Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
19. jún 2009

sa mi mamina kamoska smiala, ze ju stale ladim farebne a kvoli jednej farbe som schopna ju celu prezliekat, aby ladila 😀 😀 😀

pipka
19. jún 2009

u nas spotreba bodyniek stupa hlavne teraz v lete, jednak sa strasne poti a jednak aj ja mam prasiatko 😀

jul
19. jún 2009

my moc uz bodynka nenosime teraz v lete

jul
19. jún 2009

my tricka a kratasy

pipka
19. jún 2009

ja jej to davam miesto tricka, len bodyno a gate alebo sortky 😉

pipka
19. jún 2009

ale aj my mame supravy, sortky a tricenka.vtedy bodyno nedavam...sak by sa upiekla 😅 teraz aj na spanie uz len opalovacky, teda kratke pyzamko 😉

lia
autor
19. jún 2009

baby,lucim sa s vami,nestiham vas,vypinam polievku a aj moj monitor 😅 😀
dobruuuu,o 6:30 som tu jak na koni 😀

jul
19. jún 2009

maly ma dnes tricko a pyzamove gate 😀

jul
19. jún 2009

pa liušššš,ja musim ece dorobit salat a obalit rybu 🙄

pipka
19. jún 2009

liuska dobru nocku 😵

pipka
19. jún 2009

idem aj ja pomaly, nech ma brasko neohovara 😀

lia
autor
19. jún 2009

az zajtra obal rybu,to sa ti chce?? 😅 🙄
papapa

mixka
19. jún 2009

ja babam davam len bodynka zatial 🙂

pipka
19. jún 2009

no braska som stastne vyprevadila, a idem haji, vilko stale v nedohladne 😅

mixka
19. jún 2009

ja idem spat tiez uz, bru noc 🙂

mixka
20. jún 2009

hallo, peknu sobotu 🙂

lia
autor
20. jún 2009

hallo,hallo,pekny uprsany vikendik 😅 😀

mixka
20. jún 2009

ahoj lius 🙂 co mas dnes na plane, budes doma vegetit ???

lia
autor
20. jún 2009

budem vegetit,ale nie doma,ideme k nasim a pozriet babulu a dedula 😵
vsetko mam navarene,este obalim rybku na vecer a jede se.este sa niekde zastavime,aj pre zakusky,dnes hodujem 😀
a vy co budete??a co krpky??hraju sa??uz maju po tych kiahnoch??nic im neostalo??

mixka
20. jún 2009

uz maju po kiahnach a celkom v pohode 🙂 teraz sa hraju, ci skor vymyslaju a demoluju 🙄 ale idu spat o chvilu, tak budem mat do 11tej veget 😀 a potom nam pride moja mamca, tak to bude kus lepsie. inak sme doma, ale mam auto pred domom a spekulujem, kam by sme sli, lebo byt cely den s nimi doma bude o drzku 😖

lia
autor
20. jún 2009

sak daj im prsiplaste a gumaky a icte 🙂 ja som to milovala za mladi 😀
kedy vstavaju??tak to ti dost naspia 😅
aj poobede este spia??

mixka
20. jún 2009

2x denne spia lius. rano vstavaju cca 6 - 30 a spat idu teraz a spia do 11 a potom idu 14,30 a vstavaju 16 - 16,20. som skusala uz ich dat spat len raz za den cez obed a nevydrzia, su umrncane a nervozne a kde si v byte lahnu, tam sa ulozia spat, tak to nema vyznam zatial silit... za mladi aj ja som to mala rada, ale fcul som uz stara vrazda 😀

jul
20. jún 2009

ahojte....tak uz aj my hore 🙂

jul
20. jún 2009

mixi 6.30??? 😲 😲
ja by som asi umrela,nastastie je maly po mne spachtoššš a spime do 9-tej 😅

jul
20. jún 2009

mne ide risko spat potom okolo 12-tej spi do tej 14-tej a potom ece vecer ide okolo 17-tej na hodinku a potom o 8-mej vecer zalomi bez problemov 😉

jul
20. jún 2009

idem varit tu rajcinovu polievku,no musela som zapnut net,lebo uz som ju 100x varila a pokazde zabudnem ako na to 😅 tak si idem kuk nejake recepty

lia
autor
20. jún 2009

sak bud rada,aspon si oddychnes,aj tak je to super,ved uz su velke,nech oddychuju ked sa im to ziada 🙂
julišššš 😅 ved je hlboka noc pre teba esteeeeeeee 😅
no moje asi take nebude,ja pred tehu som nevedela spavat,mna mrle furt zeru 😒 ale mohlo by sa podat po ocinkovi 😀

lia
autor
20. jún 2009

teraz ides varit??a co budete robit??
ja tam davam miesto cukru med 😉 stipku soli a parmezan,tot vsjo,niekto dava aj troska octu.a klinceky

jul
20. jún 2009

klinceky? to ako potom chuti ako varene vino? 😀 😀 😀 😀

jul
20. jún 2009

idem varit,dam si kavicku,maly sa naranajkuje a bude sa hrat a kukat pesnicky,rozpravky,zachvilu pride tato za nim a potom pojde hajkat a ked sa zobudi mozno pojdem k nasim ked nebude liat,mama ma meniny,ale asi bude prsat 😒