mam nejaku depku, alebo nieco podobne, a dost vaaaznu, uz sa toho neviem treti tyzden zbavit...hrca v krku a tlak na hrudi...nezazil niekto???mimochodom neodporucam... ☹

certica
1. dec 2007

hmm, nebude to tym tvojim pracoviskom? 😅

expertka8
1. dec 2007

...fafa..ty padavka...len pekne prid toho 11-teho...a garantujem..ze pri odxode..nebude po hrci ani naznaku 😉

fafa
1. dec 2007

ex, ja sa ozvem, len mam tam skolenie, neviem dokedy to bude...ale caj by som si dala...punc len bez alkoholu, asi budem na aute... 😉
ak si schopna ma zbavit tej hrce v krku pridem aj skor.... 😎

tilly
2. dec 2007

certi, kto ti robil hormonálny profil? gynekológ alebo endokrinológ? aj ja si ho musím dať urobiť...

no ukážem tie botičky svojmu starému a uvidím, každopádne chlapi idú dnes na mikuláša v cirkuse, tak budem mať také dve hoďky na nákupné centrum, už som sa rozhodla, že pôjdem do toho najmenej precpaného do palace, sú tam tri obuvi, tak dúfam, že niekde niečo bude...

fafa, zažila som, na konci puberty, trvalo to tri mesiace a potom som sa raz ráno zobudila a fungovala normálne, ale bolo to strašne nepríjemné, už nechcem...

certica
2. dec 2007

tilly, gynekol. - ale to uz je straaaasne davno, tak 13r. 😀

verulka
2. dec 2007

cafte, tak ja som po dalsej uspesnej skuske- ale od stvrtka som brutal chora- dokonca som ani za pc nebola 😝 ale uz je lepsie, tak pre zmenu ma radko od vcera horucku 39 😖 ale nic ine, tak dufam, ze to bude len nejaka jkratucka viroza..
Tilly, tie boty su uplne v pohode, a velmi pekne...ak by to boli 28 tak ich kupim Radkovi 😉 a v pohodke aj Ajke. MOj drahy povedal, ze su v pohodke
Inakm moje dite je total nocny vtak- cez den skoro nekope, ale vecer ...Moj muz si s babom robia sukr. zurky a mna poziadali, aby som ich nerusila 😀
krasnu adventnu nedelu 😉

certica
2. dec 2007

verul, gratulujem 😎
rychlo sa vyliecte. u nas boli zase chlapi obidvaja nejaki soplavi a trochu tepltota, ja sa drzim, len som posledne dni nejaka ospala a unavena.
moje dite uz kope stale mam dojem a hlavne tak dostredu dole, snad to moj mechur prezije 😲
idem pracovat trochu, kym viki spi...

tilly
2. dec 2007

verulka, krásne, inak mávajú také aj väčšie, hlavne taká baba, od ktorej vždy kupujem richterky a má ich za super ceny...
radko má 28??? 😲 domčo má 28 boty do snehu 😲 a dnes som mu konečne kúpila topánky, takže tie z mmb neobjednám, a kúpila som 26 a sú mu také strašne malé, že neviem, či nekúpim 28...

expertka8
3. dec 2007

...dobry den 🙂 ..tu sa dnes nemaka????..ci co??? 😅
..tilly...ty kupujes malemu boty bez neho????...
...verulka...gratulujem 😵 😵 😵 ...u Teba sme na perfektne vykony zvyknuti 😀 ...si skvela..co dodat???? 🙂
..ostatnym..pusu na celo 😵 😵 😵 😀

certica
3. dec 2007

ex, chces si ma omakat? 😀
my sme teraz prisli z vonka, krpaty mi zas raz nervy vyrobil, ale uz si zvykam 😅 , pre istotu som si kupila sumive magnezko na ukludnenie 😎

expertka8
3. dec 2007

...certi..ktory maly???..ked uz ix mas teraz dvox 😅 ..co Ti vyviedli???
...moj maly ma momentalne robi stastnou mamou...spi!!! 😅 😀

expertka8
3. dec 2007

...co mi dnes prislo do mailu 😀 😀 😀

...certi...zvykaj si na "xlapske vyvrtky"...moze to byt aj horsie...hla... 😀

PREŠKOLOVACÍ KURZ PRE MUŽOV

Cieľ kurzu:
Školenie, ktoré by umožnilo mužom využívať tú časť mozgu, o ktorej nemajú poňatia, že vôbec existuje.

Časť 1: Povinná
1. Naučiť sa žiť bez svojej mamičky (2000 hodín).
2. "Moja žena NIE JE moja matka" (350 hodín).
3. Pochopiť, že futbal nie je viac než šport, že byť vyradený z Majstrovstiev sveta nie je úmrtie (500 hodín).

Časť 2: Život vo dvojici
1. Mať deti a nežiarliť (50 hodín).
2. Nehovoriť kraviny, keď manželka má na návšteve kamarátky (500 hodín).
3. Prekonať Syndróm vlastníctva diaľkového ovládania (550 hodín).
4. Nemočiť mimo misu (100 hodín). Praktické cvičenia na videu.
5. Pochopiť, že topánky nechodia nikdy samé do botníku (800 hodín).
6. Ako dôjsť ku košu so špinavým prádlom a nestratiť sa (500 hodín).
7. Ako prežiť nachladenie bez agónie.

Časť 3: Voľný čas
1. Vyžehliť košeľu vo dvoch etapách za menej než dve hodiny (praktické cvičenie).
2. Tráviť pivo, malinovku alebo akékoľvek iné pitie bez grgania pri stole (praktické cvičenie).

Časť 4: Kurz varenia
Úroveň 1- začiatočníci: Elektrospotrebiče: ON= zapnuté, OFF= vypnuté
Úroveň 2- pokročilí: Moja prvá polievka zo sáčku bez pripálenia hrnca.
Praktické cvičenie: Priviesť vodu do varu pred vložením cestovín.

INTENZÍVNY KURZ

Pre zložitosť pochopenia tém budú mať kurzy maximálne 8 účastníkov.

Téma 1: Žehlička: od pračky až do prádeľníku, ten záhadný proces.

Téma 2: Nebezpečie pri plnení zásobníkov na ľad a jeho prenosu do mrazničky (ukážky s pomocou diapozitívov).

Téma 3: Ja a elektrina: ekonomické výhody privolania odborníka opravára i v prípade sebe menšej závady.

Téma 4: Posledný vedecký objav: variť a vyhadzovať smeti NE vyvoláva impotenciu alebo ochrnutie (praktické cvičenie v laboratóriu).

Téma 5: Galantnosť: prečo nie je zločin darovať kvetiny i keď už si sa s ňou oženil.

Téma 6: Pôvod vecí: Toaletný papier sa nerodí vedľa toalety? (prednáška o spontánnom zrodení vecí).

Téma 7: Fyziologická presnosť: Ako zdvihnúť poklop toalety krok za krokom
(Video konferencia z Harvardskej Univerzity).

Téma 8: Znalosť Ekológie: Nie je potreba trepať s perinou po vypustení črevných plynov (cvičenie reflexov v pároch)

Téma 9: Základné informácie: Môžu muži pri riadení žiadať o informácie, pokiaľ sa stratia, bez ohrozenia, že vypadajú ako impotenti? (Svedecké výpovede)

Téma 10: Čistiace prostriedky: dávkovanie, spotreba, použitie. Praktické cvičenia aby sa predišlo nezvratným škodám v domácnosti.

Téma 11: Pračka: tá veľká záhada v domácnosti.

Téma 12: Zvláštne zariadenie: Základný rozdiel medzi košom na prádlo a podlahou (Cvičenie muzikoterapiou v laboratóriu)

Téma 13: Spolujazdec: Muž na mieste spolujazdca: Je všeobecne možné, aby nehovoril alebo sa prudko nehýbal keď ona riadi alebo parkuje?

Téma 14: Hrnček a tanier od raňajok: levitujú sami do drezu? (cvičenie riadené Davidom Copperfieldom).

Téma 15: Tajomstvo osobnej hygieny: analýza anatomických, fyziologických alebo psychologických príčin, ktoré neumožňujú utrieť po sebe vaňu po kúpeli.

certica
3. dec 2007

ex, starsi uz narodeny. v bruchu je to vzdy v pohode. clanok precitam, ked nas prvorodeny zaspi

tilly
3. dec 2007

verulka, až teraz som si všimla, že si bola zas úspešná, gratulujem a závidíííím 😉 ja som taký manták, neviem, či tú debilnú školu dokončím, ale ešte ani termíny nemám a musím mať do 1.2. všetky skúšky finito, tak neviem neviem... ☹

ex, hej, veď ich idem meniť 😖 nechce sa mi trepať malého do BA, tak to kupujem bez neho, inak bežne objednávam topky z mmb (nové) mám jednu kočku, od ktorej kupujem richterky a vždy boli Ok a výborne sedeli, ale prvé richterky som mu kupovala v rakúsku a skúšali sme ich, takže pri nich viem, že nič nepokazím

ex 😀 😀 inak, chcela by som vedieť aké je to mať neschopného chlapa, ale len na jeden deň, asi by som potom nenervačila z toho svojho premúdrelého

expertka8
3. dec 2007

...tilly...nic v zlom...ale straaaaaaaaasne ma dostavaju do kolien Tvoje "mangelske zazitky" s polovickou 😀 😀 😀 ...mohla by si pisat roman 😀 ...vazne si uz zvazovala aj moznost..ze by si sa na skolu vyprdla???...neblazni..ved uz koncis ...nie???? 😉
...aj ja na MMB nedam dospustit...da sa tam nakupit slusne a najma rozumne...moje posledne ulovky boli 2 saka pre mna..sedeli mi ako uliate...risk je zisk...len si na jednom presijem krajsie gombiky...a som si ista..ze take iste sako by som minimalne u cinana kupila za 400 😔

verulka
3. dec 2007

cafte, tak diky 😀 tilly, neboj este mas nejaky ten cas k dobru, treba zamakat 😉 ja som zvedava ako to s nami pojde, fakt mi to mierne prerasta cez hlavu 😖 ale zase uz len 2 mesiace( december neratam)v praci a idem na MD 😀 A neblazni, vsak uz len kulilincek a mas po vsetkom
A Radkovi skoro vobec nerastie noha, jemu su dobre snehule 27cky z min. roku ...inak 27ma uz vyse roka.Alôe to iste mam s Ajkou, ta ma 33-34 uz snad milion rokov 😉 Kebyze tie moje deti chodia ako ludia a nie ako nekjaky okopavaci, tak boty kupujeme raz za 2 roky 😉 ..Inak aj s rastom je to tak. Rok, dva nosia rovnake veci a potom naraz narastu- Ajkine veci( tie co jej ja kupujem su unisex- na dievcenske paradicky mam svokru) idu Riskovi, Riskove Radkovi a Radkove idu do kosa, nakolk osu nenositelne 😀 ak nieco chyba mam pod domom super sekac, ktora ma krasne veci za super ceny...a je po probleme 😀