Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
1. jan 2008

STASTNY NOVY ROK babulky a nech si v nom kazda najde to, po com tuzi 🙂

tilly
1. jan 2008

baby, nem vidím na klávesnicu, ale šťastnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý aj nový rok 😀

tilly
1. jan 2008

fuj, je mi blivno, nezávidím si ráno 😝

všetky jednohubky som požrala, všetko víno som vychlontala, fuj, to bude ťažké ráno 😒

bejka7
1. jan 2008

tilly a nexe sa ti este spat ? 😀

tilly
1. jan 2008

chce, ale bojím sa, že keď sa zobudím, tak sa povraciam 😀

verulka
1. jan 2008

tilly, tak ako sa citime 😀 normalne ti zavidim 😉
babulky, tak nech je tento rok opat lepsi ako ten stary 😉
mne sa celu noc- teda od tej pol2 budil Radko a plakala, takze som si osviezila spomienky na nekonecne nocne vstavanie a buntosenie...vsak si to co chvilka zopaknem 😉
Vimaka, ako v Praze?
Exp, a ty co, ani pusu nam neposles? Fafa...

tilly
1. jan 2008

verulka, dobre mi je, ani hlavička ma nebolí, len mám prechladnutý podvozok, tak sa desím každej návštevy wc ☹

verulka
1. jan 2008

joooj tilly, tak to je neprijemne...rychlo sa daj dokopy 😉 no a super, ze hlava to ustala a aj zaludok 😀

viamka
autor
3. jan 2008

tilly, zalej 2 dcl vriacej vody do salky a vnutro vlasskeho orecha tam nechaj 10 sekund, len co sa voda sfarbi! vypi to rano, na obed aj vecer a o par dni nevies, ze si mala rezáka! lepsie ako biseptol!!! a nie ten orech, to jadierko, ale taka supka,co je vo vnutry orecha...asi vies, co myslim...... 😉

PRAHA: super cesta, nikde nikoho! ale to vazne nie je dialnica, to je tankodrom!!! ok, navstivili sme znamich 🙂 pohod. ale info, ze ziju pri prahe bola trochen out! hodinu a pol sme tam isli po dialnici a potom este polhodinu v takej prdeli, ze az......
druhy den trosku kulturnych pamiatok a trosku nakupy, co ma teda muzicek riadne vysokoval!!! ale prijemne..... a eset poznamocka k strave: nevarit a jest nie je zle, len sa to cloveku po tych restikach dost rychlo zunuje 😒
no a silvester??? propgovana megashow??? kokso, to horna dolna ma la asi lepsi program! kazdu hodinu od 20.00 bol cca 5 min vystup nejakeho spevaka a dvoch trapnych moderatorov. este hodinu pred polnocou sa nic nedialo a aj v tej poslednej hodine nedokazali tahat program vkuse...... zatancovat si a zaspievat nestarnuce hity michala davida, alebo neboheho michala tucneho..... no sorry, v ktorom su ti cesi storoci??? a velke finele gott- vondrackova?! vypada to tak, ze su fakt nesmrtelni...... len kedy sa dostanu k mikrofonu mladi????
ale kedze my s muzom si vieme sprijemnit takmer cokolvek, tak aj silvestra sme mali fajn.... skoda, ze sa odpalovanie petard a neviem akych delobuchov zmenilo na vojnu dvoch taborov..... vysledny efekt bol ale ohromujuci...... takze hola hola, narok dalsia metropola! 😀

tilly
3. jan 2008

viem, čo myslíš, ďakujem, už to trošku prechádza, ale aj tak 😉

tak ste si to užili bez detí, žeeeeee 😀

viamka
autor
4. jan 2008

nooooooooooooooo, bez deti!!!! my sme taki cvoci. tesili sme sa ako tam pojdeme bez deti a potom sme sa tesili, kedy uz budeme s detmi.......ale asi to tak ma byt! takze suma smarum, aj na to si budeme musiet zvykut, ze budeme cim dalej, tym viac bez deti. tak si rychlo uzivam, kym ich este mam "pod kridlami" ako spravna kvocna 🙂

verulka
6. jan 2008

jeeej, viamka vitaj spat...tak ten pocit poznam- tesim sa na cas bez nich a potom uz strasne na ne 😀 a kde mame certicu, od nej nemam ziadne news, ani od exp...ale uz sa coskoro vrati vsetko po sviatkoch do beznych kolaji, tak dufam, ze aj my tu 😉

certica
7. jan 2008

cafte, takze tehu spravy 😀
vo stvrtok som absolvovala glukoz.test - secko OK, mozem sa dalej cpat sladkym 😲 😅 . akurat som trochu anemicka uz, takze mam brat zelezo, aj vit. E mi predpisal, ani som o tom nevedela, az v lekarni 😀
3D nakoniec nebolo a uz ani nebude 😒 , mali sme ist vcera, ked bolo to super pocko, namrznute cesty a havarky, takze mangel odmietol vystartovat z miesta bydliska autom. bola som z toho sklamana, ale uz to kaslem. je to za mnou 😉

a co mate vy nove? nejak to tu flakate (-me)

tilly
7. jan 2008

certi, ja by som sa tiež neodvážila včera niekam frčať autom, keby som nemusela, my sme išli z limbachu domov a nebolo to také strašné, ale na diaľnici to bolo vraj peklo

verulka
7. jan 2008

cafte, no mna gtt este len caka, ja dnes prvy den v praci 😝 inak my sme vcera v pohode ficali cez pristavny most a po dialnici v ramci BA a dalo sa, ale to bolo az poobede...a mam potvrdene a z casti aj zapisane uspesne absolvovanie vsetkych skusok 😎 a aj som vytlacila asi 200stran z nejakych statnic. otazok 😝
certi ani u nas 3D nebude 😉 a mam kocik , dokonca mi jedna mila osoba dala este aj druhy- trolkolku 😀 tak ani nespim od radosti

expertka8
7. jan 2008

...cauteeeeeeeeeeee babule/viamka..verulka..certica...fafa...tilly/...a spol. 😵 😵 😵
...dlho sme sa necitali a priznam sa...mam "adrenalinovy deficit" 😀
..ale priznavam sa uprimne...xybali ste mi... 😅 ....co z toho vyplyva???...som do vas buxnuta 😀
...aby som nesklamala vsetkyx zainteresovanyx ...posielam pusu na celo....a extra certici...tam...kde len ona xce 😀
...zajtra deti nastupuju opat do skoly...takze sa zasa dostanem do klasickyx kolaji...budem uprimna...bude mi veru smutno...s malou nam bolo ovela veselsie...Dajo jej bol v kuse v patax...zistila som...ze mam aj napriek 7,5 rocnemu rozdielu doma "siamske dvojicky" 😅 ...oni su bez seba xori.... 🙂
...aaaaaaaaaaa....koncom mesiaca sa stahujeme...predali sme byt....stahujeme sa do "vacsix" priestorov 😵 😀 😀 😀

viamka
autor
7. jan 2008

tak na margo priznania, zlatko (expi) nam podrobne popis, ako sa daju narvat vianocne gule do krabic a co z nich napokon ostane 😀 dufam, ze si silvestra zapila a nestikutalo sa ti, s matkom sme vas spominali do (skoro) rana... proste stale, len VTEDY nie!

verul, certi: 3D??? vydrzte a bude 3D live! 😉

fafa zase kde je??? kto ju prvy najde, opat ma cenu..... tentoraz tajomstvo viamkinej kuchyhe 🤐

dnes som nenastartovala auto a aky pekny volny pondelok sa mi stal 🙂 🙂 🙂 zato mangelovi sa az taky pekny asi nejavil, 😀 no co uz, aj chlap moze byt obcas na roztrhanie, nie???

a este cosi: verulka, nezabudni mi dat vediet, ako a kedy a kam pocestujes vramci DP!!!

zaverecna otazka pre expi a verulku: ucili ste sa s babami nieco cez prazdniny???

certica
8. jan 2008

verulka, ako vzdy sikulka 😎 . ja este nemam o kociku ani paru, ani slychu, nieto este dychu 😝 😀

expi!!! no to gratulujeeeeeeeeeeem k novemu velkemu priestrannemu bejvaku 🙂 . my len tak po troskach - pred chvilou nam prisli navrtat do vikiho izby dvere 😀

viamka, jasne... live je live 😎

viamka
autor
8. jan 2008

verulka, ked spromujes, prezraddis mi ako to robis:? deti, mangel domacnost, praca a potom skola = ides, spravis???? na com ty ficis, ked tolko vladzes??? 😉 este raz klobuk dole

certi, v blave kocik asi nie je problem, ved tam je vacsi pohyb kocikov a predavajucich mamiccek ako v nejakej hornej dolnej, nie? budete kupovat novy alebo z druhej ruky?

vcera som vam zabudla vsetkym popriat pekny tyzden, ale je len utorok, takze este stiham................ kedy zacinate chudnut???? a co plesova sezona???? v sobotu sa zacina....... hrozi nieco?

certica
8. jan 2008

viamka, kocik nechcem novy, len este neviem, co presne chcem 😀
v nasej rodine plesy nehrozia 😅
ze promocie, to uz je normalne historia.....

expertka8
8. jan 2008

...viamka...cez prazdniny sme snazili do hlavy natlacit maximum...kedze ...mala oxorela este pred zaciatkom prazdnin...veru sme sa doma nenudili..ale nemam z toho dobry pocit...kvantum informacii...pestry gulas jasny 😒

...certi...nove faro pre drobca sa &ti neoplati kupovat...a dnesna ponuka bazarov je v skutku petsra..a najma..financne vyhodna...tilly by o tom vedela pisat romany 😀

..ples???...co to je????...co to zere??? 😅
..ani na vlastnej svadbe som netrsala... 😅 ...a ak sa mam zabavit...tak prosim bez prisrtenyx golierov a otrepanyx fraz 😝 ...na dobrom plese som vazne este nebola 😖

...viamka...silvestrovska telepatia bola obojstranna...uz som sa videla o polnoci vedla vas 🙂

verulka
8. jan 2008

jej, no vitajte spat 😀 my sme sa ucili teraz posledne 3 dni, kedze chybali ten tyzden pred vianocami, mali sme nejake tie resty- hlavne s prvakom Riskom 😉 inak si iba citaju, vsak prazdniny su o oddychu, tak nech si ich uziju. Teraz sme zacali s ajkou riesit nejake uplhy, kedze nas cakaju prijimacky na 8r gymko 😖
plesy u nas neficia, vsak mam doma metalistu a ten take vobec nemusi a mne to az tak nechyba- vsak radsej aj ja skocim na koncert alebo tak neco 😉 chudnutie 😀 😀 😀 to mam este casuuuu
exp- wow tak gratulujem 😀 tesim sa s vami.
Viamka, teraz zacinam riesit veci, ale mam ta ulozenu v mobile, takze ked dodje ten cas, ze vypadnem ku vam, isto sa ozvem,a le momentalne neviem odhadnut..
mne sa dari vtedy, ked veci moc neriesim- na to nemam cas...ficim na adrenaline 😀
certica- ja ma strasne stastie, mne dali dobre duse zadara, takze nemusim minat ziadne korunky...fakt odbry ludia este nevymreli a mam ich okolo seba vela 😵 proste motto v mojom pase neklame 😵
inak ja trsam iba pod vplyvom alkoholu- musi ho byt dost, aby mi to nevadilo ale nie vela, lebo potom uz mam akosi problemy s rovnovahou 😀

viamka
autor
8. jan 2008

no provokacia s plesanim zjavne vysla!!! 😀 a ododnes ma kludne povazujte za "nasieratko provokacne", takze cas od casu cakajte dalsie "provokacie" 😕

naozaj tu chudnem sama??? od buduceho tyzdna, ako vzdy 😉

na ucenie som sa pytala preto, lebo som chcela vediet, ci to moc neprehanam 😅 my sme cca 3 posledne dni oprasili kazdy predmet, lebo fesacik si ani nepamatal, co tam naposledy robili. po diktate sa mi adrenalin nekontrolovatelne zdvihol a tak som to nechala na Boha. slovicka z angliny vedel a tym ma uplne dostal! to som necakala, ze sa ich sam a bez natlaku nauci..... hold, mam superdieta 🙂 a matiku sme prepocitali kopec prikladov a tiez ok, aj ho to bavilo..... suma sumarum, okrem diktatu vsetko ok. len som sa bala, ci som ho nenechala oddychovat pridlho a naopak, ci sme tu pripravu na navrat do skoly neodflakli.... tak dik.

eset ze mimi sa do skolky nemusi pripravovat 😀 inak dnes som ho vyprevadzala ako na letny tabor: papucky, vankusik, pyzamnko, teplacky a nahradne oblecenie a zajaca a jedlo na cely den..... chuda, mal ruxacik a dve tasky 😒
a teraz mi je za nimi smutno..... este vcera som sa tesila, ze si par dni vydychnem, ked nebudu doma a dnes sa mi dom zda tichy a nechutne upratany. aj krpec zaliezol a tichucko sa hra sam s kockami, ani nemukne. fuj je to tu jak v blazninci pred vizitou! 😖 a vecer to tu bude ako v blazninci po vizite 😀

verulka
8. jan 2008

vimaka, my sme ucenie rozhodne nebrali az tak vazne..diktaty doma radsej neriesim- v skole bez chyby a doma horor 😠 ..matika je v pohode a anglinu my riesime trosku inak ako v skole- tu sa s nimi ucim ja 😉
A este nieco mam nove 😅 - nejaka dobra, mne evidentne blizka dusa ma iniciativne prihlasila v Dietati do sutaze o missis mamicku, tak sa pokusam zisiti ze kto 😕 nemam ani potuchy, nikto sa nechce priznat...ale pozna ma vcelku dobre 😀
viamka preco jedlo na cely den 😕 inak ostatne som chystala aj ja 😉

kili
8. jan 2008

veru, a kde to môžem náisť, že by som zahlasomala 😉

sloboda4
8. jan 2008

baby trosku sa zamiesam.................verulka ...neries kto ta prihlasil a daj presnejsie info kde posielat hlasy....si velmi sympaticka osobka........pridam aj moj hlas 😉

verulka
8. jan 2008

babulky, dakujem 😅 mna to velmi zaujama 😉 mne napisala kamoska, ze mi poslala hlas...az dnes mi prislo domov januar. cislo a sme tam 😕 missis mamicka...inak hned ma napadla melory- ona mi to min. rok odporcala 😀 ale este som nestudovala ako sa hlasuje 😅

kili
8. jan 2008

ináč veru, hovorí sa, že podľa detí si človek uvedomí, že ako čas letí, no mne sa teda zastavil 😀 , ale vždy ako si pozriem niekoho koho poznám ako napr. ty a v ktorom je už týždni a že pred nedávnom si bola v 8mom, tak vtedy mi zrazu čas rovno 😀 skočí

kili
8. jan 2008

ináč veru, hovorí sa, že podľa detí si človek uvedomí, že ako čas letí, no mne sa teda zastavil 😀 , ale vždy ako si pozriem niekoho koho poznám ako napr. ty a v ktorom je už týždni a že pred nedávnom si bola v 8mom, tak vtedy mi zrazu čas rovno skočí 😀

kili
8. jan 2008

no a predsa sa mi to podarilo poslať 2x 😠 som si naivne myslela, že to zastavím v čas