Ako a kde predávate detské vecičky?

misa1994
17. jan 2017

Ahojte žienky , len by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s predávaním detských vecičiek ... Mám asi 4 veľké krabice po dcérke od narodenia až do roka a pol a chcem sa opýtať , či by sa to tu dalo popredať vlastne, pretože ja som znovu tehotná a doktor mi povedal , že to bude chlapček a kedže ďalšie babo už potom neplánujem , tak sa chcem spýtať ako to mám popredať, keď že za to čo by som predala by som chcela pokúpiť druhému dieťaťu , pretože to čo budem dostáva potom len o 23 € viac tak to mi moc asi nepomôže ...

jasminet
17. jan 2017

@misa1994 nafot to a daj si tu do bazara... tak ako kazda ina. bud kazdu vec zvlast, alebo v komplet baliku.

misa1994
autor
17. jan 2017

ale ja neviem ohodnotit cenu kazdeho oblecenia... to je ten problem ... ☹ aby to neboo veľa ale zas aby som aj ja nebola nieako v mínuse , že to dám extra lacno a pritom som mohľa keď len o pár centov viac pýtať.... , lebo mne sa teraz aj 0,10€ bude hodiť, ale zase nechem na niekom zarábať...

moni244
17. jan 2017

@misa1994 a to si nepamatas, za kolko si kupovala? A ked nevies, v bazari mas kolonky podla znacky, vies si priblizne zistit, kolko co stalo.
S tebou bude este veselo

eliskapa
17. jan 2017

Ja predavam veci tak, ze ked kupim, tak si to odfotim a potom predavam za polovicu ... samozrejme veci bez poskodenia ... vacsinou veci co maju fliacik alebo nejaku dierku tak sa snazim darovat nejakej mamicke co este vyuzije alebo vyhadzujem ...

jasminet
17. jan 2017

@misa1994 pozri si rovnaku vec po kolko baby predavaju v bazare a cenu prisposob ich ponuke...

delmondo
17. jan 2017

@misa1994 pozri si v bazari U iných maminiek po čom predávajú podobné veci a podla toho sa zariad. Potom sú tu aj rôzne uzavreté skupiny, kde môžeš tiež ponúknuť niektoré veci, napríklad kik, lidl, hm, tesco bazarik a pod.

misa1994
autor
17. jan 2017

Ďakujem za rady...... zajtra pofotím a spravím ten bazarik pozerala som približne tie veci po koľko dávaju ,len ja mám všetko značkové a z rakúska a tak a nechem to dávať ani len za polovicu , to by bolo veľa viem aké to mamičky maju dnes ťažké....

zooeynka
17. jan 2017

@misa1994 straaaasne vela mamiciek predava vecicky, aj dlhodobo, cize ak das prilis vysoku cenu tak sa ti na to matky vykaslu...no ved vyskusaj, uvidis ako to pojde...ale kludne sa ti aj rok (aj viac)nemusi nikto ohlasit ...

miriam11
17. jan 2017

@misa1994 ja som sa na predaj uz skoro vykaslala. Par veci mam este v bazare. Neoplati sa to, v podstate dávam skoro za cenu postovneho. Ale je to vec názoru. Zarobit sa na tom neda. Uz to davam vsetko na charitu, raz za 3 mesiace balim veci a chodi si pre to jeden pan a potom to rozdeluju rodinam v nudzi. Su to krasne veci, ale na predaj uz nemam cas, ani nervy🙂 nepredava sa to dobre, ani za minimalne ceny.

zuzikak
17. jan 2017

Je to tak ako dievcata pisu. Niekedy trva ja viac ako rok nez sa ti o danu vec niekto prihlasi. Zalezi na tom ako velmi dlho to mienis skladovat. Existuju rozne skupiny na predaj - nie len tu na MK. Skus ponuknut za nejaku cenu a ak sa ti to nebude hybat, mozes postupne znizovat cenu pokial uznas za vhodne....

iplusr
17. jan 2017

Kedysi sa tu dali veci lepšie predať, ale teraz je tu viac ako 2 mil. položiek. Ale ešte sem tam niečo predam.U nás býva 2x do roka detská burza, len sa treba skoro nahlásiť, lebo o predaj býva veľký záujem.