Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
6. aug 2009

inak mam kamosku, co si na vyske bravala do termosky s cumlom kavu a pocas prednasok si pod lavicou cuckala 😀 😀 😀

zabka132
6. aug 2009

vies co pipi...velakrat si len pomyslim svoje. Ale taketo osoby ti vedia strasne zrat nervy.....nevies si predstavit, aka som nervozna z toho vsetkeho.

pipka
6. aug 2009

kravka 😅 akokeby cumel a cumel nebolo to iste 😀 nie je blondina? 😕 😀

zabka132
6. aug 2009

ale chod....to fakt ?....a nemala v tej kave nieco ?..okrem cukru ? 😀
pipi...idem sa osprsit....za 10 minut som tu.

zabka132
6. aug 2009

ale uz ked moj muz povedal, ze keby mohol, tak nasu chalupu prestahuje minimalne 50 km odtialto, tak to je uz co povedat. 🤐

pipka
6. aug 2009

ja to poznam, nemusis mi nic hovorit 🙄 ale ja som z tych, co hned poviem, co si myslim 😀 niekto sa mozno aj urazi, ale ma smolu 😅

pipka
6. aug 2009

do nas takto rype obcas moja svokra...poznas to, vilko ked bol maly tak toto a hento 😅 a ja na to, ze odvtedy preslo 40 rokov a bola ina doba, a on bol dost zly ked bol maly, tak ja jej vzdy poviem, ze ja nechcem mat z dcery takeho grazlika, tak ju vychovavam inak 😀 😀 😀
ale v tomto sa ma nastastie vilko vzdy zastane a povie jej, ze nas nezaujima co bolo, ale co je a bude 😀

pipka
6. aug 2009

neviem co mala v tej kave ale myslim, ze okrem mlieka a cukru nic 😀

idem sa teda aj ja osprsit a ak sa fifinka zatial nezobudi, tak aj ja som tu za 10 min 😉

jul
6. aug 2009

CAFFFTE
tak ja uz doma z amfiku 🙂 a perem a idem ece prevliect postele 🙂

jul
6. aug 2009

boli sme na rozpravke,ale nic z toho neviem,vobec sme nekukali,len klebetili 😅

pipka
6. aug 2009

hotova 😎

a kto bol s Riskom? 😕

zabka132
6. aug 2009

aj ja som uz tu... 🙂

zabka132
6. aug 2009

ja som prezliekala vcera....mam strasne rada, ked su take vonave, suchrave 😵

jul
6. aug 2009

naaaaa sveker 😀

pipka
6. aug 2009

aj ja som vcera prevliekala 😎

jul
6. aug 2009

idem si jednu bafnut 😅

pipka
6. aug 2009

my uz sme tu tusim vsetky na jednej vlnovej dlzke 😀 😀 😀

zabka132
6. aug 2009

boze, este prezit zajtrajsok....to som cely den doma....v sobotu idem zasa k nasim na cely den...a asi tam zostanem aj spat. V nedelu duuuuuuufam velice, ze odprevadim moju najlepsiu svagrovu....vo strvrok svokra odchadza na 10 dni prec.....tak to budu lazne. Ale nechcem sa dopredu moc vytesovat.

pipka
6. aug 2009

julisa nehul 😠 😠 😠

pipka
6. aug 2009

tak tak zabi, dopredu sa netes, ale ked odide, tak to roztoc 😀 😀 😀

jul
6. aug 2009

boze ta Angelina je chuda ja Michael Jackson 😅

zabka132
6. aug 2009

julis....nebafaj....to vobec neni dobre. Moja dokonala svagrina by ti to hned vysvetlila 😀

pipka
6. aug 2009

a fifco ako reaguje na svokru? Ktoru babku ma radsej?

jul
6. aug 2009

nekukate ten film na markize?

jul
6. aug 2009

aaaale dievcata 😀

zabka132
6. aug 2009

ona je velka herecka.....teraz ked tu ma "svojich" vnukov....tak sa Filipkovi moc nevenuje....Fifco to este nevnima. Ale bezproblemov zaspi pri mojej mame, na obed aj vecer...pri svokre zaspal len raz. Cim to asi tak bude.

zabka132
6. aug 2009

ja mam telku vypnutu 😕 ...ja uz ani neviem, co to je.

pipka
6. aug 2009

babulky ja uz idem asi haji 😒 🙄 ocka mi klipkaju...asi ma ta tepla sprcha uspala 😀
doteraz nam tiekla studena, tak to som sa vzdy vecer prebrala 😅 co vilko potom v posteli rad vyuzil 😀 😀 😀
a dnes nam uz tepla tecie, jupiiii 😎 asi preto uz vilko davno spi 😅 😀 😀

zabka132
6. aug 2009

ja mam zasa stupnuty tlak...tak dnes tak lahko nezaspim....a este k tomu to vyzera na spln mesiaca...dufam, ze nebudem namesacna 😅 .

jul
6. aug 2009

tak caf,moc si nevydrzala dnes 😒 😀