Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
3. feb 2008

tilly, ja to najradsej striedam 😎 😀

verulka
4. feb 2008

tilly, boli sme na Krahuliach. byvali sme u muzovej family vo ZV aodtial sme chodili tam...Joooj, ja by som ovela radsej lyze ako more 😅 ficat dolu svahom je pre mna asi najlepsi relax 😵 nuz co, na bud. rok si to isto vynahradim 😉 ...no a more snad toho ruku zrealizujeme 😉
certi, mne nepovedala vahu, ale ako ho merala, tak mi ak stale vravela, ze sme riadne velki 😀 vsak chlap ako hora 😉 inak vsetci mi vravia, ze sa strasne vela rodi 😕 no tak ja si o odbijem niekde vo vytahu, nech nezaberam miesto 😀

tilly
4. feb 2008

verulka, ozaj, máte dosť veľké auto? 😀 to už vlasne nezvládate s 5 miestnym, veď vás bude 6 😀

ozaj, ako si dopadla v tom dieťati? lebo som to tam pozerala a nevysomárila sa z toho 😠

verulka
4. feb 2008

tilly, este som ho nedostala, ale svagrina povedala, ze som postupila, ale nebola som ani medzi prvymi 3 a ani na 7.-9. mieste...takze stred..no uvidime, ci ma verejnost posunie aj dalej 😀
tilly, zatim mame dve auta- firmne a fiestu 😉 , kym bude babo vo vajicku asi to takto ostane...este sme sa nerozhodli...

tilly
4. feb 2008

a do fiesty sa natrepete šiesti? aj s kočíkom ? 😀
ja som bola v piatok kupovať kočík so susedmi a tí majú punto, tak sme mali čo robiť, nakoniec sme kúpili taký nie úplne skladný, ale úplne rozoberateľný 😀

verulka
4. feb 2008

tilly, nevtrepeme, ale chodime len cez vikend v plnej polnej...takze pocas tyzdna bude babo vo vajicku vpredu a krpci vzadu...kocik sa do kufra vtrepal. No a ked pojde s nami aj tato, tak pojdeme 2 autami...my takto chodime hlavne k nasim...uvidime, nechcem mat velke auto- s tym sa tazko manevruje v meste ( a moc inam nechodim) a tiez to viac zere + poistky...ale skor ci neskor nas to neminie...

tilly
4. feb 2008

jaaaj, keď je možnosť využiť ešte jedno auto, tak nie je o čom, do auta sa neoplatí vrážať, je to len kopa šrotu

tilly
5. feb 2008

kde ste? pracujete? dnes je tak krásne, ale tuším sa už serinká to počko

certica
5. feb 2008

no dnes je fakt super. mne viki spi, rozmyslala som ,ze zalahnem tiez, ale neda mi to nejak 😕
verulka tak ako na stretku?

verulka
5. feb 2008

boli sme a bolo fajn...viamka je fakt kocka 😉 akurat som ti pisala ip 😉
tilly, no ja mam teraz kolegynu na OCR, takze mam toho trochu viac 😝

tilly
5. feb 2008

aké stretko? kurnik čo mi zas ušlo?

verulka
6. feb 2008

tilly, neuslo, to len viamka bola v bA, tak sme zrealizovali obed 😉 totalna rychlovka...
ale v pohode, pojdem rada aj s tebou na obed, pirpadne na kafco kedykolvek 😉
aaaaa kocky, postupila som v misis 😀 😀

viamka
autor
7. feb 2008

blahozelam verulka! tilly, zmeskala si len very speady obed! mala som malinko casu...... skolim sa v prisnom rezime! hodina na obed, inak od-do...............

expi sa cez vikend stahovala, a nemali mat hned pripojenie.......................

vsetky zdravim a zase sa coskoro ozvem!

tilly
7. feb 2008

jaaaj, a kde ste boli, čo ste papali? 😀 😀

a ako sa ti tam páči?

jeeej postúpila si, super, gratulujem, tak teraz budeme smskovať, aby si aj vyhralaaa a nech o tebe pekne napíšu aj článok, že mať 4 deti je krááásne a dá sa to 😉

certica
7. feb 2008

jej verul gratulation! 😎
viamka, no fakt lutujem, ze som s vami nebola. vraj si kocka a stojis za hriech 😀 😉
no ozaj, co ste jedli? 😀 viki este sopli, ja uz som ok nastastie, lebo som hlavne v pondelok/utorok padala unavou

verulka
7. feb 2008

certi, kedze ja sa v podnikoch v BA neorientujem, tak hned pobliz sme sli do podniku, kde sme mali na vyber menu 😀 a dali sme si brokolic. polievku a rezen so salatom...ale nic omc ( iked samo, ze som to spraskala 😅 )
tilly, ja som si vcera poslala 1x hlas 😀 ajke koncil kredit na mobile, tak sme ho poslali ako hlasy 😀

fafa
7. feb 2008

Verul, ake hlasy, kde hlasy....daj vediet...aj ja chcem prispiet...

verulka
7. feb 2008

fafa, mozes mi poslat sms do missis mamicka...sms na 7005, myslim ze sa tam nic nezmenilo- DIETA MISSIS 6 meno a aadresa hlasujuceho 😉 vsetko odelene medzerami...
a inak ako sa dari? nejako som ta dlhsie necitala...

certica
7. feb 2008

caau fafa 😀

fafa
7. feb 2008

Caute, inak sa dari striedavo...som dost "vytazena", cez den praca a vecer deti...stale nevedia zaspat sami...takze zalomim s nimi a potom som uz nanic...
Vy sa uz gulate?
Dufam, ze Viamka zvladne skolenie pri plnom zdravi...inak je to pekna kamoska, mne slubuje uz asi desiatu nedelu, ze pride...vy sa dohodnete za "hodinu" a plati to... 😠
Verul, prispejeme....cez vikend mozno zabludim do BA...ikea a pod....

tilly
8. feb 2008

ahojte 😀

certica
8. feb 2008

co tilly, kupila si kocik? 😀 alebo predala...

tilly
8. feb 2008

čerti, ten zelený som predala a teraz dražím na ebay takú ľahučkú buginku, ale už ma prebili, tak neviem

certica
8. feb 2008

ja len, ze tak zvesela... 😀
ja este furt nemam jasno, co chcem 😀

tilly
8. feb 2008

času dooosť, choď na wagramer strasse do viedne, tam je kika, lutz, leiner, ludwig v podstate hneď pri sebe, tam si určite vyberieš, aj ja tam asi pôjdem pre nejakú buginku

tilly
8. feb 2008

tak som ho vydražila, uf, nemusím kupovať nový 😀

viamka
autor
10. feb 2008

drazby su adrenalin, co???????????
ku kocikom nediskutujem, kedze nas tu dostal titul ufo 😀 😀 😀
caute vsetky!

fafa, tolkokrat sa chystam k tebe, ako ty ku mne!!! 😀 ale ten dalsi vikend fakt uz prideme!!!! 😉

tili o nic si neprisla, ze si ma nevidela, sance este su! asi som poriadny blbec, lebo tych skoleni am pozehnane! vo februari sa skolim okrem 2 dni cely mesiac a nieco mam aj v marci a aprili..... takze najblizsie som v BA v pondelok 11.02, stvrto a piatok = 14.02, 15.02. vsetko na nivach v megabudove VUB 😉

za hriech stojim, pokial ide o kasina, inak vyrodena, satra a nepouzitelna! a odkedy robim, tak aj navlecena v asexualnych farbach a modeloch!!!
😀

prajem peknu nedelu a este bonz: fafa je na chate a expi nejde mobil 😅 papa a piste, ja si vas rada citam!

tilly
10. feb 2008

heeeej? ja mám rada ufá 😀 ale potrebujem jedno také polohovateľné, vlastne som si ho vydražila 😀 😀 😀

milujem dražby, je to sranda, ale teraz ma nikto neprebíjal, všetci si asi nastavili sumy v robote, lebo som tam nahodila a po 95 to išlo, dala som 96 a koniec... takže tak

do megabudovy na nivách budem aj ja teraz chodiť trošku častejšie, klient tam má hypo, tak tam budeme chodiť podpisovať, nosiť doklady a tak 😉

verulka
10. feb 2008

tilly aky mas? ty si iny maniak 😀 ...vidis teba sa opytam- planujem kupit cest. postielku pre krpca (vsak v elte doma trcat nebudeme 😎 ) takze to vyuzijem...neviete mi poradit kvalitku, prip aj kontrene miesto?
Viamka, no ked ja zato nemozem...niektorre kociky nechapem...teda je ich asi vacsina 😅 ale ja som v tomto neandrtalec 😎
takze viamka este sa snad vidime...i ked v po nemozem, to mam poradnu...tilly, vsak bysme to mohli nejako pospajat 😉

tilly
10. feb 2008

my ideme zajtra pre ten kočík, aj keď neviem kam, lebo mi prišli dva maily, vlastne ja som poslala dva maily, jeden, že prídeme do viedne, druhý, že do eisenstadtu... tak som zvedavá, hodila som tam mobil na seba, tak nech mi zavolá, kde kočík je, tam prídeme... len neviem, či sa s ním budem vedieť dohodnúť, kurnik, že ja som sa neučila lepšie tú nemčinu 😠 😀

hej, som maniak, ale sme na to dvaja, ešte, že sme sa takto našli 😀

teraz sa tak krásne spolu hrajú tí moji chlapi, skladajú si z lega domčeky 😀