Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
28. jún 2009

perfektna 😠

pipka
28. jún 2009

noooa Cecilka tiez 😀

jul
28. jún 2009

aj Kelišška a farar 😀

pipka
28. jún 2009

😀 😀 😀
taku tancujucu kvetinku mam aj ja 😀

pipka
28. jún 2009

Bernardo miooooo 😀 😀 😀

jul
28. jún 2009

som zvedava ci sa Vilkovi bude darit ako predpovedala Angelika prekrasna 😉

pipka
28. jún 2009

no dufam ze ano, vymysli nieco ako facebook a sme za vodou 😀 😀 😀 😅

ale on je sikovny, ja mu verim, a na zaciatok staci, aby sme aspon vyzili..a postupne sa vypracuje 😉

jul
28. jún 2009

a co bude vlastne robit?

pipka
28. jún 2009

spravovat web stranky, web marketing ..a vytvarat stranky.

inak Ruzickova vraj super veštila 😉

jul
28. jún 2009

a preco ja som si myslela furt,ze on bude nieco s autami robit?

jul
28. jún 2009

asi ma mylil ten Citroen

pipka
28. jún 2009

neviem 😅 asi ze to robil doteraz. Ale aut ma uz plne zuby a tomuto sa popri robote venoval uz niekolko rokov a vzdy tuzil si zivnost na to zalozit...akurat v tuto nestastnu dobu po krize si nemusel vybrat 😒 ..ale stale mu niekto vyvolava, co chce stranku, on uz ma teraz dost klientov, tak snad mu to pojde...a aj pre citroen robil stranku a ti mu budu platit za spravovanie, a este dalsich ma takych...tak uvidime 😉

jul
28. jún 2009

boze co mne robia creva,normalne citim pohyby

jul
28. jún 2009

no to je supiššš a preco chce tak daleho tu kancošššku? az v Krasnanoch?

pipka
28. jún 2009

no lebo tam zistil, ze prenajimaju kancosky len za 2000 sk na mesiac aj s energiami..ale sak ja ho casom spracujem, ze sa da najst kancoska aj blizsie za taku istu cenu 😉

jul
28. jún 2009

aj si fotila u vasich?
hod nove foto 😎

jul
28. jún 2009

co? to fakt? to je aka cena 😎

pipka
28. jún 2009

u nasich v Dubravke su tie dolne pivnicne priestory na prenajom za par korun a mal by to priamo v dome...tak ho mozno casom spracujem 😎 a da sa to aj odkupit 😉

jul
28. jún 2009

moze chodit na obedy k svokrovi do jedalne 😀

jul
28. jún 2009

Dubravka je tiez od Vas daleko 😒

pipka
28. jún 2009

mam len asi 5 fotiek, sak vacsinou sme sa len vnutri hrali, ale cvakla som ju, ked zaspinkala so psikom, ma takeho velkeho šedého jazvecika z Ikei a toho miluje 😎 a dedo nas odfotil spolocne v novych trickach este raz 😀

jul
28. jún 2009

kukala som na mmb tie cyklosedacky a dost za ne pytaju,tak pojdem kupit novu 😠

pipka
28. jún 2009

sak mu tam vedla na Peknej ceste byva jeho mama, tak bude chodit na obedy k nej 😀 ..a ja budem mat pokoj 😀 😝

jul
28. jún 2009

tak bude u mamicky kazdy den? 😅

pipka
28. jún 2009

chod na tu Zahradnicku, tam mali tu co sme my kupili 😉 ale prilby tam mali drahsie 😒 my sme kupili tu nasu v akcii za 11€, ale boli sme v Kauflande v piatok, v Malackach a tam som videla detske prilby za 9,90€ 😉 tak to aj u nas budu mat 😉

pipka
28. jún 2009

no to nebude, sak nemoze denne dochodkynu vyzierat 😅 a on jej ma tiez dost...raz za tyzden mu staci ju vidiet...a pocut 😅 😀

jul
28. jún 2009

pipi,ja kupim tu v Pezinku,mame tu 2 obrovske obchody z bicyklami,sadnem do auta a nalozim do kufra 😎

pipka
28. jún 2009

idem si naliat pit, lebo som straaasne smadna 😝 🙄

jul
28. jún 2009

do Blavy sa ece neodvazim 😅 😅 😅
najskor len po dzedzine 😀

pipka
28. jún 2009

nooo, tak super, nemusis sa nikam terigat 🙂

kedy robis skusky? 😕 kedy mam palce drzat? 🙂