Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
16. jan 2010

dudus...ty to neplatis prevodom? 😕 ja som vsetko platila dopredu a uz mi len baliky chodili...nebudem predsa ako tehotna stale behat na postu 😝 okrem quelle, tam sa to dopredu zaplatit neda

pipka
16. jan 2010

Tak to ti ju domov asi nedonesu, ked nie je zaplatena 😒

dudu
16. jan 2010

pipi sak keby som nebyvala na 5 bez vytahu asi by aj mne doniesli..., no uvidim , asi budem musiet prehovarat a pripadne aj chlup z penazenky pustit...

dudu
16. jan 2010

myslis pipi? nedalo sa platit prevodom , nebola tam taka moznost, som sa aj cudovaala... 😕

pipka
16. jan 2010

inak to aj V nechrape, len ked je otoceny k oknu naboku 😅 ...inak aj na bruchu aj na boku ku mne 🙄 a na chrbte ani nehovorim 😝 🙄

pipka
16. jan 2010

myslim...no ved uvidis dudus...ale postari tusim beru hotovost len do 20€...ved uvidis 😒

dudu
16. jan 2010

pipi IP

dudu
16. jan 2010

kde ste?? 😕 😕

pipka
16. jan 2010

tuuu 😎

dudu
16. jan 2010

tak suhlasis? alebo je to trosku pritiahnute?...

pipka
16. jan 2010

oki, suhlas, ale casovy horizont ti nedavam 😅

dudu
16. jan 2010

zaciatkom augusta, mozno V sa s monikou stretne skor..., alebo na FB si ju daj, ona to tam urcite da vediet..., ci?

pipka
16. jan 2010

ja sa musim vystriet, lebo mi ten chrbat odide uplne 🙄

wighy
16. jan 2010

na film plus je brutus film uz som to par x videla a koniec furt prerevem 😀
pribeh davida galea

pipka
16. jan 2010

tam ju mam...ale pisat jej nebudem...jedine ak to sama napise 😉

dudu
16. jan 2010

dik pipi 😉

wighy
16. jan 2010

ja mma nohy vylozene a pc na nich takze ma chrbat neboliiiiiiiii ale rozmyslalm ci dnes nazalahnem skor ako obvykle

wighy
16. jan 2010

a kde je jul???zase zdrhlaa lumi?????????????

dudu
16. jan 2010

pipi sak tak som to aj myslela...., nech to je co najnenapadnejsie 😉

inac akoze sobota a v tej telke nic nejde, asi vypraskali vsetky filmy cez sviatky, alebo co

juliska s ninkou asik fajcuju???

zrzuska
16. jan 2010

jeeeeeeej ja som sem len tak nakukla ci tu su stare zname a aha ich 😀
stale si pisete 😵

julis ako?

pipka
16. jan 2010

des v tej telke...my kukame tu komediu na CT, tak aspon obcas sa zasmejeme 😀

ale ako to skonci, uz aj ideme haji 😎

dudu
16. jan 2010

ked sme boli na tej opere som si dala dole moje nausnica a dnes som si ich nasadila a cele dierky ma bolia..., som si myslela ze necham ich trosku vy dychnut ale asi s om spravila hyybbu 😒 , len aby sa mi nezapalili

pipka
16. jan 2010

ja som dala dole plesove nausky...a dodnes som si svoje nenasadila 😅 ...nebol cas 😝 😀

wighy
16. jan 2010

zrzuska ahoooooooooj ako sa mate????? 😵

dudu
16. jan 2010

aj aj ju kukam , ale ja som ju uz viac krat videla tak ma velmi nebavi , ale urcite je to asi to naj dnes v tlke 😒

jul
16. jan 2010

ahoj zrzušššš....dore,vsetko po starom 🙄

zrzuska
16. jan 2010

wighy dobre. teraz ma napadlo sem kuk ze ked rozmyslame nad druhym 😀 a vy ste tu. a kukam ze kolke tehulky 😅
a vy ako? ak si dobre pamätam tak ked ty si otehotnela tak vtedy som myslela ze aj ja som. boze ako to bolo uz davno. aku mas uz krasnu velku slecnu 🙂

jul
16. jan 2010

nefajcim,len sa hram 😀

jul
16. jan 2010

boze ten seagal ake natrepane rifle ma 😀

zrzuska
16. jan 2010

jul ale hlavne ze maly je ok 😉 tiez uz je velky chlapisko

boze za chvilu nam pojdu tie deturence do skolky 😲 😅