Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. aug 2009

liuska ako ta potesit? ☹ , neboooj, vsetko bude ok a budes mat kraaaasnu zdravu babulienku 😉 a potom zabudnes aj na stiplave pichance 😝 😵

jul
5. aug 2009

ja som sa dnes zase strasne pohadala s tym hajzlom,uz mi leze na nervy kreten...no idem hulit 😅

jul
5. aug 2009

liušššš LTT- len tak tak 😀

pipka
5. aug 2009

tam asi malo byt su MU len tak tak...asi riskovi predpokladam 😀

pipka
5. aug 2009

co ste zase stvarali julis? 😕 😅

pipka
5. aug 2009

uz si dala fotku liuska? 😕

lia
autor
5. aug 2009

nejde o tie pichance,to uz nejak vydrzim,len sa bojim toho,aby bolo vsetko ok a dosli az do konca.to by som uz neprezila...
co zase juliššš??
ahhaaaa,ved schudnes,ja uz sa nezmestim asi do nicoho

pipka
5. aug 2009

jeeeeej, naaadherne brusenko 😵 si kocka 😎

a ake mate pekne dvere 😉

pipka
5. aug 2009

lius vy mate 3-izbak?

lia
autor
5. aug 2009

hej
dakujem 🙂)

pipka
5. aug 2009

v piatok idem do vasich koncin... 😎

lia
autor
5. aug 2009

moj R ma od zajtra konecne dovolenku,konecne budeme spolu

jul
5. aug 2009

liuššššš 😅 😕

lia
autor
5. aug 2009

co juliššš??

jul
5. aug 2009

pipi ,to kedy tak povesala? 😀

lia
autor
5. aug 2009

😀 😀 😀 😀

pipka
5. aug 2009

vcera vecer 😅 skoro ma svihlo, ked som to zbadala..a to som cchvilku pred tym zvesiavala zo susiaka vonku, lebo zacalo liat 😅 ...tak som jedno pradlo vesala na 3x 😠 😀

lia
autor
5. aug 2009

sikulka,ved ti chcela pomoct 🙂

jul
5. aug 2009

ona si myslela,ze uz je to suche,tak to chcela zvesit a ozehlit 😀

pipka
5. aug 2009

sak pomohla 😀 , vidno, nie?

pipka
5. aug 2009

to zehlenie si viem predstavit 😀 😀 😀

jul
5. aug 2009

sak ale to tusim len svoje vecicky poztahovala,asi sa chcela obliect a niekam vyrazit 😉

pipka
5. aug 2009

stiahla aj moju bluzku, aj uteraky...no na co dociahla 😅 a ako bola tichucko a ooohromne sa jej to paaacilo 😀 😀 😀

jul
5. aug 2009

vzdy su ticho ked nieco vyvadzaju 😀

mixka
5. aug 2009

jeeej vdaka pipi 😵 nakupili ste v nasich farbach 😀 a k tomu susiaku... ja mam toto dvojmo, ale v utorok sa moje utrpenie konci, dovezu na novu susicku 😵

jul
5. aug 2009

mixi este nejakeho robota na zehleie a je to v suchu 🙂

mixka
5. aug 2009

zehlenie mi az tak velmi nevadi a zo susicky vraj az tak velmi zehlit netreba, tak uvidime 😀

pipka
5. aug 2009

mixi, tak dojdi aj k nam zehlit 😀 ja uz susicku by som mohla mat jedine ak u susedov 😅 😀 jedine pracka so susickou, ale po tom mi nejako srdcko nepisti, skor tu mycku by som uz privitala 😅 snad ak raz budeme vo vacsom bytiku, tak aj to bude 😉

mixka
5. aug 2009

no ja momentalne ani nemam kde pradlo susit, lebo sme prerobili byt a prehadzali izby tak, ze baby maju uz konecne svoju izbu 😀 a je nam to tu teda fest tesne 😢