Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

melory
22. okt 2007

moja kamoska super sratava lego - metlou 😀

expertka8
22. okt 2007

...zdravim vsetkyx vospolok...opat som sa odtrhla od domacnosti..skoda..ze nie z retaze!!!??? 😅 😀 ..ale co nie je..moze sa stat v piatok...mame stretko z MK...hojna ucast hlasena..."xmelove" stretnutie kobyliek 😀
..doobeda som obehala cele mesto kvoli nejakej pekne zimnej bunde pre nasho maleho certa...som hllllllboko sklamana z ponuky trhu 😠 ..do vecera sa budem z tej hlllbky vyhrabavat a ako sa poznam...vecer opat skoncim na MMB...ze viamka??? 😅
...riesite dilemu zmeny image???....blondinky vzdy ficali 😉 😀 ...takze nie je o com... 😀 ...ja stale zostavam verna cervenej...kuceravej ... 😅 ...spatna vazba u mangela zatial stale pozitvna 😀 😀 😀

viamka
autor
22. okt 2007

a potom kam to da??? tiez dokosa? 😀 najlepsie je, ked sa deti od malicka naucia, ze sucastou hry je napchat hracky tam, kde boli. aj zbieranie je casto sranda. nasi hadzu plysaky do prutenneho kosa akoze basketbal! rozhodne sa nemusi upratovat s krikom.....

fafa
22. okt 2007

moje deti sa tvaria strasne znicene a pravidelne ich bolia ruky...ja neviem, co to mam za deti...alebo co sme to za rodicia, viamka??? 😕

expertka8
22. okt 2007

...baby...a co v pripade...ked sa cela detska izba rozrastie po celom byte??? 😅

melory
22. okt 2007

ze co ked, ved u nas sa v detskej ani nezije, je to len sklad hraciek,

dannynka
22. okt 2007

viamka-zase ma zanedbavas 😀 😀 😀 😀 😀

viamka
autor
22. okt 2007

no to je nas pipad! poto sa upratuje odla prijorit!!! kuchyna, lebo inak nemozem chystat veceru.... cez obyvku po schodoch hore, smer detska.... asi atk. ale vecer to musi byt kazdy den!!!

co sa tyka blondu, ja si neviem vynachvalit .... da sa na to kraaaaaaaasne vyhovarat 😀

fafa, oznamy typu som unaveny/a, mam male rucicky a pod. ignoruj. hlucha matka je niekedy dar pre celu domacnost 😉 "upraces - cakaj vyhody. neupraces, mas smolu.... ja mam casu dost!"
rodicia ste dobri a deti su super a moooooooooc chytre, ked vedia ako na vas 😀 = moj psycho zaver: fafa, u vas je vsetko ok, len trochen pritvrd! ale len trochen! aj tak lala bude vediet, ze to mas odomna a ze to dlho nevydrzis!!!! 😀

expi, chces provokacne foto bundy naseho maleho???

expertka8
22. okt 2007

...no take porozhadzovane hracky maju aj svoju vyhodu...najma..tie..ktore nie su beznym okom viditelnym...nie je to az tak od veci..stupit v sere na kocky z leg..prip. anglicaka...MASAZ xodidiel zarucena 😉 😀 ...zvukova vlozka pri tejto masazi ..hm...tra ra ra..tra ra ra 😅 😵 🤐
...viamka...milujem Tvoje "provokacie" 😀 😀 😀 ..no daj cica 😀

...prave som neodolala pohladu do bazaru ...a hla....bunda pre maleho... 😅

fafa
22. okt 2007

viamka 😀 mas 101% pravdu, ja si to uvedomujem, len neviem ako na to...asi by si mi mala dat nejake SKOLENIE 😉
inak tato tema ma naozaj vystizny nazov...napr.: sedim oproti sefovi, cumimi do PC a usmievam sa...no relax...niekedy az adrenalinovy - ked sa snazim nevybuchnut...

expertka8
22. okt 2007

..v sere...citaj ...ako "v šere"....aby som tu takto v poobednajsix hodinax "nenasierala"...niektoryx dotycnyx 😅 😀 😝

viamka
autor
22. okt 2007

.......... ked ti ivan zablokuje mmb, budes sa sklbat pri abstaku??? odhadujem to na penu okolo ust!

ps: preco ked si zacneme pisat my dve, zrazu sme same????????????PRECO,PRECO PRECO???? 😀

expertka8
22. okt 2007

..ake same???....tahame zlatko "konikovsku trojku" 😀 ...pocitaj aj fafu 😀

fafa
22. okt 2007

tak dik viamka.... 😔

expertka8
22. okt 2007

...fafa ...odpusti jej xudatku....predsa len...blondinka 😅 😀 😀 😀 😀 ...viamka..zabi ma!!!! 😀

certica
22. okt 2007

nerada vas rusim, ale hlasim prichod. vidim, ze ste sa rozkokosili, hlavne co do kvantity, uz chapem viamka - tvoje abstinencne priznaky fakt potrebovali riesit 😎

expertka8
22. okt 2007

...pomooooooooooooooooc...certica.... 😀 ....ok...baxa...fici cerveny koberec 😉

viamka
autor
22. okt 2007

FAFA, JA SOM TA prehliadla!!!!!!!!! Pomoze, ked sa zabije????

expi, teba stinem predtym dorazit!!!! raz ti dam do samponu travovo zelenu a potom pokecame 😀

certica
22. okt 2007

k farbam vlasov - ja som presla vsetkymi, cez hnedu, havraniu ciernu, cervenu, bordovu, az po oriesok a spinavy blond. momentalne som asi tyzden vcelku vyrazne zjemnila ton a presla od tmavo hnedej k velmi svetlo hnedej presvetlenej naviac melirom...
k hrackam a upratovaniu - u nas sa upratuje priebezne a tiez platia vyhrazky a hlavne moj zvucny hlas, typu: bud to upraces alebo vyhadzujem do kosa alebo nesiem detom do skolky a v pripade kociek ainych mensich casti a suciastok, ako pexeso, kolieska z auticok,... - plati vyhrazka: zapinam vysavac a ...!
takze moje dieta si zvykne pekne upratat, aj ked vyzaduje moju aktivnu ucast s poznamkou: "maminka, pomomozes". a lego, kocky sa zhrnaju u nas velko detskou lopatou

viamka
autor
22. okt 2007

oprava: zabijemmmmmmmmmmmmmmmmmm

fafa
22. okt 2007

no nic, uz som sa tesila, ze som vzduch, priehladna...co pri mojej momentalnej postave je dost nerealne...
viamka, dnes ides po mne...co som ti spravila??? ved sa teda nemusime stretnut v nedelu... ☹

expertka8
22. okt 2007

...nerada vas opustam...ale ja cvalam pre dceru do skoly 😉
...spravajte sa slusne....ziadne dvojzmyslene ulety...sarkazmy...a "startovacie" manevre 😅 😀

certica
22. okt 2007

minule som si "odbila" kus nechtu na nohe, co som zakopla do auticka, ale aspon ma niekto po dlhej dobe lutoval

viamka
autor
22. okt 2007

fafa, nic, len chcem mat nadskok, kym ma o dva mesiace zabijes nad pernikmi tvojej prababicky, co pri mne stoji, ked ich robim.............

certica, od teba sa mi dostalo pochopenia??? co sa mi este krajsie dne s moze stat!

expi varila si??? co??? kolko???? a co z toho si nedas 😀 😀 😀 ?

certica
22. okt 2007

aha, certica prichadza, zvysok odchadza. no fajn 😉

viamka
autor
22. okt 2007

ja som tu a vo svungu!

fafa dychaj, kyslikprospeje tvojej plti.... tot odpoved na ip.

expi, nohy si nepolam, stale cakam fotku ciziem!!! mam ta vydierat a zacat pisat TU, ze akych????

viamka
autor
22. okt 2007

plti aj pleti

fafa
22. okt 2007

ja som tu... aj budem...len mam momentalne trochu prace, co je dost nezvycajne, tak to musim vyuzit...ale druhym okom vas sledujem...davate navody na upratovanie...
certi, co Viki a skolka??

certica
22. okt 2007

viamka, aj ja dycham, budem to este potrebovat 😅
fafa, no viki ide vo februari, sama som zvedava, co bude az to bude, myslim druhe dieta a veci s tym suvisiace 😲

verulka
22. okt 2007

ja len kuk 😉
ja osobne som otrasny bordelar, a kedze mam problem upratat sama po sebe, tak nehrozi, ze budem upratovat po niekom dalsom 😀
expi, uzi si zurku, skoda, ze si tak daleko, hned by som sa vtirkla 😀 tak mozno niekedy, ked pojdem okolo teba 😵
ja idem nakupovat do mojho sekaca- ajka ma skvely babat za 150 😎
vy sa stretavate 😠 akoze vynechavate niektorych 😲 😢