Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
24. okt 2007

musa, keby tu bola certica, ta by ti hned povedala, ze co si nevies predstavit, musis vyskusat! ona je taky tvorivy 😀 hravy typ! 😀 😀 😀
a teraz vazne - nie je opilost ako opilost! preco sa neresetnut na ucet firmi, ked mas par hodin cas??? a este raz, ja s detmi len NATRIEZVO! 😉

certica
24. okt 2007

😀 posielam ti cmuka viamka 😎

verulka
24. okt 2007

ja som letela len 2x v zivote- BA ateny a spat. Boli to nocne lety a sla som sama s detmi, takze som nemala ani cas zistit,ci sa bojim 😀 no cestou spat sme leteli aj s kamoskou, ktora si dala panaka, potom nejake ukludnovaky a aj tak sa cely cas lucila so zivotom...
musim to este niekedy vyskusat 😉 moj muz je este panic, co sa lietania tyka 😀

musa
24. okt 2007

tak mozno to raz vyskusam bude sranda 🙄 ,no a ak to bude na ucet firmy,tak urcite 🙂 .

expertka8
24. okt 2007

...fafa...den predtym mam narodky..takze nebooooj...dovod na pitie si vzdy najdeme 😅 😀 ....dufam a predpokladam...ze ked Ti hodim na seba blizsi konkakt...ozves sa..ked budes priamo na mieste cinu../xap MT/ 😅 ...

viamka
autor
24. okt 2007

preco si tu, laska moja, skoro moja, asi nie moja, no proste, potrebujem ta inde! chelp me, expi!!!

fafa
24. okt 2007

viamka, skoro ziarlim.... 😠
mna nepotrebujes nikde??? ja potrebujem psych podporu,lebo asi skocim ....

certica
24. okt 2007

fafa, ak uz budes skakat, tak aspon niekomu do narucia prosim 😅
ja nie som ziarliva 😎

viamka
autor
24. okt 2007

fafa, a kde si???? aka je najvyssie budova v nz? neprestavaj so mbnou hovrit................................

viamka
autor
24. okt 2007

fafa neziarli, ved ty si skoro ako moje adoptivne ... neviem co! 😀 na kom by som sa ja vencila ????
a kto by ma naucil varit nieco ine ako 7 min jedla???

fafa
24. okt 2007

4 poschodie...asi to nie je na zabitie..ale aspon by sme spravili stretko...dufam, ze by ste ma prisli juknut...
ale uz som to predychala...niekedy je tazka komunikacia aj v rodnom jazyku, nie este v cudzom...
viamka, vsetko mi tu naznacuje, ze mam spravit avizovanu vec...nemyslim skok...
certi, ako v BA?

viamka
autor
24. okt 2007

fafa, ja si na sekundu musim teraz odskocit, ale nikam nechod! dychaj a komunikuj!!!! hned som tu!

inak pred tromi mesiacmi som videla a pohladila ocami maserati v cervenej kozi a nemozem ho dostat z hlavy von!!!! no nic, idem, pridem

fafa
24. okt 2007

baby, ja uz pomaly ucim varit mojho 4 rocneho syna...zacina byt zavisly na babovke...tak mam taku rychlu z MMB a to uz vie spravit skoro sam...normalne si vypyta veci, vyberie z chladnicky co treba..jedine co obsluhujem je mixer a rura...inak to uz zvlada...ked bude takto pokracovat, o dva roky robi svickovu 😀

certica
24. okt 2007

no ja prave ladujem domacu orechovo-cok.tortu, takze je mi fajn.
fafa, aj v BA je fajn, som bola prekvapena, ako teplo - pred chvilou sme prisli

viamka
autor
24. okt 2007

fafa preco mi neblika to zelene svetielko s nike simbolom????

fafa
24. okt 2007

no ja som tu zatvorena...inak trochu vazenie...ziadna prechadzka, ani von nas nepustia...katastrofalne podmienky...isla som si zapalit von, ze teda trochu sa nadychnem...a vybehla na mna vratnicka, ze "priepustku"...skoro som odpadla...ako na ZS...rozumej - zakladna skola.... 😠

certica
24. okt 2007

asi si ju neponukla cigou 😅 😀
viki tiez v poslednej dobe len vari, aj ked skor imaginarne, resp. s nahradami. ale ved aj k realnemu casom pride. momentalne mi kazdy den vari kura a nasiel si zalubu v soleni - pobehuje s kvapkami hylak (akoze solnicka)

viamka
autor
24. okt 2007

no solit hylakom je originalne!!!! po kom to dieta je 😀

verulka
24. okt 2007

fafa, tak to je des...ja mam dost volnejsiu atmosferu, ale zase nemam kedy vybehnut...vsak aj na obedy chodim, len kvoli tomu ze som gula 😉
inak pocka sa ma na vikend umudrit 😉

viamka
autor
24. okt 2007

no kiez by. ideme v nedelu na vylet a v pondelok tatry!

certica
24. okt 2007

no fafa, uz som aj rozmyslala, ze mozno pojdem na 3D do NZ (aj tam ho robia), ze by som ta ocumla, tak ale to vypada, ze len cez okno. brile do dialky sice mam, tak ale chcela som si ta aj ošahat 😀

certica
24. okt 2007

viamka, ved vies, ze kazde dieta je original 😉 a kam idete do tatrov konkretis?

viamka
autor
24. okt 2007

no to ste ani netusim....ŠÚtaRCh, dolny smokovec, ale ze to nie je celkom dolny smokovec.

fafa
24. okt 2007

ako zavidim tie Tatry, to je moja srdcovka...co tak do kufra???
vysvetli prosim prispevok s nike symbolom... 😕
certica, mozno by som ich ukecala na vstrcenie ruky, keby si sa uz trepala z BA 😀 😀

certica
24. okt 2007

fafa, lakujes si aspon nechty? 😀
viamka, tak dolny smokovec sam o sebe neni moc dlhy a velky, ale ved stale su to tatry 😀 . my sme boli naposledy v marci na strbskom a nemohli sme sa vyhrabat domov, samoska sme nemali retaze 😅

viamka
autor
24. okt 2007

baby vy ste v krutom omyle = liecebny pobyt!!!! vsetko vysvetlim vecer, fafa aj symbol, idem budit mlada a zabezpecit odvoz a dovoz deti!!!! papa.

este stiham bonz - fafa ma gelovky coolovky tak papa

certica
24. okt 2007

ja blbec, viamka viem - myslim ten lieceb.dom alebo nieco podobne. netrklo mi, ale aj tak bude fajn 😉

verulka
24. okt 2007

viamka, ides s detmi? my sme sa tolko chystali ,az sme nesli 😀
certica 3d v NZ 😕 why??? My asi pojdeme do toho Hlohovca- bude to celodenny rodinny vylet za cenu utz v BA 😝
certica, to sme sa vtedy pohybovali v Tatrach v rovnakom case, spominas??? az nato, ze my sme ficali na Solisku na lyziach 😉

certica
24. okt 2007

hej, pamatam. 3D v NZ len koli fafe 😀 . ja idem teraz do toho gynfinu a dalsi mozno ani neabsolvujem a ak, tak urcite nie tam, pripada do uvahy hlohovec, prip. brno. inac aj v DS robia

certica
24. okt 2007

hlava ma rozbolela po tej torte 😲
verulka a uz si objednana?