Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. júl 2009

mixi a kde ste boli? 😕 chodte na raciansku, tam za pokrokom je taka malinka obuv, ale super boticky a v dobrych cenach tam maju 😉 aj u nas na zahradnickej maju krasne 😉

mixka
3. júl 2009

pipi, lenze ak je to maly obchodik, tak nezozeniem dva rovnake pary v jednej velkosti 😖 male obchody uz mam pochodene, ze nehrozi ☹

pipka
3. júl 2009

a musia mat rovnake?

pipka
3. júl 2009

lebo som napriklad videla biele s ruzovym a ruzove s bielym kvietkom...sak to je ako rovnake a aspon ich rozpoznas a nebudu si ich nosit navzajom, ked ma kazda inak tvarovanu nozku...

jul
3. júl 2009

nie nemam uz postielku,pred hodinkou si boli uz pre nu 😅 😒

jul
3. júl 2009

de steeee 😒

pipka
3. júl 2009

a nespadne ti z tej postele julis? 😕 😕

pipka
3. júl 2009

sak tu, neeeee? 😀 😀 😀

mixka
3. júl 2009

pipi musia, jak by mala kazda ine bol by problem. ony sami kontroluju, ci nema sestra ine a lepsie ako ona a ked ma nieco ine, hned si to beru 🙄 musia mat proste identicke veci, pokial ja nechcem prist o rozum 🙄

mixka
3. júl 2009

ahaaa, no prinajhorsom sa risino vyspi s tebou v posteli 🙂

pipka
3. júl 2009

mixi 😅 😅 😅 tak drzim palce, aby ste nasli 🙂 a v Avione ste boli? tam su aj tri velke obuvi vedla seba 😉

jul
3. júl 2009

ved zabrany su z kazdej strany do polky postele a nyd zemou je len 20cm

pipka
3. júl 2009

no ale ked si hovorila, ze ti cestuje po postielke 😅 ja len aby nespadol...aj ked nie z vysky 😉

mixka
3. júl 2009

nie pipi, dnes sme len na rychlo vybehli do batu co je pri tescu na kamennom... na take vacsie obiehanie sa chystame zajtra 🙂

pipka
3. júl 2009

jaaaaaaj 😉

ja zajtra zavaram uhorky 😅

jul
3. júl 2009

no maly uz spinka a putuje 😒

jul
3. júl 2009

dnes R kupil super cyklosedacku a stala len 49€

pipka
3. júl 2009

julis, kde kupil? 😕

mixka
3. júl 2009

baby, nechcete niektora novy mobil s dotykovym displejom a 5megovym fotakom 😕 ???

pipka
3. júl 2009

ja nie mixi, ja mam novy 😉 a odkial mas?

jul
3. júl 2009

v Karlovke v Kaktusbike kupil

jul
3. júl 2009

aj ja mam novy 😎 s fotakom

jul
3. júl 2009

ja som dala malemu preistotu na zem podusky 😅

pipka
3. júl 2009

inak aj ja som chcela do Kaktusu ist, ale vilko pobehal tu, tak som to uz nechala tak... 😉 sak mame aj my dobru 😉

pipka
3. júl 2009

aj ja mam s fotakom, ale sak aj tak ho nepouzivam, fotim len klasickym fotakom a mobil mam len na sms-kovanie a telefonovanie 😅

jul
3. júl 2009

aj prilbu macko pu za 7€ 😎

jul
3. júl 2009

odfotila som maleho jak hajka 😵

pipka
3. júl 2009

jeeeeej, dobry kauf 😎 chce to foto 😎

pipka
3. júl 2009

a kde je fotka? 😕

jul
3. júl 2009

uz som dala