Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
6. aug 2009

fiiiha, co si doteraz spala? 😕 😀 vy ste s risinom jak sipkove ruzenky 😀

pipka
6. aug 2009

mne to hanka rozhadzuje denne, to uz si nevsimam 😅 😀 , upratujem to vzdy az vecer, ked zaspi 😎
cudujem sa ale, ze z toho este ani kusok nechyba...lebo to vzdy roznosi po celom byte 😒 😀

pipka
6. aug 2009

mala by som zase pretriedit po malej vecicky, co uz neoblecie...ale sa mi do toho nechce 🙄 je mi to tak luto, ked tie malinke davam prec ☹ 😀 pockam, az ked mi vivinka vrati pozicane a potom to vsetko odlifrujem asi rovno duduske 😵 ...a ak bude mat chalana, tak bude holt v ruzovom 😅 😀

jul
6. aug 2009

nieeeee,uz sme od pol 8-mej hore,ale teraz zalomil a cakam na toho spinavca,kedy si dojde pre maleho,uz tu mal davno byt 😠

pipka
6. aug 2009

sak ked spinka, tak aj tak by ho nebral, nie? 😕

pipka
6. aug 2009

😀 😀 😀
ale to mas este dobre, ja mam aj zvieratka a dopravne prostriedky a tie su kazdy z milion drobnych kuskov... 😅 vies si predstavit tu zrucnost, ked to kazdy vecer skladam 😀 ...ale vezmem to k nasim do Jakubova na plavajucu podlahu, my mame koberec, nam netreba, nech sa dedo trapi 😝 😀 😀

jul
6. aug 2009

😅 😅 😅 chudak dedko 😀

jul
6. aug 2009

akurat mi volal R,ide Milosrdnym doktorovi z hlavou 😀 😀 😀 😀 😀

jul
6. aug 2009

co si varila? Ja len kyslu zemiakovu polievku,ved budem sama,tak naco 🙄

pipka
6. aug 2009

ale co chudak...on ma hlavolamy rad 😀

pipka
6. aug 2009

dnes som nevarila, dojedame zo vcera francuzaky, hanka ma tiez zo vcera navarene, tak dnes oddychujem 😉
a zajtra varim kuracinku s porkovou omackou a zemiaky a potom uz zase vyrazame k babke...co bude varit ona je mi jedno 😀 zjem secko 😀

pipka
6. aug 2009

a co ma s hlavou? 😕 😅

jul
6. aug 2009

ma na boku hlavy taku hrcku,spoluziakova zena robi u milosrdnych,tak mu to vybavila hned,doktor mu len kukne ci to ma take tukove čudo alebo je to nejaky nador😅

pipka
6. aug 2009

lossik uz je 17tt 😨 to letiii 😵 bude mat do dvoch rokov dve deticky. Neviem co je lepsie, ci dvojky ci dve take malinke hned po sebe 😅 😉

jul
6. aug 2009

mnaaaaam francuzaky!!!!!!!
ako ich robis?

jul
6. aug 2009

hmmmm 😔
aj ja cem miminko 😢

pipka
6. aug 2009

vilko ma tie tukove hrcky tiez 😒skoro vsade, stale ho posielam nech si to da vybrat, ale on ze s tym sa da v pohode zit 😠 😀 tak si to nevsimam 😅 🤐

jul
6. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
R ma tu hrcku asi 10 rokov a stale je taka ista,ale ten spoluziak mal taku na krku a jemu sa to nenormalne zvacsilo a musel ist na operaciu.

pipka
6. aug 2009

teraz som ich prvykrat robila zo surovych zemiakov a boli super, asi aj lepsie ako ked som robievala z varenych v supe.
nakrajala som osupane surove zemiaky na tenke platky,osolit, na to kolieska klobasky ,na to vajko natvrdo na kolieska a na to zase platky zemiakov, rozslaham kyslu smotanu s vajcom, osolim, okorenim a vsetko to zalejem a dam piect, asi po 50 min na to dam este nastruhany syr a este dam dopect 😉

jul
6. aug 2009

hmmmm....musim aj skusit zo surovych,tusim aj liuššš tak robi 🙂

pipka
6. aug 2009

vilko ma tie hrcky tiez uz roky rovnake, niektore ani nevidno, len ked omakam, tak citim 😅

pipka
6. aug 2009

su stavnatejsie, lebo ta klobaska pekne prejde tymi zemiakmi 😉

jul
6. aug 2009

na kolko stupnov si to dala piect?

jul
6. aug 2009

ja moc klobasku nemusim,myslis,ze ked nakrajam len parky,tak to bude v pohode?

jul
6. aug 2009

naaa kam si zmizla?

jul
6. aug 2009

jeeeeeeeeeej 2 a pol chlapa davaju,to je super serial 😵

jul
6. aug 2009

tak Risko uz s tatom 😎 a ja si idem vylozit fety 😅

ajka23
6. aug 2009

cafte, tak ja som total vybazenovana, dnes spime na stavbe, my zeny, tak hadam sa nic neudeje
pipi, sak sa nejako dohodneme na ten bazen... 😎 😎 😎
manzel si bere na zajtra dovolenku, aj ma potesil, len ci nie je za tym nieco ine ako byt s manzelkou... 😠 😠 😠 😠 😀 😀

lia
autor
6. aug 2009

caute caute
mnam,vcera si mi taku chut pipi spravila s tymi francuzakmi,chcela som ich spravit,ale to by som urobila za kybel,tak uz buduci tyzden.kupila som mlete maso,tak bud fasirku alebo plnena paprika,ale najprv asi splnim R zelanie a urobim fasirky.
my sme sa vratili z mesta,toooolko sme nachodili ,ja by som este isla ,ale R nevladal.mne to strasne dobre robi.kazdy sa na mna usmieva jak na debilka 😅