Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
30. júl 2009

fiiihaa,aky zvrat,no super,ze si to uvedomil,ze je aj jeho syncek 😵

jul
30. júl 2009

zvrat tyzdna 😀 😀 😀 😀

jul
30. júl 2009

dnes sa Risko cvachtal u babky na dvore

lia
autor
30. júl 2009

to si zapis do kalendara 😀
juliššš,idem si lahnut,dnes som nejaka rozcitlivena a uz nevladzem ani viecka udrzat
ale zajtra mi pan doktor domaci nakazal klud na lozku 😅 no neviem ,asi klud vo vani 😅

jul
30. júl 2009

kedy si zase vstavala ked uz kaprujes? 😀

dobre,tak pa a lezkaj 😉

lia
autor
30. júl 2009

jeejj,aky je Riššško zlatunky 😵 😵 tie fotky som ani nevidela

lia
autor
30. júl 2009

o piatej juliššš a nezastavila som sa cely den,uz fakt nevladzem 😔
krasny chlapcek 😉

lia
autor
30. júl 2009

dobru

zabka132
30. júl 2009

lia...nemusim tam byt s nou...ale Fifco a ten jej starsi syn sa cez den stale spolu hraju....tak tam musim byt kvoli malemu. To vies, ze ked nemusim, tak tam nie som. Zajtra idem k mame...a aj tam prespim....ona v nedelu odchadza a berie aj svokru 😎 ...ale nejdem sa tesit, lebo to dopadne ako minule a svekruska zostane doma 😒 .

lia
autor
31. júl 2009

zabi 😀 tak drzim palce aby vypadli 😀

jul
31. júl 2009

liuššš,co si zase vcera porabala? Ved mas odpocivat a nie sa zodrat 😅

dudu
31. júl 2009

no vypatrat temu az na tretej strane mi dalo teda zabrat..., cawte babule
Pripajan sa k vam ako buduca mamina... :o))), uz konecne mame aj tehu knizku, nic mi uz nie je , tak sa nechavam obskakovat nasstriedacku u nasich na zahrade a potom ked pride v piatok milacik domov tak od neho, :o)))).
Som bola celkom prekvapena ze aj liuska bude mamina, gratulujem dodatocne. :o))
nakukla som len na chvilocku a idem spinkat. packo

jul
31. júl 2009

jeeej Dudušššška ahoj 🙂

mixka
31. júl 2009

ahojte bosorky 🙂 ako sa mate ???

jul
31. júl 2009

ahoj mixi,ja nic moc 😒
dnes som bola jak mechom udreta 🙄

mixka
31. júl 2009

julis, ja napodobne ☹ som v noci spala od jednej do tretej a inak som bola hore ☹ takze som fakt mala tazky den 🙄

jul
31. júl 2009

ja aj mrchujem 😖

mixka
31. júl 2009

ja nie nastastie, ja mam ovu 😀

jul
31. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀
kazdy nieco 😎

jul
1. aug 2009

helou kočky co porabate?
ja cakam na R,dojde si pre maleho na cely vikend 😉
uz sme sa aj boli kupat v bazene,voda bola ladova jak slak 😅

lia
autor
1. aug 2009

caaaauuuu
ja varim obed,vobec nie sme hladni a vyrazame k nasim 🙂 ,vecer grilujeme 🙂
co mas na plane??

jul
2. aug 2009

helouuuu na de ste? 😒

zabka132
2. aug 2009

na tu som 🙂 .....moja svagrova a svekrusa konecne opustili nase teritorium...tak sa neskutocne vytesujem 😀 😀 😵 😵

zabka132
2. aug 2009

ale nebolo to samozejme len take jednoduche.....prepukla obrovska hadka....u nich doma. zasa kvoli sprostym intrigam....ja uz to ale radsej ani neriesim. Idem dat filipkovi papat, potom pojde spinkat...a potom nakuknem.
Julis...ako prebieha vikendik ?..odpocinula si si ?

jul
2. aug 2009

heeej oddychla som si,ale uz mi je straaaaaasne smutno za malym ☹

jul
2. aug 2009

zabi,ta svagrina,to je tvojej svokry dcera?

zabka132
2. aug 2009

juliska...poznam taketo stavy....na jednej strane si rada, ze si sama...ale stale ti nieco chyba.
A ano...je to jej dcera.....ma 2 dcery...ale ta mladsia je uplne v pohode.....ved s tou mladsou sa teraz stale hadaju.

zabka132
2. aug 2009

julis...je to asi v genoch..tie hrozne povahy. Nevedia robit nic ine, len intrigovat a ohovarat. ze ich to stale bavi...ja toto nepochopim. Ci maju z toho take potesenie, ked robia druhym zle...fakt neviem. Proste su to dve hnusne bosorky 🙄 .
Inak, mali sme stipancovy vikend...mna postipala osa na nohu a maleho na usko. ja som mala nohu 3 dni jak papucu a maly nic, nastastie...hned som mu na to dala obklad....tak mu to ani nenapuchlo.

jul
2. aug 2009

fiiiha.....no to je super,ze Fifikovi nic nebolo ked ho postipala osa,mna by mohli hned na Kramare odviezt,ja by som bola jak melon opuchnuta.

no to je sila,ake hnusne zeny to su,aka matka taka katka 😖