Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
1. mar 2008

no teda, fakt je to tu zanedbané, ja som v poslednej dobe tak unavená a neviem, kde mi hlava stojí, stále sa len vytáčam, kurnik, nejaké blbé obdobie je tu... aj šéf č. 1 (domčo) aj šéf č. 2 (muž) aj šéf č. 3(šéf) má stále vytáčajú, ale šefinko č. 1 je strašne zlatý, úplne ho žeriem, len ma štve, že je tu medzi deckami najmladší a ostatní ho otĺkajú 😠

ozaj viamka, ako zvládaš odtrhnutie od detí?

certica
2. mar 2008

caute kocky 😎
viamka no hej, mam vycitky.. 😅 , ze to tu viazne. pridavam sa do klubu tilly, tiez prezivam dost debilne obdobie, dobre ze ste tu vcera vecer neboli... uz sa normalne zacinam bat obdobia okolo narodenin, od 30-tky vratane to boli tusim moje najotrasnejsie dni v roku 😒
peknu nedelu 😉 , zajtra idem kadernicke (ak ma maly pusti 😅 ), lebo uz som jak baba-jaga odrastena, strapata 😀

certica
2. mar 2008

ozaj pridala som vcera aktualne brucho 😎 , to hlavne pre verulku ako znak toho, ze naozaj rastiem, aj ked teda nie primarne tam, kde by sa ocakavalo 😝

fafa
2. mar 2008

Ahojte, k blbemu obdobiu sa pridavam aj ja...nejak mi divne chuti jest, v aute mi je zle...no dufam, ze to nebude to, co si myslite 😕 ...
Deti konecne zajtra po troch tyzdnoch do skolky...Samko zacal vcera preventivne kaslat 🙄 ...
Ku kadernicke som mala ist pred mesiacom, neviem kedy sa tam dostanem...nejak nic nestiham...
Viamka prijali by sme aj viac slov k tvojmu novemu zivotu...som zvedava....
Dnes idem s detmi do babkoveho divadla, uz im to slubujem pol roka 😖 ...

viamka
autor
2. mar 2008

novy zivot = skolenia, skolenia, skolenia! alebo som total krava, alebo ma nasa banka zaciatkom roka mega daget na skolenia!!!! kazdy den blava hore dole, alebo trnava BLE-BLE-BLE(SKODA, ZE TU NIE JE SMAJLIK, CO SI TRHA VLASY)
za cely mesiac som bola len 4 dni v praci, inak skolenia! a takto to ma pokracovat aj v marci a v aprili som tam uz tiez cosi videla!
vlasy: stihla som kadernicku, mam plusove body, z cervenej = indiansky javor som presla na tmavsiu hnedu so schovanym blondom = srnci chrbat....... som spokojna.
deti su zdrave, ziadna chripka ani nic podobne u nas nebolo, od poslednej virozy (hnacka/grcacka) sa nemam na co stazovat! take chutovky naseho synka ako krvacanie z nosa alebo brutalny atop exem beriem ako zivot neohrozujuce ceresnicky.........
pranie, varenie a upratovanie stiham v pohode, ale s detmi som malicko (VDAKA cestovaniu!) babkove u nas nehrozi, ale min t. sme boli na koncerte podhradska/czanaky a to v maskach, takze traja kovboji sa vytancovali a ja som sa potesila mojimi zlatuckymi detmi! ked chcu, vedia byt mile a ukazkovo vzorne.......
tolko "novy zivot"
co sa tyka vasich blbych dni, ani neviem, ako letia tie moje, takze ak nejake blbe budem mat, asi to ani v tej rychlosti nepostrehnem! 🙂

viamka
autor
2. mar 2008

a este dam ukazku mojej pracovnej aktivity: v ramci predzasobenia eurom sme mali oslovit firmi, aby si do konca feb. podali predbezne cisla, ktore sa budu do konca apr. zazmluvnovat........ tak som aj ja dostala pridelenych par firiem, aby som im poslala mail. islo mi to celkom fajn, az kym som si nespravila kratku prestavku a otvorila som mail od kolegu. poslal mi svoj cestak, podla ktoreho som si mala spravit ja svoj. a od toho okamihu som klientom posielala ako prilohu k euro predzasobeniu kolegov cestak!!! sikulka 😒

tilly
2. mar 2008

viamka, stáva sa...

aj my sme dnes boli v divadle, ale malý je taký zlý v poslednej dobe, nič na neho neplatí, ani vyhrážky ani podlizovanie, ani nevšímanie, ani nič, už mi lezie na nervy, bolí ma hlava z neho, stále kričí, dnes ani nespal, do toho toto otrašné počasie, otraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas

certi, ty si strašne chudučká, také bruško, aké máš teraz som mala v 25tt 😀

fafa, no snáď ma nepredbehneš!!! 😠 😀

jaaaj a prvé kilečko je dole 😀 máličko, ale poteší

verulka
2. mar 2008

cafte, tak lyzovakca bola uplna pohodicka 😎 zo 6dni 5 lyzovali a boli spokojni...ja som pooriesila nejake tie statnicove okruhy a od zajtra fachcim na diplomovke 😝 som zvedava ako to pojde...
LEn prave rozdychavam sok- prave som zistila, ze prva majovka porodila 😕 tak uz je to take akosi realne...
inak ja mam ku podivu vcelku fajn obdobie 😉
certi, no a brusko ma s zlatulinke...ja amam 109-110cm v obvode 🤐 takze fajny kredenc som 😀
jo a tesiiiim ze zajtra nevstavam do roboty 😎

tilly
2. mar 2008

tak to musela tá májovka rodiť dobre predčasne, chúdiatko... bábo je OK?

a ja musím ísť do robotýýýý, ale aspoň v utorok si dám pokoj, bola som v sobotu, tak nech ma neotravujú 😀

viamka
autor
3. mar 2008

caute! tak ja som poposielala opravne maily a dufam, ze poposielala, nie poposier..............

v stredu mam volnicko ja, idem s malym do kupelov! dufam, ze sase bude 3,4xgrcat v aute! 😖

v Ba budem od pondelka - 10.03. do stvrtka ...... dame rychle stretko cez obed?

drzte sa! a je opat pondelok, tak sa usmievajte! 😀 😀 😀

verulka
3. mar 2008

viamka, v pohodke, ja nerobim 😎 v po mam poradnu, ale potom mozeme poriesit 😀
tilly, malicky bol vcelku velky- 1750g...urcite to vybojuju 😉

certica
3. mar 2008

ja bud. tyzden bud utorok alebo stvrtok pojdem do poradne okolo obeha, mozno by sa to dalo nejak obehnut a spojit s obedom

certica
3. mar 2008

obeha=obeda 😅
viamka a v ktorych koncinach sa budes tentokrat nachadzat
verul, tak super, ze si nakoniec zalyzovali 🙂

tilly
3. mar 2008

verulka, tak to je dobre, len je to fakt skoro, ale po 30 tt je to už lepšie...

a ja nemám zajtra voľnoooo, skúsim si vyboxovať stredu 😝

verulka
4. mar 2008

certi, tak sa u mna po pordani zastav a zvezieme sa auom za viamkou..len uresni datum, cas a miesto...Tilly dufam, ze sa pridas 😉

tilly
4. mar 2008

upresnite súradnice a čas 😉

viamka
autor
4. mar 2008

baby managujte si to sami! verulka vie, ako fungujem! dofici na aute, jeden rychly obed a je povsetkom........ 😅 a potom mi dajte vediet na mobil, ok????

tesim, tesim!!!

tilly
4. mar 2008

rýchly obed, to mi vyhovuje, len niekde, kde sa dá parkovať prosíííím, či tam pri veľkej VUBke? dobre si pamätám?

a kedy to má byť? zajtra nie som v BA, ale vo štvrtok je to OK

viamka
autor
4. mar 2008

jedna sa o bud. t. od 10.03. a nie vo velkej vub na nivach, ale na kriznej a parkovat sa tam da! a rychly obed sme mali v las vegas menu!

tilly
4. mar 2008

OK, na krížnej sa síce parkuje obtiažne (pre mňa), ale nejako to zvládnem 😀
a v týždni od 10. je to v poho, len mi treba dopredu udať cca. čas

verulka
5. mar 2008

ok, tak sa dohodneme...tilly, ja som parkovala v tej ulicke ako je metodova (gymnazium) priamo oproti novej trznici 😉 ok tak sa dohodneme na bud tyzden..certica urci si termin poradne 😀
ja idem dnes na utz 😎

certica
5. mar 2008

verul, jake super brusko mas 😎 . ja som sa spredu vlastne ani nefotila (radsej 😀 ), som taka do sirky rozplacnuta, presne ako pri vikim.
no poviem termin, ale az v pondelok upresnim, musim sa dohodnut aktualne s dokim, ako tam bude/nebude, neviem, ci mi nechce aj uzv spravit na prietoky.

verulka
5. mar 2008

ok, certi cakame 😉 no len este ked si predstavim kolko toho mame pred sebou....no uff

tilly
5. mar 2008

jeeej, verul, krásne bruško

verulka
5. mar 2008

tilly, diky, snad ho coskoro uvidis aj online 😉 boli sme na tom utz- bolo uzasne, krpec sa predviedol pred surodencami krasne- aj im jazyk vyplazil 😵 oni sa zase krasne predviedli dr. ze aki su zivi 😅 ale v pohodke. No pribrali sme skoro 3/4kg, mame uz pekne cez 2kg...bud slon alebo skor porod- dufam v to druhe 😅

certica
10. mar 2008

no tak ja poslusne hlasim, ze poradnu mam vo stvrtok cca medzi 11.30-12.00.
co mate kto nove?

tilly
10. mar 2008

no teda, takže krásne rastie, to je super, že je už taký veľký, keby si náhodou porodila skôr, tak nebude mať problém 😀 (tie moje úvahy...)

tak môžme vo štvrtok cca. o pol jednej? u mňa je ten čas OK

melory
10. mar 2008

verulka super, ze si bola aj s detmi, bola som aj ja s hugom, ale este ho to nezaujimalo....

certica
10. mar 2008

ja sa ozvem verulke potom ten stvrtok, ked skoncim... na mobil. snad tam nebude moc bab a stihame. no a este otazka, co moj synator s babkou, ci nebude moc sklebit.
vcera sme ho ukecali a isiel s muzom sam von s tym, ze ja musim varit a poobede pojdemu uz vsetci spolu niekam.

viamka
autor
11. mar 2008

no vidim, ze strategia sa pomaly crta!
vsetky gyn spravy ma potesili, cakam este na tie od teba - certi!
a co fafa a expi?
tilly, super, ze teba tiez uvidim!!! len to nezabudnite oznamit aj mne a prosim radsej esemesku, lebo na compe som velmi neista! 😅

zajtra budem mat total adrenalin!: mangel dnes zdrhol na sluzobku (uz sa to nedalo dlhsie odkladat) a ja zajtra rano musim odvozit deti a potom sup speady do BA a triskom spat a pozbierat deti! ak bude husta D1, tak si to asi hodim!!! drzte mi palce.....................