Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
19. jún 2009

aj my sa chystame na nakup do tesca, ked sa krpky zobudia a to bude ten najhorsi cas a najvacsi naval 🙄

jul
19. jún 2009

ja som akurat prisla z nakupu 😎

a idem spravit segedin 🙂

pipka
19. jún 2009

noo, tak z nasho bicykloveho vyletu nakoniec nic nebolo, vysli sme pred dom a Vilko chytil šusdefekt, tak sme sa zvrtli a ani sme sedacku nenamontovali. 😅 ☹
Svagrinu sme poslali samu 😝 😅 a my sme vyrazili iba na klasicku kocikovu prechadzku k jazeru a na zmrzlinku samozrejme 😎 😎 😎

ale julis v ramci prechadzky sme objavili novy bicyklovy obchod na Zahradnickej, oproti byvalej Slov. sporitelni, v takom novom šedom dome a maju tam presne tie sedacky co sme aj my kupili, aj modru aj cervenu, ale tam sa aspon dostanete autom, lebo do centra je to o nicom, my sme tam boli peso 😒
a objavila som tam kraaasne helmicky detske, skoda ze sme uz kupili, mali tam taku s tucniakmi, straaasne sa mi pacila, bola sice drahsia, my mame za 11€ a tato bola za 19€, ale naadherna 😵

nechces nasu palmičkovú? 😕 😎 za 10 ti ju dam a ja kupim novu s tucniakmi 😀

pipka
19. jún 2009

ideme sa kupat a dojdem ked ulozim krpku spat 😉

mixka
19. jún 2009

tak aj my mame za sebou uspesne nakup a nebolo to ani take strasne 🙂 malo ludi v tescu a aj pri pokladi 🙂 normalne sa vytesujem, ze to mam z krku 😀

jul
19. jún 2009

😀
😀
😀 :- 😀 D 😀 :- 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no to musela byt sranda pipi ked ste sa vychystali von a hned pred branou defekt
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. jún 2009

a preco nesla svagrina s vami? 😀 😀

pipka
19. jún 2009

julis, na porazenie 😠 😅 ale aspon na nieco to bolo dobre...nemali sme privesok 😀
a na kocikovanie sme ju nepozvali, povedala som Vilkovi, ze predsa nemusime ist traja s jednym kocikom, ze ja si najdem aj inu robotu, nech s nou ide sam 😝 ...tak povedal, ze nech ideme radsej sami ako rodzinka 😎 tak sme isli 😀 ...nalakal ma na zmrzlinku 😅 😀

pipka
19. jún 2009

mixi v Lamaci ste boli?

my uz nechodime poobede na nakupy, chvalabohu od kedy je Vilko doma, tak to mozeme zrealizovat doobeda a je to ok, aj teraz sme boli vcera doobeda a pohodka 😉

pipka
19. jún 2009

ale pofotili sme fifinku aspon cvicne doma v sedacke 😀

jul
19. jún 2009

tak hod foto aj v helme 😎

jul
19. jún 2009

heeeeerečka 😎

ja som videla aj taku sedacku,co mala aj take madlo na drzanie,no isto bude draha

mixka
19. jún 2009

hej pipi, do lamaca chodime, to mame na skok 🙂

jul
19. jún 2009

kuk do albumu,teraz som ju skopirovala.

mixka
19. jún 2009

jeeej pipi, hanulka je kocka 😵

lia
autor
19. jún 2009

ahojte 🙂
co robite??

lia
autor
19. jún 2009

sak si urob salatik juliššš
aji,niesla som si knihu a samozrejme tak ,ze som ju mala pred bruchom a zabudla som,ze ju drzim a otvorila som si dvere na aute a rovno supa do brucha,ale horneho.nemohlo sa nic stat baby??hore este nie je babo,nie??

jul
19. jún 2009

liušššš
nejem ništ uz vecer 😖

a segedin bude na nedelu ,lebo som sa rozhodla nakoniec pre ten majonezovy salat a vyprazane file.

jul
19. jún 2009

nemoze sa nic stat,babo je ece malinkeeee 😉 a je dole

lia
autor
19. jún 2009

hanka je modelka hotova 😀 😀 😀

jul
19. jún 2009

zajtra ma Hanula 10 mesiacov,ze?

lia
autor
19. jún 2009

no vidis,budeme mat rovnake 🙂

potom ma cely vecer pobolievalo brucho,no ale ja si tiez hovorim,ze sa nemohlo stat...treba mysliet pozitivne,pozitivne,pozitivne 😅

lia
autor
19. jún 2009

za chvilu bude mat rok 😅
ja odpadavam ako vam rastu tie vase deturence 😅

jul
19. jún 2009

ved aj tvoje 😀

jul
19. jún 2009

mozno si sa buchla len do solara 😒

pipka
19. jún 2009

ano julis, len ta je do 15 kil a nasa je do 22kg 😉

pipka
19. jún 2009

lius, ja som v osmom mesiaci, padla pred domom vo vetrisku priamo na brucho 🙄 a hanula je nastastie klop klop ok 😵 tak neboj, babatko je chranene niekolkymi vrstvami a bude ok 😉