Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
7. aug 2009

ja som prave schrumala siestu...a este idem cosi ponurat....lebo take cosi mnamkove by som spapala.....ozaj, ta zapekana tekvica je normalne ze aj jedla 😀 ....som to robila prvy krat....a maly mi to jedol jak keby som ho nechala tyzden hladovat 😅

zabka132
7. aug 2009

idem si asi otvorit flasku s uhorkovym salatom....som na nete nasla recept, tak som vyskusala...no, tak ako ja moc nemusim calamady a podobne veci....tak tohoto sa nemozem dojest 😵

zabka132
7. aug 2009

idem uz tiez do haju.....akosi ma bolia oci...spat sa mi sice nechce...ale citim take skor psychicke napatie.....a na jednej strane som z toho unavena a na druhej sa to prebera 😒

zabka132
7. aug 2009

tak teda prajem dobru nocku....u nas svieti mesiacik...a festne...tak hadam nam aj zajtra vyjde pocko.
Este raz brunoc.

jul
7. aug 2009

aky salat zabi?

jul
7. aug 2009

ja som si napustila vanu a zapalila sviecky a doteraz som sa mocila 😀
este musim ist fety orasplovat,mam ich ako keby som po horucom uhli chodila...ako keby som ryla nohamy zahradu 😝

mixka
8. aug 2009

kde ste vsetky ??? 😕

lia
autor
8. aug 2009

ahojte,

co robkate??ja uz som hladna jak vlcok,maso nechcem,cakam na zeleninku z truby.

jul
8. aug 2009

caute
ja uz doma z oslavy CHVALABOHU 🙄

jul
8. aug 2009

SOM JAK ZBITY PES 😖

lia
autor
8. aug 2009

na akej oslave si bola juliššš??

jul
8. aug 2009

R sestranica co ma dvoch malych synov,tak obidvaja oslavovali narodky,jeden ma 3 a druhy 8 rokov.
A dosiel aj R 😅

jul
8. aug 2009

teraz je s malym denne 😎

jul
8. aug 2009

co si vecerala?

lia
autor
8. aug 2009

baklazan,cukinu,paradičon-vsetko ugrilovane 😝
teraz fucim 😝
aj ste sa s R bavili??

jul
8. aug 2009

liuššš,my sa teraz bavime asi tak ako keby sa nic nestalopredvcerom nas pozval na pizzu a potom aj na kofolu,konecne je normalny,najskor nechcel prist,ale som ho prehovorila,ze sak ty budes s malym a ja budem drinkovat 😅 tak prisiel 😕

jul
8. aug 2009

povedal,ze spravil chybu a ze je je...ty 😝

jul
8. aug 2009

tra la la la la

jul
8. aug 2009

ja dojedam francuzaky 😝 uz my aj z usi lezu 😀

jul
8. aug 2009

co si sa konecne rozhodla pre kociiiiiiiiiiiiiiiiik???????,, 🙂

lia
autor
8. aug 2009

tralala hopsalaaa 😀 😀 to sme chceliiiiiiliiiiiilllliiiii 😀 😀 3x hura!!!hura!hura!hura! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
podarili sa??
anooooooooooooooooooo,tralaaaaaallaaaaa a asi ani nezaspim,lalalallaaa 😀

lia
autor
8. aug 2009

uz len farbu vybrat 😅

jul
8. aug 2009

vies co nepodarili 😖 ,lebo bola u mna kmotra a vykecavali sme na dvore a ja som piekla a piekla a piekla a piekla a boli take suche potom 😅

jul
8. aug 2009

mne sa lubi ta bleda,ja som videla ten zeleny a ten sa mi nepaci a tebe?

lia
autor
8. aug 2009

maslo si zabudla dat na kazdu vrstvu juliššš a smotanu na varenie si troska dala?

jul
8. aug 2009

maslo som nedala,ale dala som tam 3 smotany

lia
autor
8. aug 2009

vies co juliššš,to je nova ta zelena,oni len troska zmenili tie farby,vsetky ostali vlastne,ale su to ine odtiene,tato zelena je pekna,nie je taka kriklava,pekna jemna.mne sa leebu ten biely,potom zeleny,cerveny a potom tyrkys.
a zlta je najkrajsia,ale nevyhoda musky 😖
kysle??ja davam aj kysle,aj na varenie troska

lia
autor
8. aug 2009

no ty si brazdicka po nete,keby si sa nudila,nekunes kde je najlacnejsi??
ty si mala aj nejaku czk stranku,ze??

jul
8. aug 2009

kuknem 😉

jul
8. aug 2009

aj mne sa ten biely lubi najviac 😉