Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

fafa
19. jún 2008

Dobry ste....to je riadny macko... 😵
Lala isla s nasimi do Chorvatska a my ideme hned ako sa vratia....aby tam bola aspon mesiac, kvoli tomu ekzemu...dufam, ze sa nam to zlepsi...
Vegetne mi je, len sa neviem nejak zaradit....je mi to take divne...urcite si to zacnem uzivat, ked sa budu mat vratit...
No idem do prace...zatial sa majte krasne....

tilly
20. jún 2008

ahojte,

fafa, toto počko nestačí? 😉 má byť vcelku pekný víkend aj budúci týždeň...

ja zas uvažujem, že idem na blond, mám také uvažovacie fázy aj tak to nikdy neurobím 😀

certica
21. jún 2008

tilly, ja zas uvazujem, ze sa dam ostrihat na polokratko alebo takto nejako, len to uz neni nakratko: http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle...
inac sa mi (co som aj predpokladala) dodrbkali vlasy, kvalita teraz po porode, o ksichte ani nehovorim a mam suchu pokozku na bruhu a bokoch hrozne 🙄

tilly
24. jún 2008

čerti, to nie sú krátke vlasy...

jaaaj, my sme boli v nedeľu s kamoškou na sex v meste, supeeeeeeer bolo, sme si oddýchli od deciek, poklebetili a hlavne porevali pri filme, aj od smiechu...

a už vieeeem, prečo som tučnááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 treba vidieť film pre pochopenie 😀

certica
24. jún 2008

tilly, hento nie su kratke, ale uvazujem ako druha alternativa prave kratke, len nechcem potom lutovat... ja moc kratke nemusim, ale je mi teraz hrozne horko a furt vypnute ich mat nechcem

tilly
24. jún 2008

veď aj mne je teplo, ale nosím ich stále vypnuté a čo najviac hore, keby som mala krátke, ako ich vypnem? by mi to padalo a liezlo na nervy, neche sa mi ísť ku kaderníčke, večer pichnem starému nožnice do ruky, nech mi odcvakne zo zadu, nech mi tak nepadajú a na jeseň si to potom pôjdem nechať urobiť od kaderníčky...

verulka
24. jún 2008

bay jamoj fyzicky vzhlad uz neriesim 😀 v pohode ficim v 2dielnych plavkach, i ked pretekam vselikade..no ja mam mliecko a to je na 1.mieste 😉
mne sa vlasy dali krasne dokopy- nemohla som sa dat ani ostrihat ako som chcela, lebo sa mi zacali vlnit vlasy..plet des, na burchu zele, mega stehna...ale plny dom krasnych deti 😀 😎

certica
25. jún 2008

verulka a ty hovoris o kom o com? v akom case? minulom, pritomnom?? 😕

a co zakladatelka temy nasa? 😕 viamka, zijete, vsetko ok?

expi, teba som tu dnes zahliadla, tak neohrnaj nad nami nos 😀 . co robi vasa stavba storocia? nemam absolutne prehlad

fafa, uzivas si blazene ticho? 😎 😀

tilly, no nez sa ja dostanem kadernicke, tiez bude realnejsie asi zicnut si tvojho stareho s noznicami v ruke 😀
ale nie, som sa normalka naserkala a objednala nejakeho 12.7. cez vikend do pierota... snad to "chvilu" moje dieta bez mojho cecku prezije, zasoby ma statocne 😅 😀

certica
25. jún 2008

zasoby tuku som myslela 😀

expertka8
26. jún 2008

...zdravim cice 😀
...poslusne hlasim dyxanie O2...nekonecneho praxu zo stavby....s uznesenim rezignacie na poriadok 😅
...vyznam tohto pojmu by som si mala ozivit pre mna v slovniku cudzix slov....dajo uz vdaka mne ma vo svojom slovniku nove slovicko-"bordel".... 😅
...mne uz z tej prerabky vazne hrabe...potesujuca okolnost....este 2-3tyzdne...a ENDE....dalo by sa este vela veci vylepsovat...ale bohuzial..ci vdakabohu...dosli praxy 😀

....trapime sa s pytanim na nocnik....mam total salamisticke dieta...absolutne ani nemrkne...ked mu zo zadku vypadne "hoho" v zahrade...kedze som zahajila pocas leta "holotrtovu modu".... 😀
...ja uz vazne neviem...doxadza mi fantazia.....baby...poradte ako na total leniveho 2-rocneho xlapa...????? 😠

...viamka este zije???
...a fafa detto..... 😒

...ostatne spolocenstvo obcas zahliadnem na fore...prip. sa vtieravo posmirujem vo vasix krasnyx rodinnyx albumox..... 🙂 😵

...tilly...xodim smirovat na Strexu 😀

tilly
26. jún 2008

ex, kašli na nočníkovanie, môjmu to došlo samému, najprv sme sa trápili a k ničomu to neviedlo, skrátka mu to trklo...

aj ja chodím šmírovať 😀 ale len občas, včera som si tam prezerala jeden album nejakej kočky z nemecka, no oči mi išli vyliezť z tej záhrady

ja som si dohodla chlapa na strihanie už som zúfalá 😀

verulka
2. júl 2008

baby, mam doma gymnazistku 😵 😵 😵 na odvolanie mi ju vzali 😀 😀 😀

tilly
2. júl 2008

veruli, to je neskutočné, už taká veľká kočka... a nebojíš sa trošku toho gympla, je to predsa ťažšie ako základka... a samozrejme gratulujemeeeeeeeeeeeee, ešte, že sa umúdrili 😀

inak som pozerala teraz foto... ja mám vždy také pocity, keď ťa vidím s deckami, vy ste taká rodinka, neviem to ani opísať, taká pohodová, úplne z tých fotiek srší taká pozitívna energia 😉 hlavne z fotiek, kde ste všetci, resp. ty s deťmi, lebo kompletnú fotku tu tuším nemáš

verulka
3. júl 2008

tilly, jasne ze sa bojim...uplne strasne, ale aspon sa nebude na ZS nudit- teraz by uz bola bezkonkurencne najlepsia z tiredy a to nie je dobre...strasne sa tesime.
a diky 😉 spolocnu fakt nemame, musime si nejaku poridit 😀

tilly
3. júl 2008

to je taká šikulka? 😲 no teda, super, tak to jej gympel prospeje, aspoň nebude myslieť na kraviny a bude sa pekne učiť a jej šikovná mamina jej bude pomáhať, keď sa už nudí na materskej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

verulka
3. júl 2008

tilly, no ona patrila k tym naj v triede a vsetci z nich 5tich idu na 8r gymple, takze na Zs by amla viac casu na vymyslanie...i ked momentalne ju trapi ako to prezije jej frajer a ci budu spolu, aj ked zmeni skolu 🤐 🙄 😀

tilly
3. júl 2008

frajer??? 😲 😀 zlatáááá

verulka
10. júl 2008

halooo, este zijete? ci len dovolenkujete???

viamka
autor
13. júl 2008

caute! 😀 zijem!

vsetky vas pozdravuje, aked om siv konecne docitala, tak som sa isla pocikat od smiechu! stale nas zamestnavaju deti, vlasy, sex a byvanie! ako dobre!!!

tak blahozelam sikovnej adke, super, tiez sikovnym maminam a drzim palce!

teraz o mne, ked uz ste ma skoro pochovali:
vratili sme sa z lesbosu! kedze som sa psychicky pripravila na to, ze pre mna bude dovca len servis 4 chlapom, tak som nemala velke ocakavania, ale az do konca som sa nevedela spamatat s mojej rodinky ........ ziadny servis okrem sprchovania a kremovania nebol nutny .......... decka sa super odohrali, more 50 m po kolena, takze som sa kydala na lehatku cele dni. mladsi dvaja spavali vonku na lehatkach, starsi s muzom si vtedy robili na motorke vylety po pamiatkach, a jedavali sme po restikach, takze total pohoda, fakt som az taky brutal oddych necakala...
bordel a prerabka: no strach u nas take cosi povedat, stale zijeme v polotovare, aj ked zase sme nieco spravili.....tiez mam ten pocit, ze u nas to tak lahko neskonci.....
robota: no zhrnie to do jednej vety. som rada, ze mam, to co mam, lebo ma to sakra bavi a aj keby som nieco take hladala, tak asi nenajdem, naslo si ma to same. a bohu za to vdaka!
stehna a brucho: 😝 ble grc, ale uz to riesim asi ako verul: mam nadherne deti a som zdrava, takze bez hanby a s celulitidov sup dvojdielne bikiny, z ktorych sa mi prelievalo asi vsetko......... pohoda lesna 😀
a k lenivemu decku asi tolko, nas pan uzasny sa kakat pyta, ale cikat ani omylom. a mlieck v noci je uplna samozrejmost!ak je na holo, tak si cupne a vycika sa, aj ma ci len pidi slipusky na sebe, tak sa posti ako dostihovy kon a ani mi to smrad maly neoznami! takze davame ho a ak zabudneme, sup,hra sa pocurany dalej a to ma ist v septembri do skolky!!!! to som uz pisala, ze ako jedine moje dieta sa chytil na cumel a bez stipky hanbi ho ma doteraz? a co s tym??? no neviem!
cmuk vsetkym vyvolenym a slubujem, ze sa ozvem castejsie!

tilly
13. júl 2008

jeeej, viamka, ja teraz riešim aj dovolenky a medzi iným aj lesbos, kde presne ste boli? cez akú cestovku? boli tam aj animácie alebo niečo pre decká?

verulka
13. júl 2008

jejd,aviamka tak super ze si si oddychla, aj ze robota je super 😉 ja som total dead, ale po splave mam stale 4 detico je pozitivum 😀

viamka
autor
14. júl 2008

tilly, ip.

baby je pondelok a mne je uz za deckami smutno! 😢 som ja ale kocka mat! vcera sme sa s muzom vybrali na Batoricku, jasne, ze bolo vypredane, tak sme si pozreli sex v meste. s mangelovym komentarom som sa valala este dve hodiny potom!

tilly
14. júl 2008

viamka, sex v meste bol super, len chudák chlap, čo si k tomu sadne 😀

viamka
autor
15. júl 2008

tilly ja som sa isla popukat od smiechu, s komentarom chlapa, teda aspon toho mojho to bola sila! ale v aute cestou domou sa ma asi 6x opytal, aka je pravdepobnost, ze si nejaka baba kupi topanky za 525 dolacov 😅 co sa na to da povedat? 😀

zajtra ideme na Batoricku, snad si to uzije, lebo v pondelok som si to uzivala ja...............

v piatok planujem bar, alebo nieco speci, treba vyuzit, ze deti su z domu 😉

pôvodne som chcela vymalovat decké izby, ale kedze je hnusne, volim alternatívny program. a musim povedat, ze sa mi paci daleko viac, ako to planovane malovanie 😀 😀 😀

certica
15. júl 2008

no fajn, ja idem zrovna vysavat 😅
caute narychlo, cmuk

viamka
autor
15. júl 2008

a mozes aj u nas??? haaaaaaa?

verulka
16. júl 2008

viamka, no teda normlane zavidim 😅 ja si musim dat docasne pohov...ale neva 😉
ja som vcera stiahla sex v meste, tak dnes planujem to kuknut 😀

tilly
16. júl 2008

aj k nám príď, ale aj vysavač si dones, lebo ten náš je na prd 😀

ja som si teraz spomenula, že k nám majú prísť kamošky, kurnik a jedna je celiatička, aké pohostenie mám pripraviť??? 😲

certica
16. júl 2008

vy ste ftipne deti moje... 😀 😅

tilly
16. júl 2008

som mala vtipné cestoviny na obed 😀