Aké batérie do Holtera?

1mina
1. mar 2024

Naaahodou nemate niekto skusenosti aky typ baterii ste kupovali do holtera ? Ja si ho mam ist pondelok dat k dr, a prist aj s dvoma bateriami a proste som zabudla aku velkost mi hovoril 🤦🏿 a uz som sa tam nedovolala teraz. Moznoze sa dovolam pondelok rano predtym, ale.keby nie tak ci nahodou nemate skusenost.

guudy
1. mar 2024

Google zase nefunguje?
@1mina

egonsk
1. mar 2024

@1mina dam mudru odpoved, pokial si este doktorovi medzitym nevolala, tak jednoznacne nabite. Ver mi. Jo a ak si uz volala, tak on ti povedal aj typ.

nevenka
1. mar 2024

@1mina ak tlakovy, tak sa mi zda, ze AA, mne mi sestricka nezobrala, len Duracell, co predavaju dole v lekarni 🙃😅. A potom si ich tam nechali 🤪.

1mina
autor
1. mar 2024

@egonsk samozrejme som skusala volat, neberu, mozno su uz aj doma piatok 🙂 mozno sa dovolam este pondelok rano kym tam pojdem

1mina
autor
1. mar 2024

@nevenka mne povrdal ze mi ich potom da 😂😂 ale sak o to nejde, len az ked som odisla mi doslo ze mi povedal ze mam kupit velke Ackove a potom mi ich da domov do ovladaca....a rozmyslam ze ved do ovladaca nejdu tie najvacsie ze ci som dobre pochopila aky typ 😂

hefo
1. mar 2024

Obvykle asi alkalické AA, ale krištáľovú guľu mám v oprave, tak to negarantujem.

bela30
1. mar 2024

@1mina Nie tuskove, ale tie tensie, ake idu napr.do dialkoveho ovladaca ku telke.