Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

expertka8
31. okt 2007

...hauuuuuuuuuuuuuuuuu...hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...a navyse posluxa na na vsetko..co zacina "ex" 😅 😀
...Viamka... 🙂 🙂 🙂 ...

expertka8
31. okt 2007

...mna berte s rezervou...so mnou sa vazne v skutku neda 😅 😀 ...xudak mangel 😀

viamka
autor
31. okt 2007

😀 zajtra ta chcem len pre seba??? si volna, ci ma uz NIEKTO predbehol! ex 😉

expertka8
31. okt 2007

...segra...mangel ide zajtra na kseft..takze pri sledovani menstruacnej zahrady som len Tvoja 😉 ..budeme ficat na Skype alebo ICQ???...a hlavne...fot...fot...fot...navrat domov bude "kruty"...budes sa mi musiat dobrovolne-nasilu venovat aj prilozenou fotodokumentaciou 🙂

viamka
autor
31. okt 2007

no jasne! ok skype po 20 a kup nieco tekute!!!
😎

expertka8
31. okt 2007

...xmel???....suxe cervene????...alebo skoncime na domacej..palenej...57%??? 😅 ...to zasa bude "jazda" 😅

viamka
autor
31. okt 2007

no bude, mato spi v inom baraku ako ja 😀 😀 😀 cca 500 m, takze ked sa spravne natocim, aj cigu dame!

expertka8
31. okt 2007

...booooze...ved ty tam mas aj xlapa 😀 ...tak o tom zajtra hodime pismenka...hoci aj celu abecedu pri nikotine 😀

tilly
31. okt 2007

juj, no ozval sa mi starý, že sa mu nechce robiť, že ide domov a bude ťuťu muťu, tak som mu nakázala, nech ide cestou do tesca a donesie ten fernet 😀
som zvedavá, čo donesie, ale takú chuť mám na ten fernet, že budem asi prudko povoľná, keď mi ho prinesie 😀 😀

expertka8
31. okt 2007

..tilly...to mi vééééééľmo pripomina mojho mangela..najma...ked zvykne dodat..."pi..dievka moja..aspon budes povolnejsia" 😅 😀 😀 😀
...takze...zelam priiiiiijemne tulkanie...tuleni 🙂

viamka
autor
31. okt 2007

nemam, az od zajtra do nedele 😒 len! ale ti vravim, bude spat s adm inde!!!

viamka
autor
31. okt 2007

tilly a nie je to trochen cudne, ked mas chute este pred tutu mutu??? nemala by si ich mat az o par t. potom??? 😎

expertka8
31. okt 2007

..viamka..len sa nerob 😀 😀 😀

viamka
autor
31. okt 2007

😀 juj, keby som tu mala chlapa, tak neotravujem na adrenaline!!! poznas ma, nie??? a keby tu bol, tak by pred AKCIOU hlesl: pozdravuj r...., a to neviem preco posobi na mna asexualne, ale po par dl ma to vzdy prejde!

expertka8
31. okt 2007

..ok..zlatko...ak je xyba len v "r....."...takto verejne priznavam..ze mam 2 priezviska..takze odteraz moze polovicka zacat pouzivat to druhe 😅 ...len nerucim..ci to bude posobit sexualne??? 😅 😀

viamka
autor
31. okt 2007

neruc, staci, ked zaruci on 😀 nechajme to, zajtra to poriesime na linke! zase nam budu nadavat, ze piseme samu vatu... fafa spi, verulka ja sama doma a sprta a tilly sa chysta na dlhu noc.... takze sme tu len mi dve a to nem dopadne dobre, ked nieco budeme riesit!
co tak sprznit chudneme???? uz dlho mam chut! 😀 😀 😀 inat tuto noc sa mi snivalo ako jem pizzu, taku echt a mnam!

tilly
31. okt 2007

juuuj, len to nie, nechcem mať chute po tom... a už vôbec nie za pár t... tak možno za pár rokov 😀

expertka8
31. okt 2007

...viamka...Tebe sa snivalo o konzumacii takej straaasne fuuuj degustacii???...mne sa ani snivat nemusi..ja hresim jedna radost...a to nie som ani tehu...ale zjavne mam "pažove" obdobie...pouzila by som vyraz "salamovo-klobasovo-parkove"..ale to by si mi asi tazko "zozrala"..ze zasa netocim o zradle..ze???..skratka..ked sa necitim na anorekticke porcie...kompenzujem ako sa len da 😅

tilly
31. okt 2007

už je tu, dúfam, že aj s fernetom, tak DN 😉

expertka8
31. okt 2007

tilly..co dodat???.....ukradni si..co to daaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

viamka
autor
31. okt 2007

tilly places na zlom hrobe 😀 to si pories doma!!! alebo v lekarni? 😀 ale prajem ti to! tu noc! 😉
este neni doma???

expi, ved prave, nie je nad to vypisovat im ako a kolko jes a nepriberas! 😀 to by bols loz,takze este raz! ako papkas a uz si dala XY kg dole!!!! 😀 som supe mrcha!

expertka8
31. okt 2007

...zlatko..vari ix nejdem deprimovat mojou zhodenou 30kilovou slaninou???? 😅 😀

viamka
autor
31. okt 2007

no 😉 prave to som myslela, pali ti to!!! 😕

expertka8
31. okt 2007

...a znasobit to tvojou 😀

viamka
autor
31. okt 2007

ja tu zomieram od hladu!
😒

expertka8
31. okt 2007

...ja som uz po "hladovej" smrti 😀

viamka
autor
31. okt 2007

aj tak vypadas! 😀

idem si umyt cloveka a haji!!! tak zajtra, ok? 😉 a obuj si tie cervene, nech to ma smrnc! 😕

expertka8
31. okt 2007

😀 😀 😀 ...jasne...a kameru nasmerujem na ne..takze zvukova vlozka bude ex a zaroven si pokecas s cizmami 😅 😀 tak??? 😅
...a neprehanaj....lebo si vazne budu mysliet..ze mam tyx vytuzenyx 58...co zatial nehroziiiiiii 😅 😀 a ak nepokorim predvianocny post...tak skoro ani hrozit nebude 😝
..DN...vybozkavaj deticky 🙂

verulka
1. nov 2007

hello lejdys 😀 ja sa mam uuuplne skvele, samo ze som sa este neucila ani minutku 😅 lae vsak to nejako zvladnem, momentalne mam dva mozgy 😎
vcera nakoniec bola dooost dobra zurka, bola som v meste do polnoci- sice o mineralke a vinei, ale aj sme si trsli 😀
tilly, ja sa tiez pozvem ku vam na trampolinku- je vymakana 😵 😵 😵
Certi, super ze AFP je ok, ja si ho nedam robit 🤐 na poradu idem az 26.11. a to som uz za vodou 😎 inak videla som moje ditko a myslim, ze to bude chalan- no ale moje dojmy neboli vzdy spravne, tak ajka dufa, ze sa aj teraz mylim 😀
zistili mi velky nedostatok vapnika a najlepsie je- to mi prikazala dr. zozrat 25g tvarohu denne 😕 😲 tvaroh mozem ale tolko...mate nejake chutne recepty- pls lenm nie na sladko, ja ani kafe nesladim teraz...mozno preto nepriberam a vsetci ma chvalia ako super vyzera 😀 (teda vcera na zurke- sice si mysleli ze najneskor v januari rodim ,ale inak ze som nejaka pochudnuta a vyzeram skvele...snad mi nemazali med kolo huby 🙄 )ale to je jedno, ja lichotkam rada verim 😀

tilly
1. nov 2007

moji chlapi boli v telkeee, v reflexe, sme sa tak smiali, prepínam si a zrazu moji chalani v telke 😀 a kamoška mi volala, že aj oni tam boli, sedeli za mojimi chalanmi...