Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀
ok,dvoma autami? 😅
ked len jednym,soferuješšš radsej TY!!!! 😀

jul
16. jún 2009

LIUšššš,ja som to tiez tak pochopila,ze my sme nenormalne 😅 😅 😅
ale ja si to priznam,ja som ,lebo ja som schyzofrenik 😀 😖 😀

mixka
16. jún 2009

jejda to ma mrzi, ze to tak vyznelo, ale pod normalne som myslela vyssiu navstevnost a intezitu danej temy, sa teda ospravedlnujem 🙂 clovek to niekedy tak blbo tresne a ani mu nedojde, ze co za blbost z drzky vypustil 🙄

lia
autor
16. jún 2009

nie,ty tym krasnym aftickom 😀 😀 ty sa musis ucit a ja uz sa teraz radsej vozim 😀
ale nie si,sisina
sak to tak bolo napisane,ale pohoda,nezabijem sa,az na to ,ze teraz som citlivejsia 😠 😀

jul
16. jún 2009

Liuššš a nebudeššš sa báááát?
sadnes si dozadu a das si ciernu kuklu na hlavu 😅

jul
16. jún 2009

ja ked ten vodicak spravim,tak budem denne trenovat 😎

lia
autor
16. jún 2009

trubka 😀 😀 😀 😀
kedy mas skusky??

jul
16. jún 2009

asi 25.juna 😅 😒 😝 😀

jul
16. jún 2009

trubka je najnovsia najoblubenejsia nadavka mojej mamy 🙄 😠 furt mi tak hovori,neviem kde to pochytila 😅

jul
16. jún 2009

dnes ma tak nazvala asi 5x 😠

lia
autor
16. jún 2009

moja najoblubenejsia je jelito 😀 😀 😀 to znie lepsie 😀 ??
uz??fuu 😝 sak to je za chvilu 😅

jul
16. jún 2009

jelito aj moja 😀

jul
16. jún 2009

a ece aj tupelíííííno 😅

lia
autor
16. jún 2009

to je tema 😀 😀 😀
alebo jebko 😀 😀

jul
16. jún 2009

mogon 😅

pipka
16. jún 2009

boli sme na obede aj s fifinou julis...ale ona to cele prespala, tak sme si to vychutnali 😉 isli sme k vodnikovi na Zlate, sedeli sme na terase pri vodicke, tak mala klud, v tichucku buvinkala a my sme tlacili slimaky a potom panenku plnenu hermelinom s opekanymi zemiakmi 😎

pipka
16. jún 2009

aj by som sem teraz nakukala castejsie, ked uz som doma, ale ako na potvoru sa mi pokazil NB 😠 tak som zase zavisla na vilkovom 😅 a kedze on je uz teraz cely den doma a samozrejme vacsinu dna presedi pri pocitaci, tak mam smolu... 🙄 😅 ale teraz som ho posadila do vane 😀

pipka
16. jún 2009

inak Julis ta krizovatka za Justicakom pred nemocnicou je hnusna, ale nemaj stres, to sa praxou naucis 😉 hlavne musis veeela jazdit, lebo ak urobis vodicaka nebudes jazdit, tak je to o nicom 😒

ja som zacala az s vilkom a zo dna na den sama, on jediny pochopil, ze treba jazdit, nebal sa mi dat auto a teraz jazdim rada a bez najmensich problemov, ale vodicak som si robila este na skole a odvtedy som soferovala vzdy len ked vedla mna niekto sedel a aj to som mala dva dni dopredu sracku, ked som mala ist jazdit 😅 😀 😀

pipka
16. jún 2009

uz mas kupene auticko? 😕

jul
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
16. jún 2009

auto uz mam vybrane a da sa povedat aj rezervovane,ale idem si prenho az zaciatkom jula ked budem mat v ruke uz cerstvy vodicaaak 🙂

jul
16. jún 2009

dobry typ na veceru u Vodnika 😎

mixka
17. jún 2009

ahojte bre ranko 🙂

julis a ake auticko mas vyhliadnute ???

jul
17. jún 2009

nissan qashkai 😵

jul
17. jún 2009

ja mam dnes teoriu 🙄
som zvedava na kolko bodov spravim testy co si robime,minule som bola slaba jak caj 😖 mala som 48 bodov

mixka
17. jún 2009

neboj julis, skusky spravis, u nas sa pomahalo pri pisomnych, jazdach aj konstrukcii 😉

jul
17. jún 2009

pomoooc,pribrala som kilo ☹
ked chodim k nasim ked mam jazdy,mama do mna furt neco cpe 😖 ,vyvara,nakupuje,sladkosti,somariny...
dnes nezerem 😝

jul
17. jún 2009

mixi a ty ako dlho uz jazdis?

mixka
17. jún 2009

3 roky za chvilu 🙂 ideme teraz kupit rodinne auto a to co mame ostane mne, tak budem konecne s babami mobilna 😵

mixka
17. jún 2009

tak sa musim pochvalit, ocko nam vcera doniesol vecer voditka pre mixinky a dnes sme boli 1x na ihrisku bez kocika. krpky krasne celu cestu kracali za ruku, vobec sa netrhali a popruh som mala prehodeny cez ruku, ze keby sa nahodou vysmykli, ze nech mi na cestu pod auto nevletia. ale nic take sa nestalo a zvladli sme aj ihrisko a cestu domov. mame to asi 10 minut pesi na ihro. takze uz chodime bez kocika a po schodoch a ja konecne prestavam vlacit ako otrok 😵