Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
16. aug 2009

jaaaj, zabi...tak si to uzivaj 😀

zabka132
16. aug 2009

..no tak zacala som tou oranzovou, potom modra- poschodova pre dvoch Jozefov....potom vlacik Tomas, Filipkovi na narodky s tym psikom, dalsia bola mcqueen....a to je asi vsio. No...ani ich nie ja tak vela, ako som si trufla 😎

zabka132
16. aug 2009

prdlajs..zabudla som este na tu slanu pre draheho, ale ta sa nepiekla...a tu s tym traktorom s cislom vnutri, tiez pre draheho,

zabka132
16. aug 2009

uzivam si pipi.....strasne si to uzivam 😵 V utorok pride svagrova Evka, tak si to budeme uzivat obe 😀 😀

zabka132
16. aug 2009

ja pisem jak madar...ze taka je dobre, ked je prec 😀 .....ale ved chapete 😎

dudu
16. aug 2009

co tak varena kukuricka? jaaaj bola dobrucka.. 🙂

pipka
16. aug 2009

duduuuska, aka varena kukurica? 😕 dali ste si do bruska obaja? 😀

zabka132
16. aug 2009

🙂 ...veru aj varenu kukuricku som mala dnes....a ozaj bola dobrucka 😎

pipka
16. aug 2009

zabi chapeme neboj 😀 to asi z tolkej radosti 😀

dudu
16. aug 2009

noooo, dali sme si seci traja 😀

zabka132
16. aug 2009

ale mala myska mi ju skoro celu vyhryzla 😵

pipka
16. aug 2009

my sme dnes mali pizzu 😉
a zajtra mam doobeda stretko s kamoskou a vilko vari obed 😎 som zvedava, ci sa najeme 😀

dudu
16. aug 2009

pipi nevies kedy chcu ti nasi chlapi vycestovat??? v piatok rano? 😕

pipka
16. aug 2009

duduska..ta fotka bruska kedy bude? 😠 😕 😀

dudu
16. aug 2009

zabi, teeeda musim povedat ze je steba dobra cukrarka, citam, citam ale tortu asi vzdy dam napiect odbornikovi, moja by nebola dobra ani napohlad ani na chut, ako sa poznam. 🙂

pipka
16. aug 2009

dudus, ani mi to nespominaj....my sme sa uz dvakrat pohadali kvoli tomu 😠
ja som chcela, aby ma este rano hodil na otocku do Jakubova k nasim ale ze to nemoze, lebo T chce ist rano, pritom T je to podla mna jedno, keby vyrazili aj naobed, nie? Sak aj tak v piatok splavovat nebudu 😠

a vilko ze ma tam zavezie vo stvrtok...lenze to ma Hanka narodky a budu tu babky, no uznaj, to im mam uprostred oslavy povedat, ze koncime, lebo tatino nas rano nemoze odviezt, musime ist este teraz vecer... 😠 🙄 tak sme sa chytili a nakoniec nas vezmu nasi v piatok rano 😅

zabka132
16. aug 2009

dudu...a zober si, ze ja mam svokru cukrarku....sice nie vyucenu, ale pecie na oslavy, mensie svadby....vianoce a podobne prilezitosti. Takze tie prve razy som mala bobky, ze ako to dopadne 🤐
Pizzu som mala dnes aj ja 😵 ...ja by som ju jedla stale, keby sa dalo 🙂

zabka132
16. aug 2009

duduska, inak mas termin na moje narodky 😵 😵

dudu
16. aug 2009

foto uz bude.... 😉

pipka
16. aug 2009

nasa hanulka ma 1. narodeniny v zivote a jej tatino nema v hlave nic, len spalv 😠 😠 😠 😅 kua, taka som bola napalena...ale jak som mu povedala, ze nas odvezu nasi...hned, ze sak on by aj zavolal T, ci nemozu vyrazit az okolo obeda... 😅

zabka132
16. aug 2009

jaaaj pipi....ti chlapi, vzdy vsetko komplikuju 😠

zabka132
16. aug 2009

...no herci su to 😒 😀 😀

pipka
16. aug 2009

zabi, ani nespominaj...ale v sekunde je jak med a chce mi nosik ohryzat 😠 😅 hlavne ze docielil svoje 😠 😝

zabka132
16. aug 2009

nosik ohryzat ? 😀 😀 ...to som este nepocula....ako to prebieha ? 😀 😀 😀

zabka132
16. aug 2009

de zmizla juliska ?

pipka
16. aug 2009

zabi...nechci vediet 😀 ja to neznasam a on je na to uuplne uchylny...furt mi nos ocumlava 😝 miesto pusy dostanem vzdy cmukanec na nos 😅

pipka
16. aug 2009

juliska asi papa...alebo bafka na terase 😅 😀 alebo uz sla spinkat... 😉

pipka
16. aug 2009

ale asi aj ja uz idem...lebo ma ta dnesna tura nejak znavila 🙄

zabka132
16. aug 2009

pipi...to su silne slova, ze uchylny 😀 😀 😀 .....to som este nepocula, ze nosik ohryzat 😀 ....sa tu na tom skerim 😀 😀

pipka
16. aug 2009

no normalne mi ho stale obkusuje alebo bozkava...ja uz mu hovorim, ze je nosofil 😀 😀 😀
a uz to robi aj chudatku hanulke 😅 len jej sa to zatial paci..alebo sa nevie branit 😀 😀 😀