Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
21. jún 2009

hej? ja mam furt presne ako svajciarske hodinky 28 dnovy...jak z knihy

pipka
21. jún 2009

ale nemam hlboky..mam len sportak,a uuplne iny, a hlavne ojety 😀 a ked budem tehu...snad...tak zase sa budem vyzivat v kukani kociarov 😀

jul
21. jún 2009

mne sa podarilo nastastie predat ten Casual,po zime predam aj Jane a necham si len Bugaboo

pipka
21. jún 2009

sa mas... 😉 ja mam s tymto furt problemy...uz som mala ukazkovy, po porode, som myslela, ze to uz tak zostane...a vidis..od februara zrazu bum a natiahol sa z mesiaca na mesiac o tri tyzdne 😠 ...uz som si myslela, ze som tehu...a figu 😠 ☹

pipka
21. jún 2009

cez co si predavala? Ci niekomu znamemu? 😕

jul
21. jún 2009

pipi,asi sa musite viacej snazit 😅 😀

pipka
21. jún 2009

ja si ten golfac peregac urcite necham, ten je super a bol novy, ale ten cerveny terenny sme kupili ojety a neviem, ci ho predam...mozno za polovicnu cenu.

jul
21. jún 2009

cez mmb sa mi podarilo hned

jul
21. jún 2009

ten cerveny neni dobry?

pipka
21. jún 2009

no sak to je pravda...zatial sa nepretrhame 3x do tyzdna...ale sak to sa pri malej ani neda 😅 vy to ako robite? Risko sa nezobudi? 😕 my sme jak mysky...uz si pripadam jak v Pelíškoch, ze "přicházím s nabítkou kvalitního sexu..tak rychle a hlavně potichu!" 😀 😀 😀

jul
21. jún 2009

ja by som si kupila zase qiunny buzz alebo bugaboo chameleon

pipka
21. jún 2009

dobry je, do terenu super, ale je uz na nom vidiet, ze je pouzivany dost a kym ho my este budeme mat dalsiu zimu, tak ho dokatujeme uplne 😅

jul
21. jún 2009

ja mam momentalne ramadan

pipka
21. jún 2009

kamoska ma gesslein, sa mi tiez paci...ale je drahy na hovado ☹

jul
21. jún 2009

to hovoril v Peliskoch ten kuceravy?

pipka
21. jún 2009

preco? 😕

jul
21. jún 2009

lebo som bez muza 😒

pipka
21. jún 2009

no pan ucitel, ked prisiel k pani ucitelke 😀 a pustili si Gotta a skotacili v tesilakoch 😀 na stedry vecer

pipka
21. jún 2009

a kde mas muza? 😕

jul
21. jún 2009

jeziššš,to bola sranda 😀 😀 😀

jul
21. jún 2009

to sa da kukat furt,ako aj vykupenie z vaznice shawshank

jul
21. jún 2009

nemam pipi 😖

pipka
21. jún 2009

pelisky je moj oblubeny film...to aj stokrat za den mozem vidiet 😀

co odisiel? Ci len je furt v robote? 😕

pipka
21. jún 2009

a co so svadbou? sak si uz aj saty mala, nie? 😕

pipka
21. jún 2009

uz si do nich aj schudla paradne 😵

jul
21. jún 2009

dnes mi sestra povedala,ze som chudsia od nej...ze coho sa to dozila 😅

jul
21. jún 2009

a vazime rovnako,len ona je o hlavu nizsia 😅

pipka
21. jún 2009

sak to je kompliment 😎 ...skoda ze nemam tucnejsiu sestru 😀 😀 😀 ale len chudsieho brata 😅 😀

pipka
21. jún 2009

ale vazne sa uz zle citim a aj sa na seba nemozem kukat v zrkadle 😅 aj ked Vilko mi nic nepovie..sak aj on je macik 😀 ale vzajomne sme sa dohodli, ze s vypekanim pribrzdime 😉
uplne to nezrusim, to by sme trpeli 😀 ale obmedzime to urcite 😎

jul
21. jún 2009

ani ja som sa nemohla uz na seba kukat 😝 a vsetky veci mi voli male,teraz su mi tie rifle co som obliekla len po kolena velkeeeee 😎