Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

roasha
9. nov 2007

ahoj krasavice,menite fotky,uz by som sa mala aj ja spucit,a sama sa odfotockovat.certi,je rizikov.stupen 4.,tak vsetci driemu. 🙄

melory
9. nov 2007

roasha, najlepsiu fotku si urobis sama, to mi ver.

roasha
9. nov 2007

tak to aj urobim....boli sme na mallorke,fotila som muza pod obrovskou palmou,ja sprosta som si lahla na zem,aby bolo vsetko vidno/zaber je uzasny/.potom vravim,muz moj,aj ty ma cvakni,tak mam ubohu fotku pod nejakym neidentifikovatelnym kmenom..... 😅

melory
9. nov 2007

hihihi, moj muz nastastie ma zmysel na pozadie 😀

roasha
9. nov 2007

tohto rocnu dovolenku mame na cd,je tam muz s malou,a ja som sa mihla cca 5s aj to vecer,mamulka sa ma pyta-ty si kde?/no za kamerou,a fotakom/,z 306fotiek som asi na 10zaberoch.... 😀

certica
9. nov 2007

mel, tvoje? 😎
roasha, pokial neni 5-ka, je to v norme

certica
9. nov 2007

mne muz tiez strci radsej fotak do ruky, ze realizuj sa, ty robis lepsie zabery 😅

melory
9. nov 2007

certica som nechapava!

roasha
9. nov 2007

no jednoduxo sme praktickejsie. 😵

melory
9. nov 2007

inak tiez si musim foto vyziadat, ale o to je kvalitnejsie...ved vidite tie uzasne nozicky... 😎

roasha
9. nov 2007

zeny,moj mangel bol dnes prvy krat s malou rano v skolke.....xixixi,a bral aj bratovu malu/mame ich naraz,tak ja ix beriem rano,a svagrina chodi po ne poobede/.

roasha
9. nov 2007

mel,mas uzasne tapky,to su v.38?

melory
9. nov 2007

moj tiez chodi s hugom, a maly to ma radsej, lebo ja idem rovna ciara - skolka a oni pozoruju po ceste chrobakov a diery...kvety a podobne

melory
9. nov 2007

39 😀

roasha
9. nov 2007

rano sa tak motali,ze som povedala,ze ich kaslem,a odisla som do roboty/200m/,svagrina sok co s neterou,ale moj sikovny muz svetko vybavil,a slecny boli spokojne.... 🙂

melory
9. nov 2007

ale nik si nevsimol moje hviezdicky na cele, na tejto to moc nieje vidno, ale su farebne a ligotave, tak to vypalilo, ako svetlo na cele.

roasha
9. nov 2007

tak som skoro trafila,to si zijes na velkej nohe,ja len skromnejsie-36-37. 😀

roasha
9. nov 2007

ja ze mas tak mastnu plet..... 😀 😀 😀 😀

certica
9. nov 2007

mel, myslela som tvoje pozadie 😉
inac tie tvoje nozky navodzuju spravnu relaxacnu atmosku 😀

melory
9. nov 2007

😀 ano na velkej nohe a este aj vylozene su....oooch 😨

roasha
9. nov 2007

ja som malej robila hviezdicky z alobalu,nalepila kremom-hotova princezna. 🙂

certica
9. nov 2007

ja mam 38 a vice 😀 , moj drahy si robi vzdy robi srandu, ake mam medzi prstami medzery, ked mi kukne na chodidla...vraj preto sa mi nepotia nohy, lebo odvetravam 😀

melory
9. nov 2007

tak ja si zijem na vysokej nohe a tak som ich kupila, dala som ich hugovi na stol, cakala som, ze budu po celom byte, ale cuduj sa svete, ostali na svojom stanovisti.

certica raz vystihne pozadie inokedy zas popredie...

roasha
9. nov 2007

certi,radsej medzera,ako plavacia blana. 😀

certica
9. nov 2007

roasha, ved mne sa lubia 😎
mel, uz to len spojit a bude z neho profi fotograf 😉

melory
9. nov 2007

nech je radsej tam kde je..,.za PC a foto bude mat ako relax.
asi by som nezniesla, keby fotil ako profi dake pipky co by sa mu pomaly vyzliekali.

roasha
9. nov 2007

hej mel,radsej mat fotku pod cudnym kmenom... 😀

roasha
9. nov 2007

mel,to je fotka z mobilu?

melory
9. nov 2007

😝 ved daj sem ten cudny kmen.... 😀

certica
9. nov 2007

samospust to isti