Aké máte skúsenosti s biolampou?

lyzenka
5. nov 2006

ahojte,

chcela by som sa vas spytat, uvazujem nad kupou biolampy (zatial poznam len dve znacky).....a ci mate niektora z vas s "nejakou" skusenosti. Ci by ste mi to odobrili, ze aaano, kuuup si to, je to naozaj dobra vec, nebudes banovat.

Zatial dakujem. 😀

sanitar
29. máj 2010

mam moznost poucit o sposobe pouzitia danej aplikacie bioptronu.

sanitar
29. máj 2010

@danu ak nemas este navod alebo neporadil nikto ozvy sa na w.j@post.sk

kuandbo
1. jún 2010

prosim vas neviete,ktora farba je na jazvy od akne na biolampe Bioptron Compact III? Dakujem 😉

sara2
1. jún 2010

kuandbo mne kožná lekárka povedala použiť modré svetlo 😉

kuandbo
1. jún 2010

sara2 dakujem ti za odpoved 🙂

sanitar
4. jún 2010

ja by som dal indigovu 5minut a nasledneoranzovu 1minutu

lucyy01
4. jún 2010

ahojte, ja pouzivam Bioptron Compact 3 presne tri mesiace a ziadne vysledky. liecim si s nou akne, nemam tazku formu a vobec nepomaha. svietim na kazde miesto 10min. 3x denne, väcsinou aj viac. zabera mi to velmi vela casu a zatial to vyzera tak ze je to zbytocne. vie mi niekto poradit? kedy sa dostavia vysledky? 😒 okrem toho sa aj zdravo stravujem a obmedzila som aj niektore potraviny.

sanitar
8. jún 2010

@lucyy01 treba dodrzat vzdialenost max 10cm od miesta svietenia a musis miesto osetrit oxy sprejom stacia na jedno miesto 3 pipnutia to je 6minut a 3krat denne.pripadne terapiu farbami ak mas.

lucyy01
11. jún 2010

@sanitar ja si lampu prikladam uplne blizko k tvari (na 1-2 cm), povedala mi to tak dilerka. A vraj sa bunka dokaze regenerovat 10 min. preto tolko svietim. a oxy sprej sa mi prave minul, kde sa to da kupit?

sanitar
14. jún 2010

@lucyy01 mozem poslat na dobierku alebo od dilerky cosi kupila lampu.skus terapiu farbami

vebrako
1. júl 2010

Dobrý deň, naša rodina používa Biolampa Biostimul, zakupenú na www.biolampy.com a sme veľmi spokojní

ladydi7
19. júl 2010

Ahojte, som po operácii cysty počas tehotenstva, rana sa na bruchu dosť zle hojí, môžem vyskúšať infralampu? ☹

sanitar
19. júl 2010

infra lampu nie pozic si alebo kup bioptron

sanitar
11. okt 2010

@lorry uz si zohnala bioptrom a pouzivas ho spravne

sanitar
11. okt 2010

@ladydi7 pomohla ti moja odpoved

sanitar
11. okt 2010

@lucyy01 uz mas oxy sprey aako pomana lampa

katecameron
20. nov 2010

uvazujem nad kupou biolampy len sa moc do toho nevyznam poradte prosim

lucyy01
26. nov 2010

@sanitar S bioptronom sa nahrievam od marca 2010, každý každučičký deň, ked sa podarí tak 3 krat denne, ked som doma a ucim sa, pozeram Tv, alebo som na internete tak svietim aj celý den. Nevsimla som si ale zlepsenie. Mam aj drobne jazvicky ktore som chcela lampou odstranit no zatial sa mi to nepodarilo. Tak ako dlho sa mam este nahrievat aby som videla ucinky??? ☹

katka989
28. nov 2010

Ahojte, tak par mesiacov sme uz aj my hrdi majitelia biolampy a je to fakt super 🙂 Som tak nadsena, ze mi proste neda, aby som sa o to nepodelila. Nasa mala ma ekzem, ale mala to tak zle, nic jej nepomahalo. Behali sme furt po doktoroch, ale nemohla sa toho zbavit. A potom som citala o biolampe. Nakolko som o tom na forach citala same pozitiva, rozhodla som sa, ze aj my zainvestujeme a ze to kupime. A veru, oplatilo sa! Uz po par tyzdnoch bolo viditelne zlepsenie, po asi 3-4 mesiacoch kazdodenneho svietenia na nasej Simonke nevidiet ani stopu po ekzeme a to uz dlhsi cas. Takto dobre to este nikdy nebolo. My sme sa dlho rozhodovali, ci kupit Zepter alebo Biostimul. Zepter je ovela drahsi. Bola som na prednaske u predajcu jedneho i druheho a jednoznacne vyhral Biostimul a nie len kvoli cene. Mohli sme si pozriet certifikaty, a presvedcilo ma to, ze to vyhralo vela cien, co som u Zepteru nevidela. Ja som kupovala cez www.biolampa.info a mozem odporucit, pani je velmi mila a vzdy sa mi ochotne venovala aj davno po kupe, snazila sa mi zistit vsetky info o chorobach co som potrebovala, co tiez nie je (po kupe) uplna samozrejmost.

katka989
28. nov 2010

lucyy: ja ti neviem moc poradit, s Bioptronom nemam skusenosti. Ale ak mas starsiu jazvu a teda nezacala si hned, ako vznikla, tak to bude problematicke. Ja som moj Biostimul pouzila ked som sa skaredo porezala a myslela som, ze mi tam ostane jazva, lebo rana bola velka a otvorena. Svietila som si to kazdy den a pomerne rychlo to zmizlo, uz neviem presne ako dlho to trvalo, mozno 3 tyzdne? Kym zmizla aj jazva. Teraz neviem kde som to mala, tak perfektne to zahojilo. Ja len lutujem, ze som tuto skvelu lampu nepoznala skorej. Som nemusela mat ani dalsie jazvy ktore mam. Stare jazvy sa uz ani nesnazim nasvecovat, lebo to uz moc nepomoze.

sanitar
28. nov 2010

@lucyy01 treba dodrziavat 10cm od miesta aplikacie a treba pouzivat oxy spray

sanitar
28. nov 2010

@katka989 mozno si si nevsimla ale zepter ma certifikat ako medicinsky pristroj co ostatne lampy na trhu nemaju a este nevies akych dlzkach svieti .bioptron 480az3400nm.

katka989
30. nov 2010

No ja nehovorim, ze Zepter je zly. Ale bola som na prednaske toho aj toho a presvedcil ma Biostimul. Kazdy rok vyhrava nejake ceny. To, ze ma Zepter certifikat ako medicinsky pristroj este neznamena, ze ma vysoku ucinnost. Znamena to len, ze lieci, o com nepochybujem.

lucyy01
2. dec 2010

@sanitar Mne povedala predavajuca, ze lampu mozem mat na tvari aj prilozenu, ze nemusim dodrziavat ziadnu vzdialenost 😖

lucyy01
2. dec 2010

@katka989 Katka dakujem za koment 😉 Ja pouzivam bioptron kvoli akne, nemam tazku formu, ale hneva ma uz od puberty a teraz mam 23 rokov, tak som dufala ze pomoze biolampa. O tie jazvicky moc nejde, takmer ich nevidno. z tej lampy mavam uz presilenu ruku, aspon keby som videla nejake vysledky ☹ ☹ ☹ hneva ma to 😠

sanitar
2. dec 2010

@katka989 liecba je proces obnovy tkaniva bioptron ma v zakladnej zltej sedem farieb duhy.kazda bunka organizmu cloveka reaguje na inu farbu ale ma aj kazdu farbu zvlast a su bioinformovane.no biostimul ich nema

katka989
10. dec 2010

lucyy01: tak o akne ti mozem povedat dost. Ja mam teraz 32 rokov a akne, dost tazko formou som trpela az do 28 rokoch. Behala som po lekaroch, koznych, aj sukromnych, nechala tam kopu penazi a vysledok nulovy. Nanajvys mi predpisali nejaku masticku, ktora samozrejme nepomohla. A vypocula som si nazory, ze co ako chcem, vsak su aj horsie pripady. Neviem, ci mam pravo sa liecit, az ked budem ten najhorsi pripad na svete. Az som raz narazila na skvelu doktorku, ktora mi povedala, v com je moj problem. Sice som nemala nadbytok testosteronu, ale moje pory nan prehnane reagovali, preto som mala furt mastnu kozu a akne (nielen na tvari). Predpisala mi Roaccutane, ten som brala pol roka. Je pravda, ze ma vedlajsie ucinky, hlavne to, ze strasne vysusuje. Mala som suche oci, osupala sa mi koza na prstoch, ani nehovorim, ako hrozne sa mi supala koza na tvari, snazila som sa pouzivat vselijake piilingy, ale pomahalo to len velmi slabo. V kazdom pripade, stalo cele to utrpenie za to. Sice pocas liecby sa to este nelepsilo, az nejake 2 mesiace ci tak nejako po liecbe sa to konecne zlepsilo. Odvtedy mam tvar fajn, obcas sa nejaka vyrazka vyhodi, ale uz je to omnoho lepsie ako predtym. Ani plet uz nemam tak mastnu, akurat vlasy sa mi este dost mastia. Odporucam ti tiez tento liek, a potom si s biolampou ako doplnkovu liecbu mozes doliecovat jazvicky.

katka989
10. dec 2010

sanitar: prepac, ale ako moze mat zlta farba 7 farieb, to akosi nechapem logicky

kaja73
10. dec 2010

@katka989 Ahoj .Pisala som ti IP asi si si nevšimla.Napišm mi prosim ta aky konkretny druh biolampy mate.My sa rozhodujeme medzi BS 103 a BS 303.Ktoru mate a ake prislušenstvo ste priobjednali.Ak vobec dake.Diky.

katka989
10. dec 2010

lucyy: teraz citam este co si pisala skor a mam pre teba dobre spravy. jazvicky po akne, ak nie su hlboke sa zvyknu vyhojit aj same, akurat to trva aspon rok, a nesmies mat uz ten cas ziadne akne. da sa to urychlit biolampou alebo aj chemickym peelingom, na ten vsak pozor, ak by si brala ten roaccutan, nesmies brat az rok potom chemicky peeling, lebo by to mohlo poskodit kozu. aha kyseliny sa daju kupit aj na doma, ja to uz tiez pouzivam, mala som rozsirene pory a to sa mi uz tymto zlepsilo. ak by boli jazvy prilis hlboke a nezmizli same ani s biolampu, najlepsi je laser. Jo, este ta musim upozornit, ze ak by si brala Roaccutane, nesies otehotniet a to az rok potom, ako to doberies, lebo sposobuje deformity plodu. Ja uz sa v tychto veciach vyznam, akne som sa natrapili dlhe dlhe roky, snad od 12 som to mala, neviem uz presne, za tie roky som si o tom nastudovala...